Mėnesio archyvas: 2014 m. kovo mėn.

Darbo užmokesčio apskaita

Darbo užmokescio apskaita įmonėms vadovui gali užimti tikrai nemažai laiko ir pastangų – juk tai labai svarbu padaryti teisingai ir nepriveliant klaidų, taigi, kas kartą tai gali tapti tikru iššūkiu – juk kiekvienas darbuotojas tikisi atlyginimą gauti laiku. Kad apskaita būtų tvarkinga, šiandien gana dažnai kreipiamasi į buhalterinės apskaitos įmones, kurios gali padėti tvarkyti apskaitą. Taigi,kodėl verta priimti tokį sprendimą?

darbo užmokescio apskaitaVisų pirma, tai padeda sutaupyti laiko, kuris gali būti paskiriamas pagrindinei įmonių veiklai bei šios veiklos plėtojimui. Kadangi apskaita paprastai užima tikrai nemažai laiko, ypatingai tuo atveju, kai apskaitą veda ne šios srities specialistas, todėl tikrai verta patikėti šią užduotį profesionalams. Buhalterinė apskaita turi būti vedama laikantis tirai griežtų taisyklių, todėl turite būti užtikrinti, kad neprivelsite klaidų, juk, kaip sakoma – nežinojimas neatleidžia nuo atsakomybės. Kai buhalterinės apskaitos vedimas patikimas šios srities specialistams, visa atsakomybė krenta ant jų pečių, taigi, dėl apskaitos jums rūpintis nebereikia.

Apskaitos paslaugų spektras yra labai platus: tai – ir darbo užmokesčio, ir kainų skaičiavimas, taip pat ir įvairių dokumentų tvarkymas. Paprastai kaina priklauso nuo to, kokia įmonės veiklos sritis, kiek joje yra darbų, kiek dokumentacijos reikia sutvarkyti ir t.t. Vis dėlto, kaina yra gerokai mažesnė nei etatinio buhalterio darbo užmokestis, taigi, šis sprendimas tikrai pasiteisina, jei norima sutaupyti pinigų.

galite būti užtikrinti, kad apskaita bus vedama laikantis nustatyt reikalavimų, ir visi apskaitos darbai bus atliekami kruopščiai, kokybiškai ir greitai. Neverta rūpintis, kad bus privelta klaidų, nes šioje srityje dirba profesionalai, tikrai išmanantys savo darbą.

Taigi, tai tikrai gali būti pačiu geriausiu pasirinkimu – kadangi už jus dirbs profesionalai, galėsite būti ramūs, kad viskas daroma tinkamai, o jūs sutaupytą laiką galėsite paskirti kur kas svarbesniems darbams. Be to, tai jums tikrai nekainuos brangiai, ir galėsite būti užtikrinti, kad viskas atliekama taip, kaip reikia. Taigi, galėsite būti ramūs, kad jūsų įmonės apskaita vedama tvarkingai, ir jums nereikės jaudintis, kad galėjote privelti klaidų.

Crm programa: kuo ji naudinga?

Crm programa šiandien pasirenkama vis daugiau įmonių, nes tai padeda paprasčiau atlikti kasdienius darbus ir nepasimesti, kai esama tiek daug reikalingos informacijos. Vis dėlto, kartais neišbandžiusiems šios sistemos iškyla elementarus klausimas – kuo ji gali būti naudinga?

crm programaVisų pirma, didžiausia nauda yra tai, jog jums nebereikės nieko rašytis į užrašinę, nes visa svarbi informacija bus prieinama dar paprasčiau – matysite artėjančias svarbiausias datas, nepamiršite svarbių susitikimų, kuriems, tikėtina, tenka pasiruošti. Crm sistema yra naudinga smulkioms arba vidutinio dydžio įmonėms, kuriose norima, kad darbas vyktų organizuotai, ir viskas vyktų kiek įmanoma sklandžiau.

Skaityti straipsnį “Crm programa: kuo ji naudinga?” »

Drabužiai internetu – patogiausias būdas apsipirkti

Drabužiai internetu šiandien perkami beveik taip pat dažnai, kaip ir fizinėse parduotuvėse, ir toks apsipirkimo būdas pasirenkamas tikrai ne be reikalo, nes turi nemažai privalumų. Taigi, kodėl vertėtų pasirinkti būtent tokį būdą nusipirkti drabužių?

drabužiai internetuPirmiausia vertėtų paminėti tai, kad apsiperkant būtent tokiu būdu galima sutaupyti tikrai nemažai laiko. Gana dažnai, norint įsigyti suknelę ar kelnes, tenka apeiti ne vieną parduotuvę, o tai tikrai vargina. Ne visada pavyksta rasti būtent tai, ko ieškote, ir būnate sugaišę tikrai nemažai laiko. Kas kita pirkti internetu – jums nereikia niekur eiti iš namų, norint įsigyti vienokių ar kitokių prekių, ir taip galite sutaupyti tirai nemažai laiko. Sugaišti galite vos kelias minutes, kol išsirinksite jums patinkantį drabužį, taigi, tiek sau leisti tikrai gali kiekvienas. Be to, jums nereikės stovėti eilėje prie matavimosi kabinos ar kasos, taigi, apsipirkti internetu kur kas patogiau.

Drabužiai internetu paprastai kainuoja pigiau nei fizinėse parduotuvėse, taigi, pirkdami tokiu būdu tikrai galite sutaupyti. Tai aktualu tikrai kiekvienam, ir norint nusipirkti patinkančių prekių, tikimasi, kad jos kainuos kuo pigiau. Nors kartais nerimaujama, kad pigesnės prekės bus ne tokios puikios kokybės, kaip norėtųsi, tačiau nerimauti tikrai nėra reikalo – paprasčiausiai pardavėjams kur kas pigiau kainuoja išlaikyti internetinę parduotuvę nei fizinę, taigi, ir klientams galima pasiūlyti dar patrauklesnes kainas.

Skaityti straipsnį “Drabužiai internetu – patogiausias būdas apsipirkti” »

Tvoros: kokią išsirinkti?

Šiandien, norėdami atnaujinti aplinką apie namus, pasirinkimo galimybių turime tikrai nemažai. Deja, ne visada tai palengvina apsisprendimą, ir gana dažnai klausiama, kokios tvoros galėtų būti pasirenkamos, kad jos tikrai pateisintų lūkesčius. Rinktis turime iš ko: tvora gali būti medinė ar metalinė, o taip pat ir segmentinė ar plastikinė. Kiekvienas šių pasirinkimų, žinoma, turi savų privalumų, taigi, kuris sprendimas gali būti geriausias būtent jums?

tvorosMedinė tvora jau nuo seno yra vienas populiariausių pasirinkimų. Nieko nuostabaus, juk jos yra ilgaamžės, tvirtos ir stabilios, ir atrodo tikrai estetiškai.

Skaityti straipsnį “Tvoros: kokią išsirinkti?” »

Papuošalai iš žalvario

Žalvaris yra vario ir cinko lydinio metalas. Vario ir cinko proporcijos žalvaryje skiriasi priklausomai nuo gaminio, tačiau dažniausiai būna 67 % vario ir 33 % cinko. Žalvaris yra labai naudingas metalas. Sudėtyje gana dažnai galima rasti ir apie 2 % švino, kuris gerina žalvario technines savybes. Jei painiojate žalvarį su bronza, atminkte, kad esminis skirtumas yra tas, kad bronza yra sudaryta iš vario ir alavo lydinio.

Papuosalai is zalvarioŽalvario savybės:

Šviesaus aukso išvaizda; Didesnis lankstumas nei bronzos ar cinko; Akustinės savybės, tinkamos muzikos instrumentams; Maža trintis; Santykinai žemas lydimosi taškas; Lengvai nuliejamas; Lengva atskirti nuo kitų metalų perdirbant juos; Dėl savo patvarumo, metalas dažnai naudojamas spynoms ir durų rankenoms.

Platina, auksas, sidabras – trys tradiciniai metalai, kuriuos esame pripratę rinktis savo papuošalams. Tačiau ne visada yra finansinių galimybių pirkti brangius papuošalus. Tada ateina laikas dairytis pigesnių alternatyvų, bet tuo pačiu ir tokių, kurios nenuviltų savo grožiu. Rinkitės žalvarį – tai ne tik finansiškai prieinamesnis sprendimas, bet ir subtili aukso išvaizda užtikrina, kad papuošalas sulaužys visus standartus mados rinkoje.

Stebint gatves, podiumus ir kitas visuomenines erdves, galima pastebėti, kad žalvaris tampa viena populiariausių medžiagų bižuterijoje. Seniau žalvaris buvo laikomas pigios klasės papuošalu, kuris savo išvaizda šiek tiek primena auksą. Tačiau šiomis dienomis žalvaris įrodė savo klasės kokybiškumą. Papuošalų dizaineriai stengiasi kurti tokius žalvarinius papuošalus, kurie puikiai išreikštų ir pateisintų grožio principus.

Papuošalai iš žalvario plačiai naudojami apyrankių ir kaklo grandinėlių gamyboje. Taip pat dažnai galima išvysti įvairių žalvario pakabukų, karoliukų, stiklo gaminių su žalvario detalėmis. Šis metalas dirbiniams suteikia stulbinamą šiuolaikinę išvaizdą. Nors paprastai žalvaris yra siejamas su „vintage“ stiliumi, tačiau dabar yra įgaunami nauji pavidalai, todėl metalas nusipelnė modernumo vardo.

Taip pat žalvario priežiūra yra gana paprasta, nes jis turi savybę ilgai neblukti. Žalvario valymui nėra reikalo naudoti brangius tepalus. Papraščiausios priemonės, kurios gerai valo žalvarį, yra natūralios naminės priemonės – citrinos sultys, actas, druska arba soda. Taip pat valymui tinka rūgpienis arba naturalus, nearomatinis jogurtas.