Elektroninių parduotuvių kūrimas

Elektroninių parduotuvių kūrimas su lengvai valdoma turinio valdymo sistema (toliau TVS) palengvina kiekvieno administratoriaus darbą ir optimizuoja vykdomus procesus ir sprendimus. Dauguma verslininkų turi keletą, o kartais net keliolika elektroninių parduotuvių ir žinoma joms valdyti ir administruoti yra reikalingas atskiras žmogus. Jeigu TVS būna komplikuota ir sudėtingai valdoma verslininkui būtina gerai apmokyti administratorius, o tai ir kainuoja ir atima brangų laiką. Taigi, geriausias sprendimas yra turėti visas vienodas parduotuves ir su kiek įmanoma paprastesne turinio valdymo sistema.

Elektroninių parduotuvių kūrimas ir kaina

Elektroninių parduotuvių kūrimasKiekvieną katą elektroninių parduotuvių kūrimas ir kaina yra svarbus dalykas kiekvienam norinčiam turėti savo el-parduotuvę. Paprastai kainos pagrindinės sudedamosios dalys yra: dizainas, pati sistema ir hostingas.

Dizaino kaina labai priklauso nuo to ko klientas pageidauja. Jeigu klientas turi savo matymą kaip viskas turi atrodyti tuomet geriausias variantas yra unikalus dizainas, bet šiuo atveju kainos prasideda nuo 1000 litų ir iki kelių dešimčių tūkstančių. Viskas priklauso nuo poreikio. Galimas ir kitas variantas, kuis bus ir pigesnis i paprastesnis. Galite įsigyti paruoštą šabloną ir esant poreikiui pateikti programuotojui kokius norėtumėte padaryti pakitimus. Toks sprendimas gali kainuoti ir iki 500lt.

Elektroninės parduotuvės sistemos kaina labai gali skirtis nuo poreikio. Šiuo atveju reikia žiūrėti kokias funkcijas ir galimybes siūlo pasaugos tiekėjas. Toliau jau reikėtų klausti individualiai pagal J9sū poveikį ir tik išanalizavus situaciją galima pasakyti kainą.

Hostingas. Šioje vietoje Jums turėtų patarti programuotojas, nes pagrinde yra keli variantai. Arba imti dalį serverio talpinimo (kas paknakamai nedaug kainuoja) arba užsisakyti dedikuotą (asmeninį) serverį, kurio kainuos prasideda nuo 100lt/mėn ir daugiau. Čia taip pat viskas priklauso pagal poreikius.

Kaip matote dažniausiai reikia kreiptis tiesiai į programuotojus (t.y paslaugos tiekėjus), kad sužinoti tikslią kainą. Tačiau atkreipiu dėmesį, kad beveik kiekviena įmonė teikdama tokio tipo paslaugas turi demonstracines versijas, kuriose kiekvienas norintis gali prisijungti prie turinio valdymo sistemos ir apžvelgti pagrindines siūlomas funkcijas ir galimybes. Toks e-parduotuvės įvertinimas itin parankus klientams, nes tokiu atveju jie gali daug tiksliau pasakyti ko jiems reikia ir ko trūksta jų sprendimui.

1 komentaras

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *