Mėnesio archyvas: 2014 m. birželio mėn.

Butų nuoma Nidoje

Atėjus vasarai vis dažniau pasvarstoma apie atostogas, ir tikrai gana dažnai pasirenkamas poilsis pajūryje. Nida – viena gražiausių Lietuvos vietų, taigi, nieko nuostabaus, kad čia traukia vis daugiau poilsiautojų. Vis dėlto, butų nuoma Nidoje – gana dažnai iškylantis klausimas, ir paprastai svarstoma, ar šis apgyvendinimo būdas gali būti pats geriausias, ar vertėtų pagalvoti ir apie kitus galimus sprendimus.

butų nuoma nidojeButų nuoma labiausiai pasiteisina tais atvejais, kuomet planuojama poilsiauti gana ilgą laiką. Pavyzdžiui, tuo atveju, jei Nidoje planuojate praleisti kelias savaites ar dar ilgesnį laiką, tokiu atveju išsinuomoti butą gali būti pats pigiausias pasirinkimas, tačiau tuo atveju, jei čia planuojate praleisti mažiau laiko, tinkamesnis pasirinkimas gali būti svečių namai. Nuoma Nidoje paprastai nėra tokia brangi, kaip gali atrodyti, ir kiekvienas gali atrasti jam labiausia tinkantį variantą.

Norėdami sutaupyti pinigų poilsiautojai kartais pasirenka stovyklavietę, tačiau gana dažnai skundžiamasi, kad čia nėra jokių patogumų, o dušo mokestis yra pernelyg didelis, ir ši kaina itin jaučiama tuo atveju, jei nusprendžiama poilsiauti su visa šeima.

Svečių namai – vienas palankiausių pasirinkimų, nes čia kainos tikrai nėra didelės, ir visai nesvarbu, kada čia planuojate apsistoti – sezono ar ne sezono metu. Jei Nidoje poilsiausite kelias dienas ar savaitę, tokiu atveju tai iš tiesų galėtų būti geriausiu pasirinkimu.

Kad ir kokį apgyvendinimo būdą pasirinksite, labai svarbu pasirūpinti tuo dar iš anksto – juk kiekvienas poilsiautojas nori, kad atostogos praeitų sklandžiai, taigi, tikimasi, kad pavyks rasti, kur apsistoti. Deja, sezono metu ne visada tai pavyksta padaryti jau atvykus, taigi, dėl apgyvendinimo vertėtų susitarti dar prieš vykstant atostogauti. Pavyzdžiui, kambarius svečių namuose galite rezervuoti dar iš anksto internetu, ir tai tikrai puiki galimybė pasirūpinti apgyvendinimu pačiu patogiausiu būdu.

Taigi, kad ir ką pasirinktumėte, susisiekite su paslaugų tiekėjais dar prieš vykstant atostogų – tokiu atveju būsite tikri, kad pakilios atostogų nuotaikos jums tikrai niekas nesugadins, ir jums neteks ieškoti, kur galima būtų apsistoti nakvynei – juk tuo atveju, kai dauguma kambarių ar butų yra užimti, kainos gali būti šoktelėjusios į viršų.

Granuliniai katilai – praktiškas pasirinkimas

Gana dažnai pasvarstoma, kokie katilai gali būti patys geriausi: kieto kuro, dujiniai, elektriniai ar granuliniai katilai. Žinoma, kiekvienas šių pasirinkimų turi savų privalumų, tad tai dar labiau apsunkina pasirinkimą.

granuliniai katilaiPaprastai tikimasi, kad pasirinktas katilas kainuos kuo pigiau, o taip pat paprastai norima, kad jo išlaikymas būtų kuo ekonomiškesnis. Nors elektriniai katilai yra patys pigiausi, tačiau tokį katilą išlaikyti yra iš tiesų brangu, tad šis sprendimas tikrai nėra pats ekonomiškiausias. Dujiniai katilai yra taip pat nebrangūs, tačiau dujų kaina kasmet tampa vis didesnė, taigi, gana sunku prognozuoti, kiek ateityje gali kainuoti dujinio katilo išlaikymas. Pigiausia išlaikyti granulinius ar kieto kuro katilus, tad tai gali būti tikrai praktišku pasirinkimu. Gana dažnai nuogąstaujama, kur galima būtų laikyti kurą – juk kietas kuras paprastai užima iš tiesų nemažai vietos, taigi, tokiu atveju granulinis katilas gali būti geresniu pasirinkimu. Svarbu ir tai, kad tokie katilai paprastai yra saugesni, ir viduje esantis degiklis gali padėti uždegti net ir sunkiai užsidegančias granules. Šie katilai pastaruoju metu tampa vis modernesniais, ir kartais pasvarstoma apie tokius įrenginius, kurių valdymas internetu bus ne tik fantazija, ir taps realybe.

Nors kieto kuro katilų išlaikymas yra pats pigiausias, tačiau šių katilų kūrenimas gali užimti tikrai nemažai laiko – juk kietą kurą tenka papildyti kas kelias valandas, taigi, granulinis katilas gali būti pačiu geriausiu pasirinkimu. Granules paprastai tenka papildyti tik kas kelias dienas, taigi, tuo rūpintis dažnai tikrai neteks. Taip pat nereikės jaudintis, kur būtų galima sandėliuoti granules, nes jų kūrenti reikės kur kas mažiau nei kieto kuro. Granulės nereikalauja specialaus paruošimo, taigi, katilo kūrenimas tampa dar paprastesnis – juk nereikia skaldyti malkų. Taigi, toks katilas tikrai gali būti puikia investicija, ir tai gali užtikrinti, kad namuose bus šilta ir jauku. Kieto kuro katilai ne visada gali garantuoti, kad šiluma namuose pasiskirstys tolygiai, tačiau tai tikrai gali garantuoti granuliniai katilai. Šis pasirinkimas tikrai gali būti pats geriausia – katilo kaina tikrai nebus didelė, o jo išlaikymas bus pakankamai ekonomiškas.

Pakavimo medžiagos

Siunčiant siuntinius juos būtina supakuoti, kad transportavimo metu nebūtų pažeisti. Priklausomai nuo siunčiamų daiktų, naudojamos skirtingos pakavimo medžiagos. Dažniausiai naudojamos pakavimo dėžutės, į kurias galite įdėti siuntinį. Gali būti naudojami vokai su oro apsauga. Kurjeriai, žinoma, stengiasi, kad siuntos būtų pristatytos ne tik greitai, bet ir nepažeistos, tačiau esant dideliam kiekiui siunčiamų daiktų gali nutikti taip, kad jie keliaus nevisiškai saugiai. Svarbu gerai supakuoti bei naudoti tinkamas pakavimo medžiagas, jei siunčiate trapius, dūžtančius daiktus. Pavyzdžiui, stiklinius, keramikinius ar kitus. Jei nežinote, kaip tinkamai supakuoti siunčiamą daiktą, jums gali padėti supakuota.lt (UAB Supakuota). Čia galite rasti įvairiausių medžiagų, kurias naudojant siunčiamus daiktus galėsite saugiai ir lengvai supakuoti. Jums nereikės sukti galvos kaip paruošti transportavimui didesnių gabaritų ar greitai dūžtančius daiktus. Ši įmonė (UAB Supakuota) įsikūrusi Vilniuje. Norintiems įsigyti pakavimo medžiagas nebūtina važiuoti pas pardavėją, tai labai patogu jei gyvenate kitame mieste. Prekes galite užsisakyti bei įsigyti internetu. UAB Supakuota stengiasi suteikti savo esamiems ir būsimiems klientams, kaip įmanoma, palankesnes sąlygas produkcijai įsigyti.

Vokai su oro apsauga

pakavimo medžiagosVokai su oro burbuliukais šiandieną plačiai naudojami. Juos naudojant galite siųsti įvairius siuntinius. Vidinėje pusėje esantis oro sluoksnis gali atlaikyti nestiprius smūgius. Vokai paprastai siunčiami nepakuojant į papildomas dėžes ar kitas pakavimui skirtas medžiagas. Vokai su oro apsauga gali būti įvairių dydžių, juos galite pasirinkti pagal poreikį (priklausomai nuo to, kokio dydžio daiktą planuojate siųsti). Vokai užsiklijuoja (dažniausiai per trumpąją kraštinę), yra juostelė, kurią nuplėšus paviršius tampa lipnus. Nepamirškite, kad tokių vokų išorės ir vidaus išmatavimai skiriasi. Vidinė dalis yra mažesnės, į tai reikėtų atkreipti dėmesį.

Pakavimo dėžutės

Pakavimo dėžutės dažnai naudojamos siunčiant siuntinius. Daiktus galima paprasčiausiai supakuoti ir užklijuoti lipnia juosta, kad transportavimo metu neiškristų. Dėžes galima naudoti ne tik siunčiant daiktus, bet ir dovanų pakavimui. Įvairius daiktus, kuriuos norite dovanoti artimiems žmonėms ar kolegoms galite supakuoti į puošnias dėžes. Jas galite rasti įvairaus dydžio, spalvų ar raštų. Svarbu pasirinkti tinkamą pakavimo dėžę, kadangi pasirinkus per mažą galite nesutalpinti siunčiamo ar dovanojamo daikto. Jei pasirinksite per didelę – siuntiniui bus per daug vietos ir jis gali daužyti į kraštus. Atsižvelgti į reikiamus matmenis yra būtina arba rinkitės kitas medžiagas skirtas pakavimui.

SMS siuntimas internetu

SMS siuntimas internetu – viskas, ką jums reikėtų žinoti, apie internetinių operatorių siūlomą paslaugą

SMS siuntimas internetu

SMS siuntimas internetu

SMS siuntimas internetu – viena iš inovatyviausių paslaugų, visiškai nesenai atsiradusių rinkoje, siūlančių optimaliausius virtualaus bendravimo variantus. Tiesą sakant, suvokti, kodėl nutariau parašyti straipsnį, nėra sunku – tokia puiki komunikacijos alternatyva privalo būti pastebėta, kadangi mūsų krašto žmonėms tai ne tik, kad galimai palengvintų bendravimą, tačiau ir leistų sutaupyti papildomų lėšų. Taigi, šį kartą išsamiai bei nuodugniai pristatysiu pačią paslaugą, paminėsiu pagrindines šios savybes.

Visų pirma, pradėkime nuo elementaraus ir aiškaus paaiškinimo, leidžiančio suvokti esmines priežastis, kuo SMS siuntimas internetu skiriasi nuo įprastų tekstinių žinučių. Užbėgdamas įvykiams už akių, norėčiau pasakyti, jog visa esmė slypi žinutės išsiuntimo principe – turiu omenyje tai, jog SMS siuntimas internetu yra vykdomas, pasitelkiant naująsias technologijas, turinčias minėtąją virtualiąją prieigą, priešingai nei įprastosios tekstinės žinutės.

Ypatingos savybės:

  • Lengvai siųskite žinutes didelėms grupėms adresatų
  • Pasirinkite pageidaujamą SMS siuntėjo vardą (pvz. nurodykite kaip siuntėją savo įmonės pavadinimą)
  • Teisinga SMS žinučių kaina – tik 4 ct už vieną SMS
  • Minimalus sąskaitos papildymas vos 5 Lt
  • Pradėkite siųsti žinutes praėjus vos kelioms minutės po registracijos sistemoje

Skaityti straipsnį “SMS siuntimas internetu” »

Riebus tortas: o kaip gi dieta?

Sunku būtų įsivaizduoti šventę, kurioje nebūtų torto, ir jei patiekiamas riebus tortas, kartais jo tenka atsisakyti – juk visai nesinori, kad tai neigiamai atsilieptų kūno linijoms, jei laikomasi dietos. Vis dėlto, nuo vieno gabalėlio torto tikrai nieko nenutiks, juo labiau, kad jis valgomas tikrai ne kiekvieną dieną.

riebus tortasBesilaikančios dietos moterys kartais imasi kraštutinumų, ir gana dažnai atsisakoma net ir mažyčių saldžių akimirkų. Vis dėlto, kraštutinumų griebtis tikrai nevertėtų, juk kartais tikrai galima pasilepinti, o ypatingai įvairių švenčių metu. Kartais laikomasi tikrai griežtos dietos, tačiau rezultatai ne visada džiugina: gana dažnai nutinka taip, kad vėliau grįžtama prie senų įpročių, ir neatsižvelgiama į tai, kas yra valgoma. Nevertėtų pamiršti, kad numesti kilogramai sugrįžta, jei iš pradžių badaujama, o vėliau grįžtama prie senų įpročių. Deja, gana dažnai nutinka ir taip, kad tuomet, kai dietos atsisakoma, svoris tampa dar didesnis nei buvo anksčiau. Taigi, drastiškų dietų tikrai nevertėtų imtis, ir visų pirma vertėtų suderinti mitybą bei ją derinti su sportu. Tik tokiu atveju galima tikėtis pačiu geriausių rezultatų, ir tuomet svoris metamas palaipsniui. Geriausia yra tiesiog įprasti sveikiau maitintis ir vengti kaloringų nenaudingų produktų. Jei kartais norėsis pasilepinti riebiu tortu ar bandele,tikrai galima sau tai leisti, tačiau tai vertėtų daryti saikingai.

Skaityti straipsnį “Riebus tortas: o kaip gi dieta?” »