Patarimai, kaip pasirinkti geriausius augalinius dažus plaukams dažyti

Tai gali būti nelengva užduotis, kai turite rinktis iš daugybės skirtingų augalinių dažų, kurie gali padėti jums atkurti ir atgaivinti plaukus. Tai dar lengviau, jei nežinote, kuris iš jų yra geriausias plaukams. Tai yra todėl, kad kai kurie iš jų gali būti labai kenksmingi plaukams, todėl svarbu žinoti, kokie yra geriausi augaliniai dažai, kurie nesukels jums jokių problemų. Tai gali būti nel Augaliniai plauku dazai ir specialistų patarimai.

Atlikite tyrimą

Labai svarbu, kad prieš pradėdami dažymo procesą atliktumėte tyrimą ir sužinotumėte viską, ką galite. Turite žinoti, kokius augalinius dažus galite naudoti, kiek laiko juos reikia palikti ant plaukų ir kaip galite atlikti visą procesą. Tai padės jums maksimaliai išnaudoti savo patirtį, o jums nereikės nerimauti dėl plaukų saugumo ir dėl to, ar spalva išsilaikys kuo ilgiau. Galima rinktis iš daugybės skirtingų augalinių dažų ir spalvų, todėl svarbu žinoti, ką jie gali padaryti jūsų plaukams ir kaip jie reaguos. Kuo daugiau žinosite, tuo geriau galėsite priimti teisingą sprendimą, kuris nepakenks jūsų plaukams.

Atsižvelkite į savo plaukų tipą

Rinkdamiesi tinkamus augalinius dažus, pirmiausia turite atsižvelgti į savo plaukų būklę. Augaliniai dažai idealiai tinka atkurti plaukų spalvą, jei dėl tam tikrų aplinkybių, pavyzdžiui, nėštumo ar chemoterapijos, patyrėte tam tikrų pokyčių. Jei plaukai tapo žili, galite naudoti augalinius dažus, kad atgautumėte natūralią spalvą ir plaukai vėl atrodytų sveiki. Jei jūsų plaukai sveiki, galite naudoti augalinius dažus, kad spalva taptų sodresnio atspalvio. Tačiau jei jūsų plaukai dažyti cheminiais dažais, galite naudoti augalinius dažus, kad susigrąžintumėte natūralią plaukų spalvą. Jei jūsų plaukai dažyti natūraliais dažais, galite naudoti augalinius dažus plaukų spalvai palaikyti.

Pasirinkite patikimą prekės ženklą

DazaiRinkdamiesi geriausius augalinius dažus plaukams dažyti, galite pradėti nuo patikimo prekės ženklo, kuris, kaip žinote, sukūrė puikų produktą. Vieni geriausių prekės ženklų yra "Henna", "Revlon", "Clairol" ir "L'Oreal". Pasirinkę prekės ženklą, galite perskaityti sudedamųjų dalių sąrašą ir priimti sprendimą pagal savo plaukų tipą ir tai, ko jiems reikia. Svarbu nepamiršti, kad šie augaliniai dažai yra natūralūs, todėl jie nebus tokie pat ilgaamžiai kaip cheminiai dažai. Tačiau jei pridėsite kitų ingredientų spalvai sustiprinti, jie gali išlikti ilgiau. Rinkdamiesi prekės ženklą, taip pat galite pasižiūrėti į spalvų lentelę, kad sužinotumėte, kokios spalvos rekomenduojamos jūsų plaukams. Taip bus lengviau pasirinkti jūsų plaukams tinkamus augalinius dažus.

Išbandykite dažus

Prieš pradedant augalinių dažų procesą, svarbu išbandyti dažus ant nedidelės plaukų dalies. Taip įsitikinsite, kad augaliniai dažai nepakenks jūsų plaukams. Tai galite padaryti sumaišydami augalinius dažus su nedideliu kiekiu savo plaukų ir palikdami kelioms minutėms, kad pamatytumėte, ar neatsiras kokių nors nepageidaujamų reakcijų. Jei pastebėsite kokių nors plaukų pažeidimo požymių, turite išbandyti kitus augalinius dažus, tinkančius jūsų plaukų tipui. Atminkite, kad augalinių dažų spalva gali skirtis nuo nurodytos ant dėžutės. Taip yra todėl, kad bandydami augalinius dažus naudojate tik nedidelį jų kiekį, todėl jie nereaguos taip pat, kai juos naudosite ant visų plaukų.

Laikykitės instrukcijų

Augaliniai dažai nepateikiami su konkrečiomis instrukcijomis. Tačiau jie tiekiami su spalvų lentele, kuri padės nuspręsti, kokia spalva norite dažyti plaukus. Svarbu vadovautis šia lentele ir nuspręsti, kiek laiko reikia palikti augalinius dažus ant plaukų. Taip pat galite pridėti kitų ingredientų, kad dažų spalva būtų ryškesnė ir jie ilgiau išliktų. Laikydamiesi visų daržovių dažų instrukcijų, mažiau tikėtina, kad pakenksite savo plaukams. Augaliniai dažai idealiai tinka žmonėms, kurie nori išvengti cheminių dažų ir neturi laiko eiti į saloną dažyti plaukų. Jie taip pat puikus pasirinkimas, jei turite jautrią odą ir negalite naudoti cheminių dažų.

Kruopščiai išskalaukite plaukus

Užtepę augalinių dažų ant plaukų ir palikę juos reikiamam laikui, turite juos kruopščiai išskalauti. Įsitikinkite, kad kruopščiai išskalaujate plaukus tol, kol juose nebematyti jokių dažų. Taip išvengsite bet kokių dažų dėmių ant odos ar galvos odos ir įsitikinsite, kad dažai visiškai išplauti iš plaukų. Svarbu kruopščiai išskalauti plaukus, kad nepakenktumėte savo plaukams.

Kondicionuokite plaukus

Augaliniai dažai tinka plaukams dažyti, tačiau jie nesuteikia plaukams maitinimo. Taigi po to, kai nusidažėte plaukus, svarbu, kad juos kondicionuotumėte. Galite naudoti gilų kondicionierių, pavyzdžiui, kokosų, alyvuogių arba argano aliejų. Įsitikinkite, kad kondicionierių palikote plaukuose bent 20 minučių, kad pasiektumėte maksimalių rezultatų. Augaliniai dažai skirti suteikti plaukams spalvą. Jie netinka atgaivinti plaukus, kai jie yra sausi ir pažeisti. Taigi nusidažę plaukus augaliniais dažais, svarbu, kad plaukams suteiktumėte visą reikiamą maitinimą, kad jie vėl būtų sveiki. Tai padės išvengti, kad dėl augalinių dažų poveikio jūsų plaukai netaptų trapūs ir lūžinėjantys.

Jei reikia, pakartokite procesą

Jei pasirinkote augalinius plaukų dažus, procesą reikia kartoti tiek kartų, kiek reikia, kad išgautumėte norimą spalvą. Tai skiriasi nuo cheminių dažų, kurie paprastai naudojami plaukams nudažyti vieną kartą ir išlieka ilgą laiką. Žinoma, kad augaliniai dažai laikui bėgant, plaukams augant, išblunka, todėl, norėdami išlaikyti ryškią spalvą, turite juos naudoti dar kartą. Šį procesą galite kartoti tol, kol būsite patenkinti savo plaukų spalva. Augaliniai dažai yra puikus pasirinkimas žmonėms, kurie nori būti draugiški aplinkai, plaukams naudoti mažiau cheminių medžiagų arba neturi laiko dažyti plaukų salone. Jie taip pat puikiai tinka jautrią odą turintiems žmonėms, kurie negali naudoti cheminių dažų.

Augalinių plaukų dažų naudojimo patarimai

Pateikiame keletą patarimų, kaip naudoti augalinius dažus: – Geriausia augalinius dažus naudoti ant iš anksto išbalintų arba chemiškai apdorotų plaukų. Svarbu jų nenaudoti ant iš anksto neapdorotų plaukų, nes jie gali sukelti sunkias alergines reakcijas. – Jums reikės naudoti plaukų dažymo rinkinį, kad sumaišytumėte augalinius dažus ir užteptumėte juos ant plaukų. – Be to, dažydami plaukus turite mūvėti pirštines ir vengti dažų patekimo ant odos. – Augalinius dažus ant plaukų galite palikti kelioms valandoms arba nakčiai, priklausomai nuo naudojamų dažų rūšies. – Kai dažai bus užtepti, turėsite saugoti plaukus nuo likusių kūno dalių, ypač veido ir kaklo. – Be to, užtepus dažų, reikia naudoti gerą kondicionierių, kad dažai geriau įsigertų į plaukus.

Kaip pasirinkti tinkamą plaukų spalvą?

Štai keli dalykai, į kuriuos reikia atsižvelgti renkantis tinkamą augalinių dažų spalvą savo plaukams: – Prieš rinkdamiesi augalinius dažus, turite nustatyti, kokia yra natūrali jūsų plaukų spalva. – Jei iš juodos spalvos pereinate į raudoną, pirmiausia turėsite išbalinti plaukus. Jei norite iš rudos spalvos pereiti į raudoną, pirmiausia turėsite nudažyti plaukus. – Augalinius dažus turėsite naudoti plaukams, kurie buvo iš anksto balinti arba chemiškai apdoroti. Svarbu jų nenaudoti ant iš anksto neapdorotų plaukų, nes jie gali sukelti sunkias alergines reakcijas. – Taip pat turėtumėte nustatyti, kokios spalvos norite, kad jūsų plaukai būtų. Pavyzdžiui, jei norite raudonų plaukų, turėtumėte rinktis raudoną spalvą suteikiančius dažus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *