Mėnesio archyvas: 2016 m. vasario mėn.

Dell planšetiniai kompiuteriai – pastebimai mobilesnės technologijos, leisiančios patirti maksimalius lūkesčius!

Kai esą pagalvojama, kaip ypatingai greitai sugebėjo pasikeisti atitinkamos technologijos, kaip neįtikėtinai sparčiai šioms buvo suteikti visiškai kiti vaidmenys visuomenėje – tikrai nuostabu. Siekiame pastebėti tai, kad vos prieš kelis metus dauguma asmenų net nebūtų galėję pagalvoti apie tai, kaip atitinkami technologiniai sprendimai leis jaustis mums šiandieną, ką technologijos konkrečiai galės mums suteikti, bei kaip atitinkamus gyvenimo procesus palengvins, tiesa? Turime omenyje tai, kad įkurti rezultatai, kuriuos pastebime šiuolaikinėse tendencijose, leidžia mums ne vien tik, kad puikiausiai praleisti laisvą laiką, tačiau taip pat ir yra naudojamos ir darbinėje veikloje, taip pat siekiant palaikyti ryšius su draugais, ar tai šeimos nariais.

Koks planšetinis kompiuteris geriausias?Norėtume pastebėti tai, kad šiandienos turinyje tikrai, kad nesieksime išvengti techninio judėjimo, jeigu būtų galima taip pasakyti, tačiau priešingai – norėtume paaiškinti žmonėms, kuo gi Dell planšetiniai kompiuteriai piliečiams galėtų būti naudingi, kuo jie yra unikalūs, o be viso to ir kodėl gi šiuolaikinėje rinkoje jie tapo neįtikėtinai patrauklūs rinkos vartotojams? Esame linkę manyti, kad būtent šiandienos turinio informacija tikrai, kad daugumai asmenų galėtų suteikti neįtikėtinai daug naudos, tad viliamės, kad būtent tokio tipo informacija tikrai, kad bus įgyvendinta, tikrai, kad bus pasiekta, paprasčiausiai, jeigu jums pastarieji privalumai pasirodys pakankamai patrauklūs, jums reikės tik itin mažos dalies individualios iniciatyvos ir viską sugebėsite įgyvendinti be problemų.

Skaityti straipsnį “Dell planšetiniai kompiuteriai – pastebimai mobilesnės technologijos, leisiančios patirti maksimalius lūkesčius!” »

Kur geriausia įsigyti fasadines medžiagas

Medžiagos fasado įrengimuiKai pastatote namą, jums būtinai bus reikalingos vienokios ar kitokios fasadines medziagos, tam kad deramai ir iki galo atliktumėte visus statybinius darbus. Tas pats galioja ir tuo atveju, jei atliekate remonto darbus nuosavame name ir norite atsinaujinti jo išorės išvaizdą bei pagerinti būklę.

Tam, kad remonto ar statybos darbų kaštai žvėriškai neišaugtų ir neiškandžiotų jūsų kišenės, visada privalu sekti statybinių medžiagų kainas ir domėtis tuo, kur geriausia jų įsigyti.

Šiame straipsnyje pabandysime apžvelgti tai, kaip geriausia surasti pigias fasadines medziagas, kurios būtų ne tik patrauklios ne tik savo kaina, bet taip pat ir kokybe.

Ieškokite ir internete, ir statybinių medžiagų parduotuvėse

Fasadines medziagas pardavinėja tiek internetinės parduotuvės, tiek ir realios parduotuvės, įsikūrusios Lietuvos miestuose ir miesteliuose. Tam, kad įsigytumėte fasadines medžiagas pačiu geriausiu kainos ir kokybės santykiu, reikėtų apžiūrėti tiek elektronines parduotuves, tiek ir realias. Apžiūrėti elektronines parduotuves išties paprasta ir neužims labai daug laiko – jums pakaks atsisėsti prie savo kompiuterio su interneto prieiga bei atlikti šiokią tokią paiešką. Tai gali užtrukti viso labo 10-20 minučių. Visai kita situacija, jei ketinsite aplankyti bent keletą realių, fizinių statybinių medžiagų parduotuvių. Būtent dėl šios priežasties patariame susidaryti mini planelį ir susiplanuoti savo kelionę po parduotuves – taip sutaupysite daug laiko.

Skaityti straipsnį “Kur geriausia įsigyti fasadines medžiagas” »

Energetinio naudingumo sertifikatas

Energinis sertifikavimas atliekamas pagal galiojančius įstatymus. Procesą gali atlikti ne kiekvienas, tam reikia specialių žinių. Energetinio naudingumo sertifikatas reikalingas kiekvienam pastatui. Tai leidžia sužinoti, kiek statinys naudoja energijos. Brangiau parduosite pastatus, kurie turi aukštesne energinio naudingumo klase, jos išskiriamos devynios. Pirkėjai turėtų visada į tai atsižvelgti, ne visada geriausias sprendimas mokėti mažiau ir pasirinkti vieną iš paskutiniųjų klasių. Pastatas gali sunaudoti labai daug energijos arba atvirkščiai. Sertifikatas išduodamas atlikus šiuos veiksmus:

· Nustatoma, kiek energijos statinys sunaudoja.

· Vykdomas vertinimas, kuriuo remiantis nustatomas energinis naudingumas.

· Priskiriama vienai iš devynių energinio naudingumo klasių.

Sertifikatai namamsSertifikatus gali išduoti ne viena įmonė Lietuvoje. Galite pasirinkti, kurios paslaugomis naudositės. Operatyviai nustatyti energinio naudingumo klasę ir išduoti sertifikatą gali kskompanija.lt. Čia dirba patyrę specialistai, kurie neilgai trukus atliks visus reikiamus darbus. Įmonė dirba jau ne vienerius metus, galite neabejoti jos patikimumu. Čia galite rasti ir kitas paslaugas, kurių jums gali prireikti. Siūlomi statybos darbai, vidaus apdaila, galite kreiptis dėl namų šiltinimo. kskompanija.lt gali atlikti akustinius tyrimus, kurie reikalingi daugeliui pastatų. Čia galite kreiptis, kada baigiami statybų darbai ir reikia juos priduoti. Savarankiškai tai darydami galite sugaišti daug laiko, ypač jei neturite pakankamai reikiamų žinių ir dar neteko su tuo susidurti. Įmonė atlieka sandarumo testus, kurie dažniausiai būna reikalingi naujai pastatytiems pastatams. Gali įvertinti energijos išteklius, sąnaudas statiniuose. kskompanija.lt gali jums pasiūlyti termovizinius tyrimus. Šis procesas nėra privalomas, tačiau gali būti labai naudingas. Jo metu bus nustatytos pastato vietos, kurios praleidžia šaltį. Ertmės, plyšiai, nesandarios vietos dažnai būna pastatuose, kurie yra seniai pastatyti. Atlikus termovizinius tyrimus galėsite greitai išspręsti problemas. Galite kreiptis dėl stogų dengimo (sutapdintų, šlaitinių), labai svarbu, kad ši pastato dalis būtų kokybiškai sumontuota ir, žinoma, naudojant kokybiškas medžiagas. Nuo jo gali priklausyti pastato ilgaamžiškumas ir būklė. kskompanija.lt mielai jums pasiūlys pastatų, energinio sertifikavimo paslaugas.

Skaityti straipsnį “Energetinio naudingumo sertifikatas” »

Koklių istorija Lietuvoje

Kokliai jūsų namuoseKas yra kokliai, tikriausiai aišku kiekvienam tūlam lietuviui. Kiekvienas žino kas yra kokliai, iš ko jie gaminami, kur naudojami ir kokia koklių kaina. Kaip bebūtų, daugelis žmonių vis dar nežino kokia yra šios interjero detalės istorija – iš kur atkeliavo kokliai, kaip susiformavo jų kultūra, kaip kito panaudojimas interjere ir kada visa tai įvyko. Būtent apie tai pabandysime pašnekėti šiame straipsnyje.

Kokliai – ne lietuvių išmislas

Nors kai kuriems žmonėms atrodo, kad kokliai yra giliai į lietuvišką architektūros istoriją įaugęs dalykas, iš tiesų jis nėra lietuviškas. Kokliai ir jų gaminimo technologiją į Pabaltijo kraštus atklydo iš vakarų. Nors nėra tiksliai įrodyta, bet istorikai ir mokslininkai mano, jog kokliai išrasti ir pradėti gaminti dabartinės Vokietijos teritorijoje, maždaug 13-ame amžiuje.

Skaityti straipsnį “Koklių istorija Lietuvoje” »

Seno namo remontas

Kai Virginija pagaliau priėmė sprendimą parduoti savo su vyru namus ir išsiskirti, ji pradėjo remontuoti senus apleistus tėvų namus. Pradėjo nuo kapitalinio remonto, po to prasidėjo ir apdaila. Dabar kaip tik dedamos Cedral dailylentes, kurios puoš ne vieną namų erdvę.

Vidaus apdaila

Cedral pasiūlymaiKadangi namai kaip tik ir yra dabar vidaus apdailos stadijoje, tai dėl to ir susiduriame su dailylenčių kalimu. Virginija džiaugiasi, kad turi tikrai gerus meistrus. Jie griežti, bet dėl to ir kokybė yra aukšti. Kaip patys sakė – su šiukšlėmis nedirba. Tai jie pasakė, kad geriausia kalti Cedral dailylentes, nes jos atitiks aukščiausius standartus. Neapsimoka imti kokią nors kinišką pigiausią produkciją, nes tai tarnaus tikrai trumpai. Taigi, Virginija džiaugiasi, jog dabar gali jau pamatyti pamažu atgyjančius namus. Kapitalinis remontas, aišku, yra esminis dalykas, bet jis neteikia kažkokio pasigėrėjimo. Tau tik pasako, kad pastatė kažkokią sieną, tam, kad nenukristų lubos. Bet tai tavęs taip labai nepradžiugina, nes esminio gero poveikio vizualiai nematai. O jeigu mėgsti estetiką, jeigu mėgsti, kad viskas būtų gražu, tada būtent jau apdailos etapas priartina tave prie tų nuostabių paveikslėlių iš žurnalų apie namus ir jų tobulinimą.

Kapitalinis remontas

Skaityti straipsnį “Seno namo remontas” »