Mėnesio archyvas: 2020 m. gruodžio mėn.

Naujienlaiškių siuntimas: turinys prasideda nuo antraštės

Naujienlaiškių siuntimas tai svarbi internetinio marketingo dalis, kurios tinkamas vystymas duoda realią grąžą – didesnius pardavimus. Jums galbūt kyla klausimas, kaip sukurti naujienlaiškį, kuris atvestų vartotoją iki pirkimo, kaip surasti trumpiausią kelią iki pardavimų ir kaip viską padaryti greitai.

Pradėsime nuo paskutinio punkto – greitai sumaketuoti ir išsiųsti naujienlaiškius galima pasitelkus internetines platformas. Rinkdamiesi platformą pasitikslinkite:

  • ar iš jos siunčiami laiškai nepatenka į „spam“ dėžutę,

  • ar ji turi redagavimo, nuotraukų retušavimo programėles,

  • ar galėsite nuotraukas iš savo interneto svetainės greitai perkelti į naujienlaiškį,

  • ar galėsite analizuoti duomenis po naujienlaiškio išsiuntimo.

Viena iš platformų internete, kuri turi visas šias išvardintas funkcijas tai vivasend.lt. Pasirinkę tinkamą įrankį galėsite nesudėtingai kurti įdomų, patrauklų turinį, ir nesugaišti daug laiko.

Skaityti straipsnį “Naujienlaiškių siuntimas: turinys prasideda nuo antraštės” »

Saulės parkų jėgainių gaminama švari energija išskirstoma po visą Lietuvą

Lietuvoje jau veikia penki saulės parkai Šiaulių, Elektrėnų, Molėtų, Utenos, Lazdijų rajonuose. Šie parkai plečiasi, nes atsiranda vis daugiau fizinių bei juridinių asmenų, norinčių įsigyti saulės elektrinę. Saulės parkų klestėjimą paskatino nauji šalies įstatymai, pagal kuriuos kiekvienas gyventojas gali įsigyti nutolusią elektrinę ir gauti Aplinkos projektų valdymo agentūros (APVA) paramą. Paramą taip pat gali gauti gamybos įmonės, visuomeninių, inžinerinių pastatų valdytojai. Ne viena gamybos įmonė jau pasinaudojo teikiama parama ir įsirengė saulės jėgaines ant pastatų stogų ar žemės – tai „Biržų duona“, „Druskininkų RASA“ ir kt. Net ir neturintys žemės ar tinkamo stogo jėgainei statyti įmonių atstovai gali įsigyti jėgaines saulės parkuose.

Kur elektra keliauja iš saulės parkų?

Saulės parkai aprūpina švaria energija pastatus visoje Lietuvoje. Kaip tai veikia? Sakykime, asmuo nusipirko jėgainę parke, kuris randasi Šiauliuose, o pats energiją vartoja Mažeikiuose. Jėgainės gaminama elektra pradžioje patenka į elektros tinklus, o paskui ji atsiimama energijos vartotojui reikiamoje vietoje bute, name ar kitame pastate. Už elektros pasaugojimą tinkluose jėgainės savininkas moka nedidelį mokestį. Yra keli būdai, kaip galima sudaryti sutartį su elektros tinklais, kiekvienas asmeniškai pasirenka jam tinkamą būdą. Galima mokėti pastovų mokestį kas mėnesį, kuris priklauso nuo jėgainės dydžio, arba mokėti už kiekvieną atsiimtą kilovatą.

Skaityti straipsnį “Saulės parkų jėgainių gaminama švari energija išskirstoma po visą Lietuvą” »

Dujinio katilo priežiūra

Kiekvienas boileris, tame tarpe ir buderus dujinis katilas, reikalauja tinkamos priežiūros. Nors tai ir yra itin kokybiškas ir ilgaamžis daiktas, jį reikia prižiūrėti tam, jog neištiktų nenumatyti nemalonumai ir nereikėtų išleisti papildomų pinigų už neplanuotą remontą. Žinoma, ir priežiūra kainuoja – santechnikai arba specialistai kurie rūpinasi šildymo sistemose yra gerai apmokami, todėl kiekvienas iškvietimas į namus kainuos papildomus pinigus. Tiesa, yra tam tikrų dalykų, kuriuos galite pasidaryti ir patys, net jei nesate profesionalūs specialistai. Prieš tai tiesiog reikėtų pasidomėti į ką atkreipti dėmesį ir kaip pastebėti rimtas problemas, kurioms reikės profesionalo įsikišimo. Būtent tai dabar ir padarykite.

BuderusKiek vidutiniškai tarnauja dujinis katilas? Nors vienareikšmiško atsakymo čia nėra, tačiau galima teigti, jog kokybiškas katilas prie tinkamos priežiūros turėtų tarnauti jums maždaug 15 metų. Ar šis terminas bus ilgesnis ar trumpesnis, priklauso tik nuo jūsų pačių ir to, kaip pasirūpinsite savo boileriu. Jei tiesiog paliksite jį likimo valiai ir galvosite, jog savo darbą jis nuolatos darys nepriekaištingai ir nekils jokių problemų, šis terminas beveik be abejonės sutrumpės. Siekiant jog taip neatsitiktų, pasinaudokite šiais patarimais ir prailginkite savo dujinio katilo gyvavimo laiką.

Skaityti straipsnį “Dujinio katilo priežiūra” »

Patarimai, kurie padės greitai ir pigiai persikraustyti

KroviniaiKraustymasis tikrai ne kiekvienam yra malonumas. Kai kurie net teigia, kad tai yra kančia, kuri reikalauja labai daug laiko, tad visiškai natūralu, kad dažniausiai ieškoma pagalbos, kuri gali padėti tuos darbus atlikti kur kas greičiau ir paprasčiau. Kadangi šiuo metu krovinių pervežimas atliekamas gana greitai ir paprastai – bendradarbiauti su tais, kuriems tai yra kasdieninė duona – visada verta.

Su specialistais – viskas greičiau ir paprasčiau.

O mes pateiksime dar kelis patarimus, kurie padės procesą padaryti ypač maloniu ir prieinamu kiekvienam.

1. Pirmiausia reikia įsigyti tinkamas pakavimo priemones, kurių pasirinkimas šiuo metu yra labai platus. Nuo tokių, kurios tik apsaugo nuo susibraižymų iki tokių priemonių, kurios padeda apsaugoti net ir nuo dužimų. Svarbiausia naudoti profesionalias, kurios skirtos būtent persikraustymui. Tokiu atveju pavyks išvengti bet kokių galimų nesklandumų.

Skaityti straipsnį “Patarimai, kurie padės greitai ir pigiai persikraustyti” »

Kokį fotoepiliatorių pirkti šviesiaplaukėms?

FotoepiliatoriusŠviesūs plaukai Lietuvoje yra grožio etalonas. Apie gražius šviesius plaukus svajoja daugelis lietuvaičių, tačiau ne kiekvienas juos turiu. Šviesūs plaukai gražu, tačiau nepraktiška. Bent jau tuomet, kai reikalingas fotoepiliatorius. Pirkti fotoepiliatorių apsimoka tamsiaplaukėms, kurių oda šviesi. Fotoepiliatorius pirkti apsimoka toms, kurios turi tamsius plaukus. Galima pirkti nebrangų fotoepiliatorių, kuris šalina plaukus. Šviesiaplaukėms reikia rinktis brangesnį fotoepiliatorių, kadangi pigūs gali būti ne itin efektyvūs. Brangesni fotoepiliatoriai turi daugiau funkcijų, todėl juos gali rinktis daugiau žmonių. Pirkti fotoepiliatorių apsimoka, kadangi jis nebrangus ir naudingas. Nebrangus, kadangi depiliacijos priemonės dažnai kainuoja brangiau nei fotoepiliatorius. Pirkti priemones depiliacijai reikia dažnai, kadangi plaukai atauga, todėl brangu.

Sutaupyti mėgsta daugelis, tačiau šviesiaplaukėms gali būti sudėtinga sutaupyti, perkant fotoepiliatorių. Pirkti fotoepiliatorių galima už skirtingą kainą. Skiriasi kainos. Kartais galima mokėti pigiau, kitiems kainuoja brangiau. Kainos skiriasi, kadangi fotoepiliatoriai skiriasi dizainu, gamintoju, funkcijomis, antgaliais ir kitais dalykais. Sutaupyti galima, kadangi pasirinkimas platus. Pirkti pigiau gali tie, kurie gali rinktis bet kurį fotoepiliatorių. Tamsi oda gražu, tačiau sudėtinga rasti fotoepiliatorių. Šviesūs plaukai sudėtingai šalinami, todėl kartais reikia pirkti brangesnį fotoepiliatorių. Pirkti fotoepiliatorių reikia atidžiai, jog būtų galima pigiau mokėti ir gauti gerą prekę. Prekę rinktis reikia tą, kuri būtų nebrangi ir suteiktų naudos. Kartais prekės pigesnės, kadangi jos ne itin veiksmingos. Tokias prekes gali pirkti tie, kurie nori turėti fotoepiliatorių, tačiau nenori jo naudoti. Kartais fotoepiliatorius perkamas tam, jog užimtų vietą spintoje. Pirkti reikia atidžiai, jog būtų galima sutaupyti. Skaitykite patarimus, kaip sutaupyti: