Mėnesio archyvas: 2019 m. sausio mėn.

Nosies operacija istorijos tėkmėje: kai grožis laimi prieš sveikatą!

Visi mes svajojame apie gražų kūną. Tiesa, kol vieni taip ir lieka svajonėse, tuo tarpu kiti drąsiai įgyvendina savo norus ir kreipiasi į chirurgus. Nosies operacija yra viena labiausiai pasaulyje paplitusių operacijų, kurią renkasi vis daugiau žmonių. Kas skatina tokį populiarumą? Operacija yra greita, paprasta, neturi jokio šalutinio poveikio, o jos rezultatas džiugins kaskart kai tik pasižiūrėsite į veidrodį.

Nosies operacija leis Jums vėl džiaugtis gyvenimu.

Jau daugiau nei prieš tūkstantį metų Indijoje buvo atliekamos nesudėtingos nosies operacijos. Žinoma, specifika, žiūrint iš šių dienų perspektyvos, atrodo labai gąsdinanti, tačiau tuomet tai atrodė normalu ir vienintelis būdas turėti nuostabią nosį. Anuomet vagims būdavo nupjaunamos nosys, kurios vėliau būdavo prisiuvamos prie kito žmogaus veido. Vagys taip pat keliaudavo pas chirurgas, kad jiems būtų prisiūtos kitų nosis. Paprasčiausiai visi benosiai būdavo… vagys.

Skaityti straipsnį “Nosies operacija istorijos tėkmėje: kai grožis laimi prieš sveikatą!” »

Plastikos chirurgas: pagalba žmonėms ar per didelis išpuikimas?

Kalbant apie mediciną verta akcentuoti, jog daugelis teigia, kad plastikos chirurgai nėra ta sfera, kuri padeda žmonėms. Paprasčiausiai, šiais laikais, kai atsiranda vis daugiau žmonų, kurie yra priklausomi nuo chirurgijos, tuo pačiu kai žmogaus kūnas vis labiau deformuojamas – diskutuojama, ar plastikos chirurgai Klaipėdoje apskritai yra reikalinga paslauga. Juk žmonės gali gyventi ir nepakeisdami savo kūno.

Tiesa, su tuo nesutiktų tie, kurie turi problemų su išvaizda.

Net ir turint nedidelė nosies kuprelę, net ir skundžiantis kiek atvėpusiomis ausimis – daugelis žmonių sako,kad tai labai keičia jų gyvenimą. Šiais laikais, kai kūno kultas yra taip aukštinamas, visi, kurie neatitinka standarto – turi eiti į užribį ir tenkintis tuo, kokias sąlygas jiems gali pasiūlyti marginalizuotas pasaulis. Taigi, kai šiais laikais plastikos chirurgas Klaipėda gali taip paprastai ir lengvai sutvarkyti tas mažas problemas – pakeisti žmogui gyvenimą yra paprasta kaip niekada. Svarbiausia, kad viskas greitai, kokybiškai ir optimaliai.

Skaityti straipsnį “Plastikos chirurgas: pagalba žmonėms ar per didelis išpuikimas?” »

Mėgstama vyriška pavasarinė striukė

Kokios pavasarinės striukės vyrams patinka, o kokios jų žmonoms? Šį kartą teiraujamės vyrų, kokias savo pavasarines striukes jie mėgsta labiausiai, o kokias vertina jų antrosios pusės.

Odinė – prie motociklo

Žiemą motociklų sezono belaukiantis vyras sako, kad jam pavasarinį geriausia striukė ta pati, kuri gera ir visą sezoną – odinė motociklininko striukė. Būtent ji ir ne kažkas kitas yra tai, kas jam kelia didelį džiaugsmą, nes tai reiškia: motociklų sezonas jau prasidėjo. Odinė striukė prie juodo motociklo – tai neatsiejami dalykai. Tiesa, vyras sako, kad tai jo ne tik pavasarinė, bet ir vasarinė, ir rudeninė striukė. Ta pati. Kai būna karšta, važinėja be striukės. Žmonai irgi patinka, nes ir ji būdavo su baikerių kompanijomis ir mėgdavo tokias subkultūras.

Šviečianti – judėjimui dviračiu

Vyrų striukėsSportiškas vaikinas sako, kad jo mėgstamiausia striukė atrodo kartais kaip kelininkų ar kitų viešų darbų dirbančiųjų aprangos dalis. Su šia striuke vaikinas laksto, sportuoja lauke. O daugiausiai – važinėja dviračiu. Jis sako, kad mėgo rengtis ryškiaspalvėmis, šviesą atspindinčiomis striukėmis važiuodamas dviračiu dar iki tada, kai valdžia įvedė tvarką dėl šviesą atspindinčių liemenių ir kitų saugumo sumetimų dviračiams. Vaikinas pripažįsta, kad jam visa tai buvo ir yra svarbu, jis pats pritaria tokiems reikalavimams, kadangi mano, kad tikrai yra labai svarbu laikytis tokios tvarkos ir saugumo.

Sportinė – laisvalaikiui gamtoje

Skaityti straipsnį “Mėgstama vyriška pavasarinė striukė” »