Mėnesio archyvas: 2016 m. birželio mėn.

Autobokštelis – saugiai, greitai ir komfortabiliai

Dažnai matome aukštai dirbančius žmones, bekeičiančius lauko reklamas, valančius langus ar genėjančius medžius pavasarį. Visi jie aukštyje atrodo saugiai ir tvirtai, pakilę ne mažiau dviejų metrų aukščio iš automobilyje „išsilanksčiusio“ kelto, bet ar žinome kaip iš tikrųjų šis daiktas vadinasi, kokia jo paskirtis, kam jis gali būti naudojamas ir kaip jis galėtų pasitarnauti jums? Tai – automobilinis bokštelis, kuris pasižymi ne tik funkcionalumu, tačiau ir saugumu ir gali pasitarnauti ir jūsų kieme.

Kas tai? Kam tai? Kodėl man?

Viluna bokšteliaiAutobokštelis arba kitaip automobilinis bokštelis yra visuomet naudojamas darbams aukštyje, kai žmogus negali pasiekti savo darbo objekto. Autobokštelio platformoje telpa du žmonės, kurie saugiai aptverti tvorele, o pats keltuvas juos gali iškelti net iki 22 metrų aukščio. Automobilio valdomas keltuvas gali būti pasukamas patogiausiu kampu, o pats automobilis privažiuoti arčiausiai objekto.

Skaityti straipsnį “Autobokštelis – saugiai, greitai ir komfortabiliai” »

Mikroautobusų nuoma

Mikroautobusas kelioneiDaugelis ieško sprendimų, kada reikia pervežti daugiau žmonių, kada lengvajame automobilyje yra per mažas vietų skaičius. Galima nuomotis autobusą, tačiau šios transporto priemonės dažniausiai skirtos didesniam keleivių skaičiui (pavyzdžiui, trisdešimt, keturiasdešimt ar dar daugiau). Mikroautobusų nuoma išspręs šią problemą greitai ir patogiai. Išsinuomokite transporto priemonę tam laikotarpiui, kuriam ji reikalinga. Galite rasti ne vieną įmonę, kuri jums mielai pasiūlys tvarkingas transporto priemones už patrauklias kainas. Populiari nuomotojų tarpe nlbus.lt, čia galite rasti tikrai gerų pasiūlymų. Išsinuomotu mikroautobusu galėsite parvežti iš aerouosto svečius, kurie atvyko iš kitos šalies. Tai labai populiaru Vilniaus mieste, tai bus patogu ir jums ir atvykusiems. Neretai tuo naudojasi įmonės, pas kurias atvyksta verslo partneriai ar svečiai.

Mikroautobusai puikiai tinka kelionėms bei ekskursijoms. Galėsite patogiai keliauti su draugų kompanija. Neretai transporto priemonės nuomojamos įvairioms šventėms. Šiandieną Lietuvoje populiarūs bernvakariai ir mergvakariai. Keleivių skaičius būna toks, kad lengvajame automobilyje gali nepakakti vietos, o autobusas per didelis. Mikroautobusas šiuo atveju būtent tai, ko riekia. Galite pasirinkti transporto priemonės spalvą bei modelį. Daugeliui ir tai yra svarbu, nuomotojas turi jums puikių pasiūlymų. Visi nuomojami mikroautobusai tvarkingi ir švarūs, nlbus.lt tuo pasirūpino.

Skaityti straipsnį “Mikroautobusų nuoma” »

Kaip pragyventi iš metalo laužo

Parduodu metaląKažkaip metalo laužo supirkimas yra tik pareiga, kurią būtina atlikti kartą metuose, o kažkam – rimtas pragyvenimo šaltinis. Tokios įmonės kaip UAB Metransa tikrai žino, apie ką eina kalba. Metalai yra natūralios medžiagos, išgautos iš rūdų, todėl jie turi būti perdirbami ir keliauti apytakos ratu ir toliau. Dėl to visada smagu, kai žmonės tausoja savo aplinką, ir metalo laužo supirkimas tampa jiems natūraliu įpročiu. Tiems, kurie to nedaro, padeda tie, kurie iš to pragyvena.

Metalo pridavimo įpročiai

Dauguma žmonių gyvena paprastai ir per daug apie metalo surinkimą bei pridavimą nesirūpina. Vyrai garažuose mėgsta kaupti visokias atsargines automobilių ir prietaisų dalis, kurių kada nors gal ir prireiks. Dažniau tai daro tokie vyrai, kurie būna vyresni ir išgyvenę deficito laikus, kuriais nebūdavo nieko pakankamai, ir vis kažko pritrūkdavo. Taigi, ir tas kaupimas lyg šarkos lizde tampa jau beveik užprogramuotas gentiškai. Tada kyla klausimas – kada tokie žmonės išvalo tuos garažus, kada jie parduoda savo metalo laužą? Dažniausiai tai jie padaro tada, kai persikrausto. Reikia parduoti namus – reikia iškraustyti visą šlamštą ir jį kažkam perleisti. Dėl to ir metalo laužo pridavimas įvyksta tikrai labai retais tarpais. Jaunesnioji kartą yra labiau paslankūs, jie nemėgsta daug kaupti. Todėl jie dažniau išmeta ar atiduoda, arba priduoda tiek metalo laužą, tiek įvairias kitas atliekas.

Metalo rinkimas – gyvenimo būdas

Skaityti straipsnį “Kaip pragyventi iš metalo laužo” »

Apie žolės pjovimą ir nenaudingus žemės plotus

Ginalas asortimentasDažnai važiuodami tarp mietų matome daug nenaudojamų žemės plotų, kuriuos ūkininkai turi nušienauti, kitaip gautų baudas. Iš tokių parduotuvių kaip ginalas.lt visada galima gauti geros šienavimui ir žolės pjovimui skirtos technikos, tačiau kas iš to, jeigu nebus žmogaus, kuris galėtų tas žoles nupjauti. Visur, kur yra naudojama technika, kur naudojama VIKING produkcija, visur taip pat reikia ir žmogaus, jai suvaldyti.

Ūkininkų žemės

Ūkininkai dažnai turi daug pievų, kurios faktiškai niekam nenaudingos. Patys jie jų nedirba, gyvulių tiek, kad viską nuėstų, irgi neturi. Taigi, jiems tenka naudotis valstybės išmokomis ir su parama tas pievas nušienauti. Rankomis niekas nešienauja, dažniausiai turi gerą tam skirtą techniką. Visgi, kartais gaila matyti, kad per žiemą nušienauta ir į kūgius suridenta žolė pūsta per visą vasarą, galiausiai vėlų rudenį būna išvežama išmetimui. O juk, jeigu atsirastų platforma, padedanti žmonėms surasti vieniems kitus, būtų galima paprasčiau ir greičiau rasti žmonės, kuriems reikia tos jūsų nušienautos žolės, ir taip ištekliai nebūtų iššvaistomi.

Pievos nacionaliniuose parkuose

Skaityti straipsnį “Apie žolės pjovimą ir nenaudingus žemės plotus” »

Vaiko kambario baldai

Namuose, kuriuose auga vaikai turi būti erdvė, kuri auga ir keičiasi kartu su vaiku. Čia svarbu viskas: sienų spalvos, šviestuvas, vaikiški baldai. Psichologai teigia, kad interjeras labai svarbus vaiko asmenybei. Taigi, tėvams tenka svarbi užduotis – parinkti tinkamus baldus, pasirūpinti spalvomis bei akcentais, kurie svarbūs vaikui.

BaldaiVaiko kambario baldai tampa labai svarbūs. Reikia atsižvelgti į vaiko amžių. Kuo jis vyresnis, tuo daugiau baldų prireiks. Juk skirtingi poreikiai kūdikio ir paauglio. Be to, keičiasi ir vaiko poreikiai. Paaugliui netiks rožiniai ar žydri baldai, dviaukštė lova ar mažas staliukas skirtas kelerių metų vaikui. Taigi, pirmiausia tėveliams reikia atsižvelgti į fiziologinius poreikius. Be to, kai vaikas jau geba pats įvardinti kas jam gražu, kas patogu, o kas ne, tai tampa daug paprasčiau. Sulaukus tokio amžiaus galima kartu su vaiku rinktis baldus, sienų spalvas ir t.t.

Mažiems vaikams reikalingos kelios zonos. Kambaryje turėtų būti ne tik poilsio zona, kurioje stovi lova, bet ir žaidimams skirta vieta. Čia tiks žaislų dėžė, kilimėlis ar palapinė. Trečioji zona mažiesiems kambario gyventojams turi būti skirta mokymuisi. Žinoma, šios zonos poreikis atsiranda tuomet, kai vaikas pradeda lankyti mokyklą. Vaikui paaugus kambarys taip pat turi keistis. Tuomet vietoj žaidimų zonos atsiranda poilsio ir draugų zona, kurioje statomas staliukas, kėdės ar pufai.

Skaityti straipsnį “Vaiko kambario baldai” »