Mėnesio archyvas: 2014 m. lapkričio mėn.

Baigėsi makiažo pagrindas? Padėsime išsirinkti naują!

Ne viena dailiosios lyties atstovė, priversta išeiti iš namų ką tik pakilusi iš lovos be makiažo, neretai pasijunta tarsi nuoga. Taip, dėl to tikriausiai kaltas per didelis kosmetikos kiekis, kurį dažna iš mūsų vartojame nesant būtinybės, tarkime, eidamos nusipirkti pieno į parduotuvę. Mes sakome: kosmetikos atsisakyti nebūtina, bet reikia jausti ribas. Makiažo pagrindas – būtinas bet kokiu atveju. Tačiau reikia žinoti, kaip išsirinkti tinkamą. Pateiksime keletą naudingų patarimų.

makiažasProfesionaliai atliktas makiažas turi sudaryti atvirkštinį įspūdį: jūsų veidas iš tolo negali šaukte šaukti „ei, pažiūrėkite, kiek kosmetikos ant manęs“, tačiau sudaryti natūralaus grožio įspūdį. Tinkamai parinktas makiažo pagrindas – visa ko pradžia. Sutikite: juk apgailėtinai atrodo merginos, atrodančios tarsi su kauke (galbūt jaunystėje, kai tik pradedama naudoti kosmetiką, yra svarbu tą faktą parodyti aplinkiniams, tačiau metams bėgant būtina šios ydingos praktikos atsisakyti). Reikia nepamiršti, jog šios kosmetikos priemonės pagrindinė paskirtis – maskuoti odos trūkumus (nelygumus, dėmeles, randelius, strazdanas ir panašiai), susilieti su pastarąja ir išlikti nematoma. Atrodo, kas čia sudėtingo, kai tradicinių ir virtualių kosmetikos parduotuvių lentynos lūžta nuo įvairių gamintojų produkcijos, besiskiriančios tekstūra, atspalviais ir panašiai. Būtent tai ir apsunkina pasirinkimą.

Iš tikrųjų užtenka tik dviejų dalykų: žinoti, kaip išsirinkti tinkamą makiažo atspalvį ir pritaikyti pastarąją priemonę prie odos tipo.

Spalva.

Kaip jau buvo rašyta anksčiau, makiažo pagrindas turi susilieti su oda, vadinasi, pastarojo spalva privalo būti artima jai. Jokiu būdu nemėginkite rinktis tamsesnio atspalvio, tikėdamiesi išgauti įdegio efektą (draudimas galioja ir gerokai šviesesniems tonams). Pravartu žinoti, jog skirtingų gamintojų ir net skirtingų pavadinimų makiažo pagrindų atspalviai, kad ir pažymėti tuo pačiu numeriu, gali būti nevienodi. Tad, prieš perkant, geriausia išbandyti gaminį ant savo odos. Ieškant tinkamiausios spalvos makiažo pagrindo, rekomenduojama jį tepti ne ant rankos, bet ant apatinio žandikaulio.

Tekstūra.

Nustatę savo odos tipą – sausa, mišri ar riebi – ieškokite atitinkamos tekstūros makiažo pagrindo.

  • Skystas.

Savo sudėtyje turi drėkinančių savybių, tad rekomenduojamas turinčioms sausą odą. Gana gerai maskuoja

  • Kreminės konsistencijos.

Pasižymi dideliu maskuojamuoju efektu, taip pat drėkina sausą odą.

  • Sausas.

„Sugeria“ riebalų perteklių, tad tinka sausos odos tipui. Maskuoja silpniau, todėl, esant poreikiui, reikia naudoti papildomas priemones. Būtina nepamiršti, jog, prieš naudojant sausą makiažo pagrindą, būtina veidą patepti drėkinamuoju kremu.

Gėlių pristatymas: žvilgsnis į dovaną „kitu kampu“

Labiau mėgstate lepinti dovanomis kitus, ar mieliau jomis norite būti apipiltas pats? Ne toks egzistencinis klausimas kaip „būti ar nebūti“, tačiau taip pat populiarus. Pats klausimas tarsi savaime jau sufleruoja, jog turime nepasirodyti savanaudžiais ir atsakydami pasirinkti pirmąjį variantą. Išties malonu stebėti, kaip džiaugsmingai sužaižaruoja dovaną gavusiojo akys (aišku, galimas ir ne toks patrauklus scenarijus, kai akivaizdu, jog žmogus gavo ne tai, ko tikėjosi…). Tačiau iki šio rezultato tenka sugaišti nemažai laiko ir gerokai pasukti galvą, kol galiausiai priimamas sprendimas, ką dovanoti. Lengva su praktiškais žmonėmis, kurie nesibodi konkrečiai įvardinti savo pageidavimų. Bet ką daryti su tais, kurie tiesiog lepteli „man nereikia nieko“ arba „tiks bet kas“? Pasufleruosime: nors vieną kartą pabandykite visą dėmesį sukoncentruoti ne į pačią dovaną, bet į jos pateikimą. Gėlių pristatymas – viena iš puikių galimybių, kuri palengvins ir dovanojančiojo dalią, ir pradžiugins gavusįjį.

gėlėsGėlių pristatymas – paslauga, iš pirmo žvilgsnio daugeliui besisiejanti išimtinai su senelės sveikinimu jubiliejaus proga. Atsisakykime tokio siauro mąstymo! Vis daugiau floristikos įmonių savo veiklą yra perkėlusios į internetinę erdvę – įrodymas, jog ne vien į pagyvenusiųjų auditoriją orientuojamasi. Kas trukdo tokiu originaliu būdu pasveikinti motinos dienos progą ar vaikiną…kas ir su pagaliau atėjusia žiema!

Kuo gėlių pristatymas, kuomet išsirinktą puokštę įteikia kitas žmogus, skiriasi nuo įprasto gėlių įteikimo? Šiaip gėlės tėra priedas prie kitos dovanos ir dažniausiai nukeliauja į vazą šalia kitų (juk neretai būna net sunku prisiminti, kas padovanojo vieną ar kitą puokštę). Išsirinkus gėlių pristatymo paslaugą, jūsų gėlės tikrai taps išskirtinėmis! Ir ne dėl to savo originalumo ar išskirtinio grožio: esmė – pats įteikimo procesas. Kaip viskas vyksta? Tai priklauso nuo dovanojančiojo fantazijų ir norų (juk būtent jis geriausiai pažįsta asmenį, kuriam dovana skirta). Šią paslaugą teikiantieji savo klientams suteikia galimybę patiems pabūti scenaristams:

  • Galima elgtis „kaip ir visiems žmonėms“: tai yra pasitenkinti tik paprastu puokštės įteikimu ir, esant norui, pridėtu sveikinimo atviruku.
  • Pabūti originaliems. Greta gėlių pristatymo neretai siūlomos ir papildomos paslaugos, tarkime, muzikinis sveikinimas. Įspūdis tikrai garantuotas. Gėles įteikiantys asmenys, be abejonės turi pasižymėti ir tam tikrais vaidybiniais gebėjimais, tad kliento pageidavimas sukurti mini spektakliuką ir šį procesą paversti dar ypatingesniu, bus su mielu noru priimtas ir išpildytas.

Grožio salone turėtų būti naudojama tik profesionali kosmetika

Jei turite arba galvojate įkurti nuosavą grožio saloną, galbūt jau žinote, kokių produktų jums reikės ir kokių rūšių paslaugas teiksite savo klientams. Bet kuriuo atveju tarp viso to turi būti ir profesionali kosmetika. Kiekvienas klientas, apsilankęs grožio salone, visuomet tikisi gauti pačias geriausias paslaugas. O norint tai įgyvendinti, reikia pasirūpinti profesionaliomis kosmetikos priemonėmis. Kuo jūsų naudojami produktai bus kokybiškesni, tuo labiau jūsų klientai pasitikės jūsų grožio salonu ir, tikėtina – taps lojaliais klientais.

Profesionali kosmetikaKą gi, vertėtų pakalbėti apie pagrindines grožio salono veiklos sritis ir apie tai, kaip būtų galima jas patobulinti, nenuviliant savo klientų ir pasiūlant jiems pačios aukščiausios kokybės paslaugas. Visų pirma, jei teikiate ir plaukų kirpimo paslaugas, pasirūpinkite, kad jūsų plaukų džiovintuvai veiktų nepriekaištingai ir atitiktų profesionalaus grožio salono reikalavimus. Kai rinkoje yra tiek daug profesionalių prekės ženklų, iš kurių galima pasirinkti skirtingų savybių ir funkcijų plaukų džiovintuvus, tikrai neturėtų būti sudėtinga jums ir jūsų plaukų stilistams išsirinkti pačius tinkamiausius.

Idealioms plaukų kirpimo paslaugoms suteikti tikrai nepakaks vien tik minėtų kokybiškų priemonių. Jūs taip pat turite pagalvoti ir apie įvairių dydžių žirkles, kuriomis jūsų stilistams būtų nesudėtinga sukurti įvairias plaukų šukuosenas. Tai lygiai taip pat svarbu, kaip ir jau minėta profesionali kosmetika. Naudojamų produktų ir priemonių kokybė tiesiogiai atsispindi atliekamame darbe ir, patikėkite, tai tikrai puikiai mato kiekvienas klientas.

Nepamirškite ir daugybės skirtingų plaukų šepečių bei šukų. Galbūt jūsų salone dirbantys plaukų stilistai jau turės savo pamėgtas priemones, tačiau, kad ir kaip bebūtų, visada būtina naudoti tik ilgai tarnaujančias ir lengvai naudojamas plaukų šukavimui skirtas priemones. Suprantama, kad, atsižvelgiant į kiekvieno grožio salono teikiamų paslaugų spektrą, reikia rinktis ir skirtingą įrangą. Atminkite, kad namų sąlygomis naudojama įranga labai skiriasi nuo tos, kurią reikia naudoti profesionaliame salone.

Kita labai svarbi profesionalaus salono sudedamoji dalis yra jame esantys baldai ir visas salono interjeras. Būtent šie elementai yra matomi pirmiausia, todėl kiekvienas klientas, vos įžengęs į jūsų grožio saloną, iš karto susidaro ir atitinkamą nuomonę apie teikiamų paslaugų kokybę. Todėl privalote tuo labai kruopščiai pasirūpinti. Jei jūsų turimi baldai atrodo nusidėvėję – pirmasis įspūdis nebus labai geras. Taigi, jei jūsų salone yra naudojama profesionali kosmetika, kuri, be jokios abejonės, yra būtina, tuomet ir visos kitos salono detalės turi būti atitinkamos aukštos kokybės.

Šiomis dienomis vis daugiau grožio salonų teikia ir tokias paslaugas, kurioms naudojamos pačios moderniausios technologijos. Tam prireikia ir aukštos kokybės naujausios įrangos, kurią galima įsigyti iš patikimų gamintojų. Iš tiesų, profesionalus grožio salonas šiais laikais teikia kompleksines paslaugas, kurių įvairovė yra labai didelė, todėl kiekvienas tokiame salone apsilankęs klientas gali pasijusti kaip tikrame SPA salone, kuriame yra išpildomas kiekvienas jo noras.

Akivaizdu, kad nei vienas profesionalus grožio salonas negali apsieiti be visažo paslaugų, kurių metu pasitelkiama profesionali kosmetika ir patyrusių visažistų rankos. Galbūt savo salone jūs norėsite teikti ir masažo paslaugas – tokiu atveju turite pasirūpinti, kad jūsų darbuotojai ir klientai galėtų jaustis patogiai ir jaukiai. Tam pasitarnaus komfortiški masažiniai stalai bei koreguojamų padėčių masažinės ir masažo specialisto kėdės.

Kaip jau supratote, jūsų salone negali būti neaiškios kokybės ir nežinomų gamintojų produkcijos. Tokia produkcija klientams nekels jokio pasitikėjimo, ir jie gali pradėti abejoti paslaugų kokybe. Todėl, kad taip nenutiktų, klientams turi būti siūloma tik profesionali kosmetika, kurią tikrai nėra sudėtinga įsigyti. Pasirinkimas yra labai platus, todėl be vargo išsirinksite tokius produktus, kurie atitiks jūsų ir jūsų klientų poreikius. Taigi, jei jau nusprendėte, kokias paslaugas teiksite, pereikite prie tolimesnių veiksmų, tai yra tinkamos produkcijos ir įrangos įsigijimo.

Pamatų blokeliai: rinkitės atidžiai

Pamatų blokeliai – tai itin svarbi kiekvieno pastato dalis, tad visada labai svarbu pasirinkti tinkamus blokelius. Vis dėlto, neretai kyla klausimas, kaip tai padaryti, ir kaip vertėtų rinktis tinkamiausius blokelius. Taigi, ką svarbiausia įvertinti prieš priimant tam tikrą sprendimą?

blokeliaiVisada yra svarbu įvertinti, kokios yra blokų techninės savybės: nors blokų pasirinkimas tikrai nėra mažos, tačiau gerokai susiaurinsite pasirinkimo galimybes, jei paprasčiausiai apsvarstysite, kokios yra techninės savybės. Be jokios abejonės, tai leis jums pasirinkti tinkamiausią sprendimą, ir galėsite būti ramūs, kad pasirinkote teisingai.

Pamatų blokelių kokybė yra iš tiesų labai svarbi, tad visada svarbu būti užtikrintiems, kad pasirinksite tik itin kokybiškus pamatų blokus. Tam tikrais atvejais yra pravartu pasiskaityti atsiliepimus internetinėje erdvėje: tai padės jums paprasčiau nuspręsti, kokie blokai galėtų būti geriausiu pasirinkimu.

Pamatų blokų gamintojas – taip pat gana svarbus kriterijus, kuomet norima pasirinkti teisingai. Gamintojų stoka tikrai negalime skųstis, tačiau visada patartina rinktis patikimus gamintojus, kurių gaminamų prekių kokybė yra tiesiog neabejotina.

Jei kyla tam tikrų neaiškumų, kokie pamatų blokeliai galėtų būti pats geriausias pasirinkimas, visada galima pasikonsultuoti su specialistais, kurie pasakys, kokios prekės galėtų būti tinkamiausias pasirinkimas. Be jokios abejonės, tai palengvins jums apsisprendimą, ir tikrai galėsite būti ramūs, jog priimsite tinkamą sprendimą.

Blokelių kaina yra svarbi ne taip ir retai, tačiau tai, žinoma, tikrai neturėtų būti pagrindiniu kriterijumi, renkantis patį tinkamiausią variantą. Tikrai galima palyginti, kiek tam tikri pamatų blokeliai kainuoja vienoje ar kitoje įmonėje, ir iš tiesų visada galima pasirinkti tokį variantą, kuris pasiteisintų labiausiai. Jei yra norima sutaupyti pinigų, tikrai nebūtina paprasčiausiai rinktis pigiausią variantą: pirmiausia reikėtų įsitikinti, kad blokeliai iš tiesų yra kokybiški, ir tik tada vertėtų pasidomėti, kokia yra blokų kaina.

Taigi, renkantis tinkamiausius blokelius, reikėtų įvertinti jų technines savybes, kokybę, įsitikinti, kad gamintojas yra tikrai patikimas, o tik tada vertinti blokelių kainas. Jei kyla tam tikrų klausimų dėl blokelių pasirinkimo, visada galima tiesiog susisiekti su pardavėjais ir pasikonsultuoti – tikrai galite tikėtis, kad bus atsakyta į visus jums iškylančius klausimus.

Produktų ženklinimas: darykite tai dar paprasčiau

Kartais produktų ženklinimas atima iš tiesų nemažai laiko, ir norint jo sutaupyti, tenka pasvarstyti apie įvairias galimybes, galinčias padėti ženklinti produktus greičiau ir paprasčiau. Čia iš tiesų gali padėti etikečių spausdintuvai, kurie padės ženklinti produktus žymiai greičiau.

produktų ženklinimasVis dėlto, neretai iškyla klausimas, kaip išsirinkti etikečių spausdintuvus, ir kur būtų geriausia juos įsigyti: nors pasirinkimo galimybės tikrai nėra mažos, tačiau tai tikrai ne visada palengvina apsisprendimą. Taigi, kaip išsirinkti produktų ženklinimui skirtą įrangą ir kur būtų geriausia ją įsigyti?

Norint būti garantuotiems, kad pasirinksite patį tinkamiausią variantą, visada palanku pasiieškoti informacijos internete – juk čia tikrai nestinga įvairių atsiliepimų apie tam tikrą produkciją, o taip pat įvairiuose internetiniuose puslapiuose galėsite rasti parduodamos produkcijos aprašymus.Tarpusavyje palyginus tam tikras prekes tikrai galėsite pasirinkti pačius tinkamiausius variantus, ir galėsite neskubėti apsispręsti, koks įrenginys galėtų geriausiai pasiteisinti.

Taip pat visada galima pasikonsultuoti su specialistais, kurie jums patars, kokia ženklinimo įranga tam tikru konkrečiu atveju gali būti pati tinkamiausia. Kiekvienos įmonės poreikiai yra labai skirtingi, tad ir tuomet, kada reikia nuspręsti, kokia įranga galėtų būti pačiu geriausiu pasirinkimu, svarbu įvertinti, kiek etikečių paprastai tenka atspausdinti per tam tikrą laikotarpį, ir ar produktų ženklinimas reikalauja gana daug laiko ir dėmesio.

Galite net neabejoti, kad pasirinkus tinkamą ženklinimo įrangą, spausdinti etiketes ir ženklinti produktus bus galima dar greičiau ir paprasčiau, todėl renkantis tinkamas prekes labai svarbu gerai apsvarstyti, kokie variantai gali būti patys tinkamiausi. Visada galite būti garantuoti, kad specialistai galės jums patarti, kokia įranga galėtų būti pačiu geriausiu pasirinkimu, ir tai, žinoma, padės jums daug greičiau ir paprasčiau apsispręsti.

Visada galima palyginti, kiek produktų ženklinimo įranga kainuoja vienoje ar kitoje prekybos vietoje, ir tai galima padaryti tiesiog internetu. Taip pat galima pasidomėti, ar tam tikros jus dominančios prekės šiuo metu tikrai yra prekyboje, ir tada, kai būsite garantuoti, kad reikalingos prekės tikrai turimos, beliks nuvykti į prekybos vietą.