Mėnesio archyvas: 2015 m. spalio mėn.

Stogo šiltinimas

Energetiškai naudingas būstasStogas ir jo šiluma yra svarbu, kai norima, kad energinio naudingumo sertifikatas būtų toks, kokio mums reikia. Paprastai pastato pralaidumas šilumai yra įvertinamas energinio naudingumo klase. Tad ką reikėtų daryti, kad mūsų stogai būtų pakankamai apšiltinti?

Keletas svarbių detalių apie plokščią stogą

Pirmiausiai reikėtų išsiaiškinti, kokį stogą šiltinsime. Jeigu šiltiname stogą plokščią. Jeigu ateiname ant seno daugiabučio stogo, pirmiausiai turime seną bitumą. Taigi, reikia nuimti seną bituminę dangą, kas dažnai būna tiesiog rankų darbas su aštriais daiktais. Gal net patogu tą daryti būtų su kastuvu, su juo turėtų būti lengva. Kitur, kur neina atplėšti, net neverta kapoti, nes vadinasi, kad ten gerai prilydyta, tai tegul ir būna.

Kai nuimamas bitumas, tada dedamos šiltinimui skirtas putplastis, toliau antru sluoksniu dedama mineralinė vata su pakietinimu, kuri visiškai nedega, taigi ir dar apsaugo nuo gaisro pavojus. O ant jos prikimba puikiai ir naujai užlydomas bitumas. Nes negalima bitumo dėti tiesiog ant betoninio paviršiaus, nes nebus sulaikoma šilumą. Kai kurie namai iš seniau gali būti ir tokie, kurių stogai net nebuvo šiltinti. Tokiu principu gaunasi puiki hidroizoliacija. Nes bitumas puikiai apsaugo nuo pratekėjimų, vandens, kartu išsaugo ir sausas vatas. Toks namas nebekvėpuoja. Taip gauname puikiai apšiltintą stogą, kuris iškart išsaugo labai daug šilumos visam namui, o ne tik tiems, kas gyvena viršutiniame aukšte. Tačiau, jeigu atsitiktinai pateks drėgmės į vatą (pavyzdžiui, darbų metu), tada gali tiesiog supūti viskas, atsirasti gali pūslės ant viršaus arba gali tiesiog žiemą, esant drėgmei, ten rastis šalimas. Tai tikrai sutrumpins tokion stogo egzistavimą.

Šlaitinio stogo šiltinimas

Skaityti straipsnį “Stogo šiltinimas” »

Greitieji kreditai – kodėl gi tiek daug žmonių yra nusiteikę prieš paslaugą?

Kreditai greitaiTikriausiai, kad nesumeluotume teigdami, jog mūsų krašto žmonės yra linkę apie daug dalykų galvoti neigiamai, pakankamai dažnai pasitaiko netgi tokių situacijų, kai pastarieji susidaro išankstinę neigiamą nuomonę, kai pradeda kalbėti apie dalykus, kurių gerai net nežino – kad ir kaip ten bebūtų, toks yra mūsų tautos bruožas, kurio niekaip nesugebėtume panaikinti iš esmės. Vis dėlto, esame linkę manyti, kad palaipsniui galima panaikinti piliečių nusistatymą, tarkime, tam tikrų pasiūlymų, ar tai prekių, atžvilgiu.

Šiandieną, kalbant nuoširdžiai, taip pat norėtume pakalbėti apie paslaugą, kurios dauguma žmonių nemėgsta, kurią pakankamai dažnai peikia piliečiai visiškai be priežasties. Tas pasiūlymas, kurį turime omenyje, yra greitieji kreditai – būtent šiandieną norėtume plačiau pasigilinti, kodėl gi vyrauja tokia neigiama žmonių nuomone, o be viso to ir sieksime atlikti tam tikras analizes, kurios galimai pakeistų žmonių nusistatymą. Kitaip teigiant, šiandieną norėtume įrodyti, kad greitieji kreditai, kurie yra pakankamai neigiamai traktuojami visuomenėje, esą vienas iš tokių pasiūlymų, kurio neigiamu laikyti negalima, mat teikiama nauda yra beprotiškai didelė, o jos apimtis – suvokti sunku. Tikimės, kad sugebėsime pasiekti norimus rezultatus, kadangi iš esmės tai turėtų pakeisti ir patį mąstymo principą – kas čia žino, galbūt pateikti privalumai žmones net motyvuos pasiūlymu pasinaudoti?

Skaityti straipsnį “Greitieji kreditai – kodėl gi tiek daug žmonių yra nusiteikę prieš paslaugą?” »

Drabužiai vaikams internetu: kokybė ir gera kaina viename

Drabužiai vaikams internetuVisi norime, kad mūsų vaikai atrodytų kuo gražiau. Deja, ne visų galimybės yra vienodos siekiant tai įgyvendinti, tad kartais tenka apsiriboti dėvėtais drabužėliais, kad vaikas apskritai bent jau būtų aprengtas. Kita vertus daugelis pamiršta apie tai labai gerą alternatyvą, kuri sulaukia vis daugiau dėmesio. Drabužiai vaikams internetu daugeliui yra puikiai žinomas pasirinkimas, tačiau toli gražu ne visi jį išbando. Dažniausiai viską apibrėžia baimė, kad perkamas drabužis, kuris nėra paliečiamas siekiant įsitikinti aukšta jo kokybe. Visgi, parduodami drabužiai internetu yra tikrai geros kokybės. Viskas remiasi į tai, kurios kompanijos suteikiama produkcija jūs planuojate pasinaudoti.

Drabužiai vaikams internetu yra labai geras pasirinkimas, kadangi:

 1. Suteikiama produkcija mažomis kainomis.
 2. Kokybė vienoda su realiais prekybos centrais.
 3. Egzistuoja kur kas daugiau pasirinkimų.
 4. Pirkti yra labai patogu.
 5. Nereikia gaišti laiko paieškoms. Pagal tam tirus kriterijus bus pasiūlyti jums tinkantys variantai.

Akivaizdu, kad kai kuriais aspektais drabužiai vaikams internetu apskritai yra net geresnis variantas. Tokiu atveju mes jums rekomenduojame pamiršti visas baimes ir bent kartą išdrįsti pirkti internetu. Dažniausiai po vieno karto sustoti paprasčiausiai nebegalima ir žmonės džiaugiasi, kad atrado tokį nuostabų apsipirkimo būdą. Drabužiai vaikams internetu perkami remiantis tam tikrais žingsneliais, kurie padeda gauti norimą rezultatą.

 • Pirmiausia reikia pasirinkti vietą, kurioje parduodama produkcija jums atrodo pati tinkamiausia.
 • Vėliau pasirinkus vietą reikia pradėti ieškoti drabužių, kurie tiktų tiek jūsų piniginės aspektu, tiek jūsų vaiko poreikiu, galiausiai, funkcionalumu.
 • Sekančio žingsnelio metu reikia užsisakyti prekę, kuri dažniausiai namus pasiekia vos per kelias valandas.
 • Vėliau reikia įvertinti faktą, kad susimokėjimas bankiniu pavedimu yra geriausias variantas. Visgi, kai kurios kompanijos suteikia galimybę atiduoti pinigus tuomet, kai sutiksite kurjerį. Ar tikrai šis variantas jus visapusiškai tenkina?
 • Galiausiai surašykite savo asmeninius duomenis, kurių tikslas, kad lauktumėte prekės, kuri turi jus pasiekti. Konkretizuojama per kiek laiko rūbas bus pašte arba jį prisistatyti kurjeris.
 • Ir viskas. Telieka laukti, kol vaikiškas drabužis bus namuose.

Skaityti straipsnį “Drabužiai vaikams internetu: kokybė ir gera kaina viename” »

Komandos formavimas

Komandos stiprinimasStipri komanda gali labai daug. Tokią sukurti nėra lengva, žinoma, labai daug kas priklauso nuo narių. Ne visada lengva adaptuotis naujiems žmonėms jau susiformavusioje grupėje. Kiekvienas gali skirtingai reaguoti, tiek naujas narys, tiek esami. Komandos formavimas svarbus įmonėse, jei norite, kad kolektyvas būtų draugiškas, bendraujantis ir turėtų daug bendro. Kompanijos, kuriose dirba stipri komanda, įprastai pasiekia geresnių rezultatų. Atmosfera darbo vietoje yra svarbi, nereikėtų pamiršti, kad čia žmonės praleidžia nemažai laiko. Nedraugiškas kolektyvas nėra malonus nei vienam. Neretai pasitaiko, kad vienas narys gali sugadinti visą aplinką, kad to išvengti, reikėtų daug dėmesio skirti komandos formavimui. Tinkamai pasirinkti jos narius nėra lengvas darbas. Jums gali pagelbėti specialistai, kurie padės apsispręsti, ar pretenduojantis narys tinkamas, ar jam verčiau pasiieškoti kitos komandos, kur galės pritapti ir geriau jaustis.

Daugelis įmonių vadovų neturi pakankamai laiko darbuotojų atrankai ir šaunios komandos formavimui. Pasistengti turėtų ir darbuotojai (komandos nariai), kad aplinka būtų maloni ir jauki. Pasirūpinti stipria komanda gali grandpartners.lt. Čia dirbantys specialistai turi nemažai patirties. Jie puikiai gali pasirūpinti jūsų įmonės komanda. grandpartners.lt gali pasiūlyti įvairias paslaugas, kurios bus tikrai naudingos. Lyderių ugdymas yra svarbus kiekvienai kompanijai. Stiprūs specialistai gali atnešti įmonei puikių rezultatų. grandpartners.lt gali pasirūpinti vidurinės grandies vadovų ugdymu. Siūlomi sprendimai, kurie padės išspręsti ne vieną uždavinį. Turbūt daugeliui teko girdėti tokį posakį, jog tobulumui nėra ribų. Organizacijos tobulinimas turi būti atliekamas nuolatos. Šią paslaugą jums, taip pat, mielai pasiūlys grandpartners.lt. Kiekvienoje organizacijoje gali kilti vienokie ar kitokie sunkumai, tai neišvengiama. Pašalinti galima juos nesudėtingai, jei žinosite, kaip tai profesionaliai padaryti. Organizacijos tobulinimas tai puikus sprendimas.

Skaityti straipsnį “Komandos formavimas” »

Kaimynus ragina renovuoti daugiabutį

Dabar energinio naudingumo sertifikatas jau tampa itin reikšmingu dalyku turbūt kiekvieno žmogaus gyvenime. Juk sugriežtinus reikalavimus, kiekvienas naujai statomas namas turi atitikti tam tikrą energinio naudingumo klase. Tuo pačiu lygiagrečiai vyksta ir daugiabučių renovacija. Projektas, finansuotas ES, prasidėjęs jau labai seniai, ir vis dar nebaigtas. Prisiskaitę tų pavyzdžių, kaip žmonėms už šildymą ateina vos kelių eurų sąskaitos, ir mes nutarėme savo name organizuoti kažkokį sujudimą, kad ir mūsų žmonėms rūpėtų geresnis pasiektas energinio naudingumo sertifikatas.

Posėdžiai ir bendravimas

Renovuotas daugiabutisŽinoma, kad visada sunku įtikinti žmones daryti kažką, kas iš jų dabar pareikalautų lėšų bei iniciatyvos. Tačiau iniciatyvą prisiima namo bendrijos pirmininkas, šiuo atveju, aš. Taigi, kaip ir didelių problemų neturėtų kilti, juolab, jog aš esu pelniusi pasitikėjimą, ir visi kaimynai žino, kad tęsiu darbus, pinigų nevagiu, o dar ir savo įnešu. Tad kaip čia yra, kad taip bijoma?

Skaityti straipsnį “Kaimynus ragina renovuoti daugiabutį” »