Mėnesio archyvas: 2014 m. vasario mėn.

Nauji butai Vilniuje: privalumai ir trūkumai

Dažnas, norintis įsigyti nuosavą būstą Vilniuje, gana dažnai susimąsto: kokį variantą rinktis, naujos, ar senos statybos butą. Žinoma, tiek ir vienas, tiek ir kitas pasirinkimas turi savų privalumų bei trūkumų, ir apsisprendimą lemia kiekvieno žmogaus asmeniniai lūkesčiai. Nauji butai Vilniuje turi savų pliusų bei minusų, taigi, kokie jie?

Nauji butai VilniujePrivalumai

Visų pirma, nauji butai pasižymi modernumu ir šiuolaikišku išplanavimu. tokiuose butuose tenka daryti tikrai mažai pakeitimų, taigi, galima sutaupyti ir laiko, ir pinigų. Įsigijus senos statybos butą gana dažnai tenka daryti įvairių pertvarkymų, norint, kad namai atrodytų tikrai šiuolaikiškai ir moderniai. Deja, tai gerokai užtrunka ir kainuoja tikrai nepigiai, taigi, norint to išvengti, vertėtų pagalvoti apie naują butą.

Naujos statybos butai Vilniuje gali būti perkami palankesnėmis sąlygomis, nes bankai linkę suteikti didesnę paskolą tiems, kurie perka būtent naujos statybos butus.

Skaityti straipsnį “Nauji butai Vilniuje: privalumai ir trūkumai” »

Namo statyba

Niekam ne paslaptis, kad namo statyba gali gerokai užtrukti ir, deja, kainuoti tikrai nemažai nervų. Kad tai nenutiktų, patartina išsirinkti tikrai patikimus partnerius, kurie padės jums statant jūsų nuosavus namus. Taigi, ką daryti, jei norite, kad viskas vyktų sklandžiai?

Namo statybaKaip bebūtų, visada pirmas žingsnis būtų pastato projektavimas, ir čia neišsiversite be architekto pagalbos. Jis padės jums, norint susikurti namus, kurie atitiks jūsų poreikius ir individualų skonį.

Skaityti straipsnį “Namo statyba” »

Nuotraukos internetu

Šiandien esame įpratę daugybę kasdienių reikalų sutvarkyti tiesiog internetu: taip daug paprasčiau, be to, pavyksta sutaupyti laiko, kuris šiandien taip branginamas. Vis dažniau užsakomos ir nuotraukos internetu, kurios paprastai kainuoja dar pigiau nei foto salone. Tokiu būdu užsakyti nuotraukas tikrai verta – pabandysime išvardyti pagrindinius nuotraukų, užsakomų internetu, privalumus.

Nuotraukos internetuVisų pirma, nuotraukos, užsakomos internetu, paprastai kainuoja kur kas pigiau ne fotosalone, taigi, galite sutaupyti nemažai pinigų, ypatingai tuo atveju, jei gaminsitės didelį kiekį nuotraukų. Kartais nerimaujama, kad nuotraukos internetu nebus tokios puikios kokybės kaip ir fotosalone, tačiau jaudintis tikrai neverta – nuotraukų gamybai naudojama tokia pat technika, taigi, kokybė bus tikrai puiki.

Užsakant nuotraukas internetu sugaišite kur kas mažiau laiko – jums tereikės sukelti norimas pagaminti nuotraukas, ir jas užsakyti. Galėsite pasirinkti norimą nuotraukų formatą bei pageidaujamą popierių – blizgų arba matinį. Taip pat galėsite užsisakyti ir nuotraukas ant drobės ar fotoknygas – šiandien galimybės tikrai gana didelės.

Skaityti straipsnį “Nuotraukos internetu” »

Sėkmingą įmonės veiklą lemia darbo sauga

Jau ne pirmi metai Valstybinės darbo inspekcijos duomenimis, itin daug nelaimingų atsitikimų darbe įvyksta dėl darbo saugos reikalavimų nesilaikymo. Darbų sauga, nepaisant to, jog yra reglamentuota specialiais įstatymais, kai kuriose įmonėse yra neatpažinta teritorija, todėl čia įvyksta nemažai nemalonių įvykių. Ne tik traumų, susižeidimų, bet ir nelaimių bei mirčių atvejis darbo vietoje dėl šių priežasčių paskutiniais metais itin išaugo. Norint užtikrinti darbuotojų saugą ir gerą darbą, privalu pasirūpinti darbo sauga.

Atsakingi visi

darbų saugaSu darbų sauga privalo susipažinti kiekvienas įmonės darbuotojas. Tai būtina ne tik todėl, jog taip numatyta įstatymuose, tačiau tai lemia ir sėkmingą pačių darbuotojų darbą. Net jei įmonės vadovui atrodo, kad darbo saugos reikalavimai yra savaime suprantamas dalykas ir visi darbuotojai privalo išmanyti šias galiojančias taisykles, tai tikrai dar nereiškia, jog visi darbuotojai apie tai puikiai žino. Tai pasakytina ne tik apie jaunus dar praktikos neturinčius darbuotojus, bet ir apie ilgalaikius specialistus. Pastarieji, ypač dažnai nesilaiko darbo saugos reikalavimų, nes per ilgametę darbo patirtį jau yra įgudę dirbti pagal savo susikurtą darbo sistemą, dažnai visiškai pamiršdami darbo saugos reikalavimus.

Privalu susipažinti

Dėl ankščiau paminėtų faktų, nepaisant to, ar įmonėje dirba jauni specialistai, ar seniai dirbantys profesionalai, darbų sauga privalo būti pristatyta kiekvienam be išimties. Tuo turi užsiimti įmonės vadovas ar jo paskirtas specialistas, organizuoti darbuotojų instruktažą, kurio metu būtų pristatomos darbo saugą užtikrinančios taisyklės ir priemonės bei reikalavimai, keliami darbuotojams. Labai svarbu, kad tai įvyktų iš tikrųjų, o ne būtų tik fiktyvus darbuotojų pasirašymas į saugos žurnalą. Nes būtent žinojimas gali išgelbėti Jūsų darbuotojus nuo nelaimingų atsitikimų darbo vietoje. Specialistai pataria, jog ypač efektyvu, jei tokio tipo susirinkimai ar net pratybos įmonėje vyktų reguliariai – kartą į metus. Taip darbuotojai žinotų, kad darbų sauga nėra tik oficialus reikalavimas, tai rūpi įmonės vadovams, o tai reiškia, jog turėtų rūpėti ir kiekvienam darbuotojui.

Patikėkite viską specialistams

Esate įmonės vadovas, tačiau nežinote, kaip darbuotojus supažindinti su darbų sauga? Nesirūpinkite. Šioje sferoje yra daug Jums galinčių padėti specialistų. Geriausia, jei tokiomis temomis darbuotojus apšvies tą puikiai išmanantys žmonės. Todėl geriausia reguliariai samdyti įmones, teikiančias darbų saugos informavimo ir vykdymo paslaugas. Šiose vietose ilgą laiką dirba tik šia sritimi besidomintys specialistai, todėl jie užtikrintai ir profesionaliai supažindins darbuotojus su darbų sauga, be to padės su tuo susipažinti ne tik iš teorinės, bet ir praktinės pusės.

Supirkėjai perka mišką: kodėl verta parduoti būtent jiems?

Šiandien tikrai nemažai žmonių nori parduoti savo turimą mišk, tačiau ne visada pirkėją rast taip paprasta, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Seniau žmonės tiesiog masiškai pirko mišką, tačiau po kiek laiko paaiškėjo, kadnuosavo miško teikiama nauda nėra jau tokia didelė, kaip buvo tikėta anksčiau. Taigi, šiandien vis dažniautenka ieškoti, kas perka mišką, ir kas tai daro pardavėjui palankiausia kaina.

perka miškąŠiandien rasime tikrai ne vieną miško supirkėją, kuris savo klientams siūlo tikrai nemažą pinigų sumą: už hektarą miško gali būti pasiūlyta net nuo 5000 iki 50 000 litų. Taigi, kaina tikrai labai palanki. Jei jūs žinote tikslią savo miško kainą, galite tikėtis, kad jums bus pasiūlyta dar didesnė pinigų suma nei jūsų miškas vertas. Supirkėjai tikrai brangiai perka miškus, taigi, jums nebeteks ieškoti kitų variantų, kam parduoti savo turimą mišką.

Parduoti mišką supirkėjams verta ne tik dėl didelės pinigų sumos: jums nereikės gaišti savo brangaus laiko, norint susirasti pirkėją. jums tereikės susirasti supirkėjo internetinį puslapį ir jame užpildyti labai trumpą anketą, kurioje įvesti savo duomenis bei miško identifikacijos numerį. Tai užtruks vos keletą minučių, ir labai greitai sužinosite, kiek pinigų gali būti pasiūlyta už jūsų mišką.

Skaityti straipsnį “Supirkėjai perka mišką: kodėl verta parduoti būtent jiems?” »