Mėnesio archyvas: 2022 m. sausio mėn.

Oras vanduo šildymas su geriausiais šilumos siurbliais

Oras vanduo šildymas tai vienas geriausių sprendimų, norint efektyviai šildyti renovuotus ir naujos statybos namus. Prieš kelis metus populiari sistema buvo dujiniai katilai. Jie taip pat turi daug privalumų kaip ir šilumos siurbliai – nereikia pastoviai kūrenti, patogus valdymas ir temperatūros reguliavimas, neužima labai daug vietos. Tačiau pagrindinė problema atsiranda kai nėra dujų įvado, tada atsivesti dujas iki namo brangu ne tik finansiškai, bet ir užtrunka daug laiko, nes darbų greitis priklauso nuo dujų tiekėjo. Todėl nuosavuose naujos statybos ar renovuojamuose namuose vis dažniau pasirenkamas oras vanduo šildymas.

Šis šildymo būdas efektyvus tik tada, kai pasirenkami kokybiški ir reikiamos galios šilumos siurbliai. Kviečiame susipažinti su keliais prekiniais ženklais, kurie pasižymi geriausiomis savybėmis.

Oras vanduo šildymas su „Samsung ClimateHub“ ir „Thermia“ įranga

„Samsung ClimateHub“ šilumos siurbliai turi labai daug pliusų, vienas pagrindinių tai, kad jie veikia itin tyliai, išorinis blokas skleidžia vos 28 dB triukšmą, o bendras triukšmo lygis 55 dB. „Samsung ClimateHub“ šilumos siurblių privalumai:

Valgomojo kėdžių mados 2022 metais

Tai oficialu: 2022 m. madingi paryškintos virtuvės, valgomojo kėdės ir kiti baldai. Didėjantis atviro plano populiarumas lėmė, kad valgomasis, kaip kadaise žinojome, tapo nereikalingas. Tačiau nuo pandemijos daugelis renkasi laužytus išplanavimus, kurie siūlo sumanius būdus sukurti daugiafunkcines zonas gyvenamojoje erdvėje.

Daugelį metų besitęsiantys neutralūs atspalviai paskatino daugelį mūsų savo namuose pasirinkti dvasią pakeliančius atspalvius, sukurdami interjero estetiką, kuri iš tikrųjų kalba apie mus. Ieškodami valgomojo ar virtuvės įdėjų, daugelis ieško stilių, kurie trykšta spalvomis ir asmenybe. Taigi, mes norėjome pabrėžti keletą mūsų mėgstamiausių virtuvės ir valgomojo baldų medžiagų.

RYŠKIUS ATSPALVIUS DERINKITE SU NATŪRALIOMIS MEDŽIAGOMIS

Sumaišykite su kitais ryškiais atspalviais, kad gautumėte visapusišką, ryškią schemą arba sumaišykite ją su švelnesniais atspalviais. Dviejų arba trijų spalvų kėdės yra stipriai populiarios, drąsūs sprendimai pagyviną jūsų namų erdves.

Skaityti straipsnį “Valgomojo kėdžių mados 2022 metais” »