Mėnesio archyvas: 2015 m. gruodžio mėn.

Gettable.lt – raskite geriausią restoraną dar paprasčiau

Išsirinkti geriausią restoraną ne visada yra paprasta, ir paieška gana dažnai trunka kur kas ilgiau nei norėtųsi. Taigi, čia tikrai gali praversti internetinė svetainė gettable.lt, kur pagal tam tikrus jums svarbius kriterijus galima kur kas greičiau atrasti tai, ko ieškote.

Kaip ieškoti restoranų?

GettableTai galite daryti keliais būdais:

  • Pasirinkti tam tikrą miestą, kuriame ieškote restoranų, ir taip pat galite jų ieškoti žemėlapyje pagal vietovę – tikrai greitai galėsite atrasti restoranus, įsikūrusius jums patogiausioje vietoje. Šioje internetinėje svetainėje galėsite išsirinkti ne tik Lietuvoje, bet ir Estijoje, Latvijoje ar Lenkijoje esantį restoraną;
  • Dar vienas būdas ieškoti restoranų – pasirenkant tam tikrą virtuvės tipą. Šiandien galite rasti įvairius patiekalus siūlančių restoranų: europietiškus, azijietiškus, lietuviškus ir kitokius valgius. Jei esate numatę, kokių valgių norėtumėte paragauti, išsirinkti tam tikrą restoraną tikrai nebus labai sudėtinga;
  • Jei norite nekasdieniškai praleisti laiką restorane, galite pasirinkti tokias vietas, kuriose vyksta tam tikri renginiai: gyvos muzikos koncertai, specialios degustacijos, ar yra numatoma kitokia renginio programa;
  • Galite rinkti tokius restoranus, kurie yra naujausi ar populiariausi – internetinėje svetainėje tikrai greitai galėsite atrasti šiuos restoranus. Taip pat galėsite pasidomėti, kaip vertinami tam tikri restoranai – gana dažnai nusprendžiama rinktis tokias vietas pavalgyti, kurias lankytojai vertina tikrai labai palankiai;
  • Taip pat galite pasidomėti, kokios yra vidutinės kainos restoranuose: jei baiminatės, kad už pietūs ar vakarienė kainuos pernelyg brangiai, galite iš anksto pasidomėti patiekalų kainomis. Šiame internetiniame puslapyje galėsite rasti informacijos, kokio dydžio yra vidutinė sąskaita restorane, ir taip pat galėsite apsilankyti restoranų internetinėse svetainėse ir peržiūrėti valgiaraštį, kuriame paprastai yra nurodomos ir patiekalų kainos.

Skaityti straipsnį “Gettable.lt – raskite geriausią restoraną dar paprasčiau” »

Vaikų kambario baldai pagal individualų užsakymą

Vaikų kambario baldai gali būti pagaminti, juos tėvai nuperka vaikams įsivertindami gražiausią ir tinkamiausią dizainą, arba juos galima susikurti pateikiant individualų užsakymą gamybininkams, klausimas tik vienas – kaip geriau?

Vienas esminių veiksnių, lemiančių apsisprendimą kokie vaikų kambario baldai turi stovėti vaiko kambaryje – tai kaina. NATURBALDAI specialistai, natūralaus medžio baldus gaminantys daugiau nei 20 metų, teigia, kad kainų skirtumai tarp sukurtų baldų kolekcijų ir individualių užsakymų yra nedideli, be to su klientu sukuriamas individualus užsakymas, nes vaikui jo kambario baldų kaina nesvarbi, jam reikia jaukumo.

Mediniai vaikų kambario baldai pagal individualų užsakymą – tai galimybė išsirinkti tinkamiausią ir širdžiai mieliausią medžio masyvą. "Mediniai vaikų kambario baldai iš medžio masyvo – tai ilgaamžis, saugus, sveikas ir ekologiškas produktas. Baldai iš eglės medžio masyvo turi savy gydomųjų eterinių aliejų, o baldai iš beržo masyvo yra atsparūs pelėsiui ir bakterijoms" – teigia NATURBALDAI gamintojai.

Vaikų kambario baldai pagal individualų užsakymą – tai erdvė vaiko saviraiškai. Baldai vaikams dažniausiai yra perkami vadovaujantis tėvų nuožiūra. Šis variantas yra tinkamas, kol vaikas yra mažas, negali perteikti savo nuomonės. Vaikui augant formuojasi jo charakteris ir estetinis skonis, pastaruosius reikia lavinti, skatinti vaiko kūrybiškumą ir individualumą. Vaikas – unikali ir savita asmenybė, ne visada eina tėvų pėdomis, jo grožio ir jaukaus interjero suvokimas gali nesutapti su tėvų požiūriu. Įsiklausymas į vaiko svajones ir norus yra būtinas formuojant jo kambario interjerą. Augančiai asmenybei reikia suteikti erdvės saviraiškai, jaustis svarbia šeimos dalimi įtakojančia sprendimus, nes ir jo, vaiko, nuomonė yra gerbtina. Antraip tėvai įrengia kambarį, o vaikas jame nežaidžia.

Skaityti straipsnį “Vaikų kambario baldai pagal individualų užsakymą” »

Mokytojų ekskursija

Savaitgalį teko pasinaudoti autobusų nuoma Vilniuje ir išvažiuoti į nuostabią kelionę. Ne dažnai išvykstame su darbo kolektyvu kažkur smagiai praleisti laiką. Tačiau šį sykį nusprendėme pasidaryti tikrai gerą Mokytojų dieną. Taigi, mūsų maršrutai tuo pačiu buvo ir labai smagūs, ir labai naudingi, savotiškai edukuojantys.

Europos Parkas

Kelionė autobusuPirmiausiai nuvažiavome čia visai prie Vilniaus. Autobusas mus nuvežė per 30 minučių, nors, jeigu kitu metu, ne per kamščius, tai gal ir anksčiau būtų galėjęs nuvežti. Tikėjausi pamatyti kažką labai įspūdingo. Iš tiesų, kai kurios skulptūros padarė įspūdį, o kai kurių paprasčiausiai nesupratau. Be to, manau, kad tame parke jau reikėtų padaryti šiokių tokių atnaujinimų. Be to, reikėtų gal ir naujų eksponatų įsigyti. Laiko pėdsakai čia labai gerai matosi, dėl to kai kurios skulptūros tapę vos ne žemės menu. Jos apkritę lapais, apaugę samanomis, o dar ir yra daug rūdžių, kažkas kažkur supuvę. Suprantu, kad autoriai kūrė tuos menus ne amžinus, bet parkas turėtų kažką su tuo daryti – arba tvarkyti, labiau prižiūrėti senus eksponatus, arba išvis mažinti ekspoziciją, tuos senus pašalinti ir įsigyti naujus.

Grūto parkas

Skaityti straipsnį “Mokytojų ekskursija” »

Paslaugų skelbimai – ženkliai mažesni įkainiai: tiesa ar melas?

Nors dauguma piliečių ir yra linkę sakyti, kad kur kas mieliau naudojasi elektroninių parduotuvių paslaugomis, bei būtent joms teikia įstabiausią prioritetą, laikui bėgant pastebime, kad ne vien tik, kad skelbimų portalų apimtys auga, žvelgiant į sudaromą pasiūlą, tačiau be viso to ir lankytojų srautas beprotiškais tempais plečiasi. Realiai žiūrint, būtų galima pamanyti, kad itin daug veiksnių sudaro ženklią įtaką, kodėl gi tokie padariniai yra pastebimi, kodėl gi jie vyrauja ir esą akcentuojami, tačiau, kad ir kaip ten bebūtų, susidariusi paklausa kuo puikiausiai vaizduoja dabartines tendencijas, sakančias, kad paslaugų skelbimai, o tiksliau skelbimų projektai, esą tai, kuo žmonės naudojasi praktiškai kiekvieną dieną.

PaslaugosSuvokti tokio tipo padarinius tikrai nėra sudėtinga. Iš tiesų, būtų galima pastebėti, kad paslaugu skelbimai, kaip koncepcija, iš karto esą siejama su ženkliai pigesnėmis prekėmis, ar tai pačiais pasiūlymais, kadangi žmonės žino, jog privatūs asmenys, kurie ir sudaro didžiąją dalį rinkos pasiūlos projektuose, tikrai gali ir sumažinti kainą, galimai siūlo mažai devėtus daiktus, kurių prioritetinė vertė dėl to krinta. Tiesą sakant, kaip ir norėtume prisipažinti, jog būtent šiandienos turinyje niekas kitas, kaip tik įvairiausių paslaugų skelbimai ir bus pagrindinė mūsų turinio tema – iš tiesų, sieksime ne vien tik paaiškinti mintį, ar tikrai įkainiai, kurie yra pateikiami šiuose projektuose, esą ženkliai mažesni, tačiau be viso to ir įsigilinsime, ar tikrai galima rasti visas rinkoje pastebimas paslaugas, daiktus – žvelgiant nuo A iki Z. Viliamės, kad turinys šiandieną žmonėms pasirodys ne vien tik įdomus, tačiau ir realiai pritaikomas praktikoje – visi kiti rezultatai, kaip ir ne visai mus tenkintų.

Skaityti straipsnį “Paslaugų skelbimai – ženkliai mažesni įkainiai: tiesa ar melas?” »

Kraunuosi lagaminą

Na štai, atrodo, jau beveik viskas padaryta, pirmadienį išvykstu. Dar turiu atsiimti iš baltictranslations.lt savo popierius, kurie jau bus išversti. Kad nepražiūrėčiau ko nors, pasidarau tokį sąrašiuką, ką tikrai nuveikiau. Gal suprasiu, kad kažką pamiršau, tai, kol dar ne vėlu, spėsiu pasitaisyti.

Išversti dokumentai

KelionėsKaip jau sakiau, iš Baltic Transtations reikia pasiimti vertimus. Išversti teko beveik visus oficialius, įrodžiusius mano gyvenimą ir veiklas Lietuvoje. Atrodo, kas čia tokio yra važiuoti į žuvies fabriką Norvegijoje. Juk galėčiau to ir nedaryti. Tačiau, panašu, reikia susitaikyti su tuo, kad be popierių ir be biurokratijos nepajudėsiu niekur. Net ir tokiam paprastam mažai apmokamam darbui (nors man atrodo, kad apmokama visai gerai) reikia turėti savo dokumentus, išverstus į anglų arba norvegų kalbą. Kadangi nežinau, ar tikrai prigysiu Norvegijoje, ar nenorėsiu iš ten kur nors sprukti, tai visus vertimus darau anglų kalba – o gal, reikalui esant, pabėgsiu ir į kokią kitą šalį. Taip pat išsiverčiau ir santuokos liudijimą, pajamų deklaracijas, visus popierius apie vaikus, šeimą. O ir draudimo lapus išsiverčiau. Gaila, pats draudimas vertimo nepadarė, teko savomis lėšomis imtis. Beveik viskas patvirtinta notaro. Tik neramu, nes pasiimu antradienį, o tą pačią dieną ir išvažiuoju. Jeigu kažkas negerai bus išversta, tai jau nespėsiu pataisyti.

Drabužiai

Skaityti straipsnį “Kraunuosi lagaminą” »