Mėnesio archyvas: 2022 m. spalio mėn.

5 geriausios vietos apsistoti Kaune

ApgyvendinimasJei ieškote puikaus miesto ir gamtos derinio, turėtumėte apsilankyti Kaune, Lietuvoje. Europos širdyje esantis miestas yra ideali vieta savaitgalio išvykai ar verslo kelionei. Be gamtos grožio, Kaune taip pat yra ką veikti ir ką pamatyti. Galite aplankyti daugybę muziejų arba pasivaikščioti po miesto centrą. Tačiau vienas geriausių būdų pažinti šį miestą – apsistoti viename iš jo viešbučių. Jei ketinate artimiausiu metu apsilankyti Kaune, turime jums puikių naujienų: šiame mieste yra daugybė viešbučių! Turint tiek daug galimybių, gali būti sunku išsirinkti viešbutį, kuris geriausiai atitiktų jūsų poreikius ir biudžetą. Norėdami jums padėti, sudarėme šį sąrašą su 5 geriausiomis nakvynės vietomis Kaune. Taigi skaitykite toliau ir sužinokite daugiau apie šias apgyvendinimo įstaigas ir kada turėtumėte užsisakyti viešnagę! Apgyvendinimas Kaune už gerą kainą.

Viešbutis Domus

Jei ieškote puikaus miesto ir gamtos derinio, turėtumėte apsilankyti Kaune, Lietuvoje. Europos širdyje įsikūręs Kaunas yra ideali vieta savaitgalio išvykai ar verslo kelionei. Be gamtos grožio, Kaune taip pat yra ką veikti ir ką pamatyti. Galite aplankyti daugybę muziejų arba pasivaikščioti po miesto centrą. Tačiau vienas geriausių būdų pažinti miestą – apsistoti viename iš jo viešbučių. Jei artimiausiu metu ketinate aplankyti Kauną, turime jums puikių naujienų: Kaune yra daugybė viešbučių! Esant tiek daug galimybių, gali būti sunku išsirinkti geriausiai jūsų poreikius ir biudžetą atitinkantį viešbutį. Norėdami jums padėti, sudarėme šį 5 geriausių vietų apsistoti Kaune sąrašą. Taigi skaitykite toliau ir sužinokite daugiau apie šias apgyvendinimo įstaigas ir kada turėtumėte užsisakyti viešnagę!

Skaityti straipsnį “5 geriausios vietos apsistoti Kaune” »

Sveikos, ekologiškos kūdikių sauskelnių alternatyvos

Laikykite tai mūsų viešąja paslauga jums. Nes mums tai rūpi. Labai. Ir todėl, kad mes, kaip nauji tėvai, žinome, kokia didelė našta gali būti sauskelnių pirkimas, jau nekalbant apie jų poveikį aplinkai. Suprantame, kad naujiems tėvams kone ritualas – kęsti bemieges naktis, nerimą dėl to, ar kūdikis gauna pakankamai pieno, ir nuolatinį sauskelnių keitimą. Tačiau visa tai yra laikini sunkumai, kurie, tikėkimės, bus nuostabiausias jūsų, kaip tėvų, gyvenimo laikotarpis. Taigi, jei vis dar dvejojate, ar turėtumėte pereiti prie ekologiškų medžiaginių sauskelnių savo kūdikiui, štai kelios priežastys, kodėl turėtumėte tai daryti:

1. Draugiškas aplinkai pasirinkimas

CuculisViena iš svarbiausių priežasčių, kodėl verta apsvarstyti medžiagines sauskelnes, yra jų ekologiškumas. Vienkartinės sauskelnės yra vienkartinės, todėl jų negalima naudoti pakartotinai, o medžiaginės sauskelnės gali būti skalbiamos ir naudojamos vėl ir vėl. Tai reiškia, kad mažiau atliekų ir daugiau sutaupysite. Jungtinės Karalystės aplinkos apsaugos agentūros duomenimis, vidutinis kūdikis, prieš išmokdamas naudotis tualetu, panaudoja daugiau nei 5000 vienkartinių sauskelnių. Tai neįtikėtinai daug atliekų, kurių galima išvengti naudojant tvarias, daugkartinio naudojimo medžiagines sauskelnes. Naudodami medžiagines sauskelnes galite rinktis iš įvairių skalbiamų audinių, įskaitant medvilnę ir kanapes, kurie yra biologiškai suyrantys ir tvarūs. Pasibaigus jų naudojimo laikui, juos galima išmesti arba kompostuoti, todėl jie yra daug geresnis pasirinkimas aplinkai. Plačiau: https://cuculis.lt/pamirskite-sunkumus-atsisakant-sauskelniu-stai-kas-pades-jusu-vaikui/ puslapyje.

Skaityti straipsnį “Sveikos, ekologiškos kūdikių sauskelnių alternatyvos” »