Mėnesio archyvas: 2016 m. lapkričio mėn.

Kokia yra Naujamiesčio ateitis?

Butai NaujamiestyjePasivaikščiokite ten, kur Naujamiesčio alėja stato naujus daugiabučius. Pamatysite, kaip gražu. Paklausę, kokie yra likę laisvi butai, sužinosite, kad didelė dalis yra jau rezervuota. Vadinasi, žmonės nori čia keltis. Dabar Naujamiestis išgyvena savo populiarumo viršūnę, tikrą aukso amžių. O kokia bus jo ateitis, kokia galėtų būti ateitis?

Vienos kartos gyvenimas

Gal tai ir nebus tikslu, bet galima įsivaizduoti, kad ateityje Naujamiestyje bus susitelkusi viena kūrybinga karta, o vėliau jai gims panašiu metu palikuonys. Kadangi Naujamiesčio alėja, žinoma, pritraukia pačius jauniausius pirkėjus – jaunas šeimas. Vyresnioji karta, senbuviai, gyvena šiame anksčiau neprestižiniu laikytame rajone. Tačiau šiuo metu jam atgimstant, jis tampa didesnes pajamas turinčių vilniečių ir naujakurių, veiklių, centrą vertinančių gyventojų pasirinkimu. Taigi, tiek per pastaruosius metus čia turėtų megztis gražios draugystės, tiek ateityje tai turėtų būti gana vieninga bendruomenė.

Kūrybingas kaip Berlynas

Skaityti straipsnį “Kokia yra Naujamiesčio ateitis?” »

Gerklės skausmas: kokie produktai turi būti greta Jūsų

Gerklės skausmasBene nėra žmogaus, kuris nebūtų niekada patyręs gerklės skausmo. Šie nemalonūs pojūčiai mus aplanko ne tik drėgnuoju bei šaltuoju metų laiku, tačiau ir vasarą, kai karštis iššaukia virusų bei bakterijų dauginimąsi. Daugeliui atrodo, kad gerklės skausmas yra paprasčiausia smulkmena, kuri nereikalauja nei gydymo, nei dėmesio. Kai kuriais atvejais ji išties pasišalina pati, tačiau tokia patirtis yra gana reta, tad jau geriau skirti kiek dėmesio ir sėkmingai kovoti su skausmu. Juolab, nebūtina pirkti vaistų, kadangi kai kurie maisto produktai padės sėkmingai išgydyti skausmą.

  • Svogūnas. Ame yra nemažai vitamino C, o to daugelis žmonių nežino. Tai priemonė, kuri gali padėto kovoti su peršalimo bacilomis, kurios ir sukelia skausmus.

  • Medus. Dar viena priemonė, kuris padės pašalinti nemalonų skausmą. Dažniausiai medus naikina kvėpavimo problemas, tačiau labai dažnai prisideda ir prie gerklės skausmo nykimo, kadangi virusai paprasčiausiai nyksta dėl medaus gydomųjų savybių.

  • Skaityti straipsnį “Gerklės skausmas: kokie produktai turi būti greta Jūsų” »

Nauja skalbimo mašina užliejo kaimynus

Į mūsų namus atvyko nauja skalbimo mašina, o jau ryte į duris dažėsi įsiutusi kaimynė, teigdama, kad užliejome jos butą. Tai buvo mūsų pirmoji skalbimo mašina, ir ji tikrai nepridarė tiek žalos, kad būtų vertėję kelti tokią sumaištį. Tiesa sakant, ji apskritai nesudarė tiek žalos, kiek dėl jos skundėsi kaimynė. Skalbimo mašina gerai atliko savo darbą, ir nebuvo tikrai tokia jau baisi. Tai mes truputį ne taip sureguliavome viską, dėl to per vieną vietą ėmė leisti vanduo.

Pagaliau nusipirkome skalbimo mašiną

Skalbimo mašinaApie tai, kad pirksime skalbimo mašiną, kalbėjome jau seniai. Visi jos norėjome, bet vis atidėliodavome. Tuo labiau, kai gyveni nepastoviai, tai tau apskritai mažai reikia tos skalbimo mašinos, tu dažniausiai net nenori tiek apsikrauti daiktais. Juk reikia vis kraustytis į kitą butą. Pakanka streso, kai tenka persivežti savo minkštą sulankstomą čiužinį arba sėdmaišį, o štai su skalbimo mašinomis bėdos didesnės. Jas tampyti net negali vienas žmogus – reikia dviejų stiprių vyrų, kad neštų. Na, bet priėjome minties, kad čia jau veikiausiai bus paskutinis mūsų butas, kurį nuomojamės, nes vėliau pirksime kitą, todėl ir nusipirkome skalbimo mašiną. Užsisakėme iš vienos buitinių prekės parduotuvės, lyderės, ir paskui mums ją atvežė.

Defektą palikome patys

Skaityti straipsnį “Nauja skalbimo mašina užliejo kaimynus” »