Mėnesio archyvas: 2019 m. spalio mėn.

Restauruotas ar naudotas variklis?

Automobiliui svarbiausia dalis – variklis ir, jeigu jis sugenda, tai reikia galvoti ką daryti toliau. Galimi įvairūs pasirinkimai, pavyzdžiui, pasirenkami restauruoti varikliai. Tai nėra vienintelis būdas. Dažniausiai perkami naudoti varikliai ir jais pakeičiamas sugedęs. Tiesa, yra ir kitų būdų.

GTV produkcijaJeigu sugenda automobilio variklis, tai galimi įvairūs sprendimo būdai. Vienas iš jų – naujo variklio pirkimas. Ne visais atvejais tai geras sprendimas. Dažniausiai nauji varikliai kainuoja brangiai, o ir ne visada apsimoka pirkti naują, kai paties automobilio vertė yra maža. Šiuo atveju, kai svarstoma ar pirkti naują variklį, reikia gerai įvertinti tai, kokio amžiaus yra automobilis ir, kokia yra jo rinkos vertė.

Kitas pasirinkimas – pirkti naują automobilį. Kartais taip nutinka, kad variklis sugenda to automobilio, kurio amžius jau toks, kad neapsimoka nei remontuoti, nei tuo labiau pirkti naują. Naudotas variklis taip pat pagal kainą jau yra per brangus. Taigi, jeigu automobilis yra senas ir jo vertė yra labai maža, o gal jos jau beveik nebėra, tai metas pagalvoti apie naujo automobilio pirkimą. Žinoma, gali būti tokia situacija, kuomet automobilis, nors ir neturi finansinės vertės, tačiau yra morališkai labai brangus savininkui, tuomet verta pagalvoti apie naudoto variklio pirkimą arba restauravimą.

Skaityti straipsnį “Restauruotas ar naudotas variklis?” »