Mėnesio archyvas: 2014 m. sausio mėn.

Prezervatyvai internetu: kodėl verta pirkti?

Paskutiniu metu prekybos centruose prezervatyvai vis brangsta, ir kainos tampa tikrai pakankamai didelės. norint sutaupyti gana dažnai pasirenkami nekokybiški prezervatyvai, tačiau taip daryti tikrai nėra reikalo – pasirinkdami nepatikimus gamintojus rizikuojate saugumu, o tai ikrai nėra pageidautina. Išeitis tikrai yra – vis labiau populiarėja prezervatyvai internetu, kurių kaina kur kas mažesnė nei prekybos centruose. Kodėl verta pirkti prezervatyvus internetu?

prezervatyvai internetuVisų pirma, už tikrai žemą kainą gaunate tikrai kokybiškus produktus, kurių kaina yra kur kas mažesnė nei prekybos centruose. Galite rinktis tik itin patikimus gamintojus, kurie jau nuo seno pelnė vartotojų pasitikėjimą.

Prezervatyvai internetu pristatomi tiesiai į jūsų pasirinktą vietą (namus arba darbovietę), taigi, jums nereikės niekur važiuoti jų atsiimti. Tai, žinoma padės sutaupyti nemažai laiko. Užsakytos prekės pristatomos diskretiškoje pakuotėje, taigi, jums neteks baimintis, kad kas nors sužinos, kokį siuntinį gavote.

Skaityti straipsnį “Prezervatyvai internetu: kodėl verta pirkti?” »

Oro tarpo šiltinimas

Šaltuoju metų laiku visi tikimės grįžti į šiltus ir jaukius namus, kur galime mėgautis jaukiais ilgais žiemos vakarais. Deja, ne visada galime pasigirti, kad name tikrai pakankamai šilta. Gana dažnai taip nutinka dėl to, kad sienose būna palikti oro tarpai, pro kuriuos į namus veržiasi šaltis. Tokiu atveju geriausia išeitis – oro tarpo šiltinimas, kuris gali užtikrinti, kad prarandama šiluma sumažės beveik trečdaliu ir padės sutaupyti šilumos energijos.

Oro tarpo šiltinimasGana dažnai renkamasi šiltinimą iš išorės, tačiau tai pasiteisina tik tuo atveju, kai sienose nėra oro tarpo. Vis dėlto, pro išorines namo sienas prarandama ganėtinai nedaug šilumos, ir dažniausiai šilumos nuostoliai būna būtent dėl oro tarpo.

Kaip vyksta oro tarpo šiltinimas?

Oro tarpai užpildomi termoizoliacine medžiaga. Tokiu būdu sustabdoma ventiliacija ir padidėja sienų šiluminė varža. Sienos gali būti šiltinamos aminoplasto puta, jeigu sienose yra dviejų ar daugiau centimetrų oro tarpas.

Skaityti straipsnį “Oro tarpo šiltinimas” »

Santechnikas – kaip išsirinkti patikimą?

Kartais įsirenginėjant būstą prireikia ir profesionalaus santechniko pagalbos. Vis dėlto, santechnikų, siūlančių savo paslaugas, yra tikrai nemažai, taigi, išsirinkti tikrai patikimą gali būti tikrai sudėtinga – ne visada galime būti užtikrinti, kad santechnikas, siūlantis savo paslaugas, darbus atliks tikrai kokybiškai ir pateisins lūkesčius. Taigi, kaip išsirinkti patikimą ir profesionalų santechniką?

santechnikasTaigi, gana dažnai, ieškodami asmenų, teikiančių tam tikras paslaugas, visų pirma kreipiamės į draugus ar artimuosius – galbūt jiems yra tekę naudotis vienokiomis ar kitokiomis paslaugomis, taigi, turi, ką rekomenduoti. Tokiu atveju galime būti užtikrinti, kad bus rekomenduotas tikrai geras specialistas, ir jo suteiktų paslaugų kokybė tikrai nenuvils.

Skaityti straipsnį “Santechnikas – kaip išsirinkti patikimą?” »

Pratimai nugarai: poveikis nugaros sveikatai

Pratimai nugarai – puikus variantas padėti sau. Stovint ar sėdint, Jūsų stuburui tenka daug didesnė apkrova nei visada, toki patį rezultatą duoda judėjimas ir lenkimasis, apkrova stuburui daug kartų viršija įprastinę normą, ir jei Jūsų gilieji raumenys kurie laiko stuburą yra silpni, visa apkrova krenta tarpslanksteliniams diskams, o tai gali sukelti stiprius nugaros skausmus.

Pratimai nugaraiJei skausmai nedingsta yra būtina sutvirtinti raumenis kurie laiko stuburą, kitaip sakant Jums reikia sukurti raumenų korsetą kuris išlaikys stuburą tiesų ir nuims apkrovą nuo tarpslankstelinių diskų.  Norint sustiprinti giliuosius nugaros raumenis reikalingi specialūs pratimai nugarai.

Pratimai nugarai be to, kad pašalins nugaros skausmus taip pat padarys Jus kur kas patrauklesniais. Pratimai nugarai pagerins Jūsų laikyseną, panaikins pilvuką kuris atsirado nuo pastovaus sėdėjimo ir nesveikos mitybos. Vienaip ar kitaip pajustumėte didelį pagerėjimą kurį Jums gali suteikti pratimai nugarai.

Skaityti straipsnį “Pratimai nugarai: poveikis nugaros sveikatai” »

Tailandietiškas masažas

Tailandietiškas masažas visame pasaulyje yra žinomas ne vienu pavadinimu. Vienur šis masažas yra vadinamas tradiciniu tailandietišku masažu kitur (Nuat phaen boran) ar net pasyviąja joga. 

Masažas KauneTailande egzistuoja daugiau nei 7 skirtingų rūšių tailandietiško masažo mokyklos pvz. Pietiniame šalies regione žmonės atlikdami masažą daugiau dėmesio skiria akupresūrai, akupresūra tai poveikis žmogaus organizmui spaudant tam tikrus aktyvius kūno taškus. Šiauriniuose šalies regionuose masažas yra labiau siejamas su raumenų tempimu ir pozomis panašiomis į jogą.

Masažas buvo sukurtas remiantis indų ajurvedine medicina, dėl to šis masažas gali būti naudojamas kaip gydomoji priemonė nuo įvairių ligų. Gydymas yra atliekamas stimuliuojant biologiškai aktyvius žmogaus kūno taškus ir atliekant tam tikrus jogos pratimus.

Skaityti straipsnį “Tailandietiškas masažas” »