Mėnesio archyvas: 2019 m. gruodžio mėn.

Verslo paskola be užstato

Kai kurie verslininkai prisipažįsta, jog nebūtų galėję įkurti savo verslo be finansavimo. Šiuo metu Lietuvoje yra įvairių projektų, kurių paskirtis didinti verslumą. Pavyzdžiui, valstybės įkurta įstaiga „Invega“ gali finansuoti dalį ar visą palūkanų sumą. Jeigu nedidelės ar vidutinės paslaugų ar gamybos įmonės vadovas ėmė verslo paskolą, per „Invega“ gali susigrąžinti dalį ar visas palūkanas.

Jeigu verslo plėtrai reikalingas finansavimas, kyla klausimas, kokioje įmonėje geriausia skolintis? Peržvelgus bankų, kredito unijų ir finansų įmonių pagrindines sąlygas, reikėtų išsirinkti labiausiai tinkančią. Viena iš patikimų įmonių, kurioje suteikiama verslo paskola be užstato yra UAB „Noviti“. Kuo ši finansų įmonė išsiskiria iš kitų?

1. Keliami paprasti reikalavimai įmonėms, kurioms teikiamas finansavimas. Reikėtų įregistruoti įmonę kaip mažąją bendriją (MB), uždarąją akcinę bendrovę (UAB), individualią įmonę (IĮ), žemės ūkio bendrovę (ŽŪB) ar viešąją įmonę (VšĮ). Paskolą gali gauti ir ūkininkai. Finansavimas suteikiamas nuo pirmos įmonės registracijos dienos. Svarbu, kad besiskolinantis asmuo turėtų teigiamą kredito istoriją.

Skaityti straipsnį “Verslo paskola be užstato” »

Kokį maistą katėms pirkti?

Kiekvienas kačių šeimininkas susiduria su svarbiu klausimu – koks maistas katėms yra tinkamiausias. Visi žinome, kad pasirinkimas yra didelis. Dabar gamintojų yra labai daug, o skiriasi ne tik gamintojai, bet ir maisto rūšis, kategorijos, kainos ir kt. Kaip pasirinkti tinkamai?

Pirmiausiai reikia žinoti, kad maistas skirstomas į sausą, konservuotą, natūralų (RAW), mišrų ir kt. Taip pat galima papildomai rasti, kad parduodami ir skanėstai katėms, tačiau atsiminkite, kad tai nėra maistas. Skanėstai skirti tik retiems atvejams, kuomet norima palepinti savo katę ar katiną.

MaistasKokybė renkantis maistą katėms turi būti pirmoje vietoje. Nors kai kurie šeimininkai nori sutaupyti ir perka patį pigiausią maistą, tačiau vėliau turimos sveikatos problemos kainuos brangiau. Maistas turi būti kokybiškas ir nesvarbu ar perkate mėsą, ar sausą maistą, ar konservus. Atsirinkti kokybišką maistą galima ieškant informacijos apie maisto sudėtį arba klausiant pardavėjų. Tiesa, visiškai pasitikėti kitų nuomone nereikia. Reikia ir patiems domėtis maisto sudėtimi. Tuomet bus paprasčiau apsispręsti, kuris maistas geriausias. Be to, kalbant apie kokybę ir kainą, reikia pastebėti, kad kokybiško maisto reikia mažesnio kiekio. Čia kalbama apie sausą arba konservuotą maistą. Skaičiuojant kainą reikia atsižvelgti, kad kokybiško maisto bus suvalgoma mažiau, taigi kainų skirtumas nebebus toks didelis žvelgiant į kilogramo kainą pigaus ir kokybiško maisto.

Skaityti straipsnį “Kokį maistą katėms pirkti?” »

Ar pirkti droną su kamera?

Šiuo metu dangų užkariauja dronai, todėl vis daugiau žmonių jais susižavi ir nori įsigyti. Pagrindinis klausimas susijęs su kaina ir ar reikalingi dronai su kameromis. Žinoma, tai dar ne viskas, kas svarbu renkantis droną, tačiau daugeliui pirkėjui tai yra esminiai klausimai, kuriuos užduoda pardavėjams ir kitiems dronų savininkams.

GPS dronaiDronų kainos yra skirtingos. GPS partneris parduoda įvairių gamintojų ir modelių dronus. Priklausomai nuo parametrų, kurie pirkėjui svarbūs galima pasiūlyti tinkamiausią. Galima tik pasakyti, kad mėgėjiškam sklandymui danguje gali pakakti paprasto modelio, tačiau, jeigu norima filmuoti ir fotografuoti bei ilgai laikančios baterijos, tai reikės skirti didesnę sumą pinigų. Kaip ir perkant kitas prekes, taip ir perkant droną, daugeliu atvejų už kokybę bei daugiau galimybių, reikia sumokėti papildomai. Taigi, pagalvokite, kokią pinigų sumą norite skirti drono pirkimui ir ką su juo darysite. Tai esminiai klausimai, kurie padės pasirinkti.

Skaityti straipsnį “Ar pirkti droną su kamera?” »

Kaip išsirinkti vyriškus papuošalus?

Juvelyro paslaugosKiekvienais metais galima išvysti vis daugiau vyrų, kurie renkasi įvairius papuošalus ir taip papildo savo stilių. Dažnai perkami vyriski ziedai, apyrankės, kaklo pakabukai ar rožančiai ir pan. Tokie vyriski papuosalai atlieka svarbią užduotį – formuoja individualų stilių. Ką reikia žinoti, jeigu norite išsirinkti tinkamus papuošalus?

Šiuo metu nieko nėra svarbiau, kaip išreikšti savo individualumą, todėl ir renkantis papuošalus, teikiama pirmenybė individualumui ir originalumui. Vyrams nereikia vien tik klasikinių papuošalų, kurie tinkami puoštis tose vietose, kuriose reikalauja griežtai klasikinės aprangos. Vyrai nori tokių papuošalų, kurie padeda išsiskirti iš minios, todėl nebijo nei ryškių spalvų, nei įvairių medžiagų panaudojimo, nei išskirtinių detalių.

Renkantis papuošalus reikia nuspręsti, prie kokios aprangos derinsite juos. Priklausomai nuo aprangos ir progos, reikia pasirinkti tinkamus. Būtina atsižvelgti į spalvas bei medžiagas. Jeigu norima išlikti solidžiu, tai reikia rinktis klasikinį stilių. Tuomet tiks tauriųjų metalų papuošalai. Tinkamos spalvos: balto arba geltono aukso bei sidabro. Jeigu kuriamas prabangus įvaizdis, tai reikia nepagailėti pinigų ir įsigyti itin aukštos kokybės papuošalus iš balto arba geltono aukso. Jeigu norima kurti paprastesnius įvaizdžius, tai tiks mažiau kainuojantys papuošalai. Pavyzdžiui, puikiai atrodo nerūdijančio plieno papuošalai. Taip pat labai gražiai atrodo odiniai papuošalai ar įvairūs akmenys, kurie puošia tiek žiedus, tiek ir apyrankes ar kaklo papuošalus. Svarbu parinkti tokius papuošalus, kurie dera prie aprangos. Jeigu formuojamas laisvalaikio įvaizdis, tai tiks ryškios spalvos, pavyzdžiui raudonos apyrankės, mėlyni žiedai ir pan. Pagalvokite, ką norite parodyti savo stiliumi ir pagal tai pasirinkite tinkamus papuošalus.

Skaityti straipsnį “Kaip išsirinkti vyriškus papuošalus?” »