Mėnesio archyvas: 2016 m. rugsėjo mėn.

Rytinė staigmena – išdaužtas langas

Kas galėjo patikėti, kad vos nusipirkus mašiną, jau po savaitės bus reikalingas automobilių stiklų remontas. Tokią staigmeną radau šį rytą, o vakare jau buvo paieškomi automobilių stiklai Klaipėdoje.

Pasistatėme mašiną kitur

Paprastai statome automobilį vidiniame kieme. Tačiau norint tą padaryti, dar turi laiku atvažiuoti ir ten pasistatyti. Mat piko metu atvažiuoja daug žmonių, kurie gyvena ir kituose daugiabučiuose, čia pasistato automobilius. Pikčiausia, kad kai kurie žmonės turi po kelias mašinas, iš kurių viena stovi nenaudojama, tik kartas nuo karto perstatoma iš vienos vietos į kitą neva, kad nepyktų kaimynai dėl užimtos vietos ir atrodytų, jog tas automobilis normaliai naudojamas, o ne šiaip stovi. Iš kitos pusės – o kur jiems laikyti tą automobilį. Kai kiemelis būna pilnas, čia užkeliamas šlagbaumas.

StiklaiVakarą praleidome mieste, mašina stovėjo senamiestyje, prie Katedros, mokamoje aikštelėje. Paskui grįžome namo, buvo vėlu ir visos įprastos vietos, žinoma, užimtos. Taigi, galiausiai rezultatas buvo toks, kad teko ieškoti, kur kitur pasistatyti. Nuvažiavome prie parduotuvės, pasistatėme toje aikštelėje, o namo dar penkias minutes vėsią naktį ėjome pėsčiomis, bet tai tik dar labiau atpalaidavo.

Ryte – staigmenėlė

Skaityti straipsnį “Rytinė staigmena – išdaužtas langas” »

Kreditai be registracijos mokesčio

Dažniausiai paskolos imamos ne iš gero gyvenimo, neskaitant verslo paskolų, t.y. kai norima skolintis pinigus pradedant kurti verslą ar jį išplėsti. Paskolos internetu tapo labai populiarios dėl savo mobilumo, nes jas gauti užtrunka nuo 15 min. iki 1 val. Pakanka tiesiog atsakyti į keletą užduotų kredito bendrovės klausimų apie savo finansinę būklę, patikrinti kreditingumą, sumokėti kredito registracijos mokestį ir pinigai jau beveik Jūsų sąskaitoje!

KreditaiŽinoma populiariausios paskolos internetu tai – greitieji kreditai. Jie išpopuliarėjo ne taip ir seniai palyginus su kitais pinigų skolinimo būdais, kurių atsiradimo laikotarpis siekia dar prieš Kristaus gimimą. Didėjant interneto vartotojų skaičiui didėjo ir konkurencija skolinant pinigus ir tai perėjo į internetą, nes čia ir yra didžiausia rinka. Visi klientai tiesiog ranka pasiekiami, tereikia žmogų sugundyti didžiūlėmis nuolaidomis. Kreditai internetu tapo tokie populiarūs, jog jų reklamai išleidžiamos sumos tapo bene didžiausios iš visų sričių. Dabar kur nepažvelgsi internete, o ypač televizijoje vien tik ir mirguliuoja greitųjų kreditų pavadinimai viliodami būsimus klientus. Tereikia suvesti savo asmens duomenis ir nepraėjus valandai jau gali galvoti kur išleisti gautus pinigus – ir visa tai neišėjus iš namų. O dar atsiranda vis daugiau nemokamos paskolos akcijų, kas dar labiau gundo žmones.

Skaityti straipsnį “Kreditai be registracijos mokesčio” »

Stumdomos sistemos namuose: konstrukcijų pasiūla

VesidaModernios stumdomos sistemos – šiuolaikinių namų veidas, kuriam dizaineriai skiria vis daugiau dėmesio. Minėtosios konstrukcijos tampa nepamainomu sprendimu, atskiriant erdves, pvz., virtuvę nuo svetainės, balkoną, terasą, sodą ir t. t. Plačios sistemų pritaikymo galimybės atitinka individualius gyvenamosios erdvės reikalavimus ir gali būti pritaikomos praktiškai bet kokioje aplinkoje, tiek naujos ar senos statybos namuose, tiek renovuojamame būste.

Stumdomų sistemų privalumai ir trūkumai

Svarbiausias stumdomų sistemų privalumas – patogus naudojimas ir nepriekaištinga estetika. Šios konstrukcijos atitiks šviesos mėgėjų poreikius. Interjero specialistai sutinka, kad stumdomos durys vizualiai padidina namų erdvę ir suteikia jai elegancijos. Be to, priešingai nei įprastos varstomos konstrukcijos, šios durys nereikalauja papildomos erdvės durų atvėrimui, todėl patalpa kur kas patogiau apstatoma baldais. Beveik nepastebimas slenkstis sudaro vientisos erdvės įspūdį. Dar vienas privalumas – stumdomos sistemos yra gana lengvai montuojamos ir gali pasigirti patikima eksploatacija. Šiuo atveju labai svarbu bendrauti su minėtosios srities profesionalais, kurie užtikrins aukščiausią kokybę ir klientų lūkesčius atitinkančius rezultatus.

Skaityti straipsnį “Stumdomos sistemos namuose: konstrukcijų pasiūla” »

Virtuvės baldai

Virtuviniai baldaiVirtuvė dažniausiai būna svarbi patalpa kiekvienuose namuos. Čia gali būti ne tik gaminamas maistas. Neretai ši patalpa sujungiama su svetaine, rezultatas didelė virtuvė. Svarbų vaidmenį vaidina baldai, jie turi būti ne tik gražūs ir stilingi, bet ir praktiški, patogūs. Spintelės, stalai kėdės bei kita turi būti pritaikyti prie patalpos dydžio. Šiandieną galite rasti įvairių sprendimų. Daugelis renkasi ne standartinius, baldai gaminami pagal užsakymus. Tai gali būti puiki išeitis, jei virtuvė yra maža, o norite patalpinti būtiniausius baldus. Sprendimų galima rasti įvairių, įmontuota buitinė technika į spintas ar sienas leis padidinti erdvę. Tam reikalingi specialūs baldai, juos galite rasti parduotuvėse arba užsisakyti, kad būtų pagaminti. Virtuvės baldų gamyba Kaune, Vilniuje bei kituose Lietuvos miestuose siūloma ne vienos įmonės. Galite rasti gamintojus ir kituose mažesniuose miestuose ir miesteliuose. Pasirinkite tai, kas geriausia ir labiausiai atitinka jūsų poreikius. Nepatogi virtuvė gali būti tikra kančia, čia gal būti nepatogu gaminti maistą ir nejauku, todėl šiai patalpai reikėtų skirti ne mažiau, o gal netgi ir daugiau dėmesio, nei kitoms.

Skaityti straipsnį “Virtuvės baldai” »

Vertimų internetu nauda klientui ir darbuotojui

VertimaiNors esame įpratę, kad norint užsisakyti vertimo paslaugas, privalu keliauti į vertimų biurą, tačiau sparčiai vystantis internetinei prekybai, vertimai internetu be didelės konkurencijos nugalėjo fizinius vertimų biurus. Skubančiam žmogui išties dažnai nepatogu važiuoti į vertimų biurus, kai tai galima padaryti ir internetu. Šiandien, norint užsisakyti vertimų paslaugas be vargo galite nusiųsti savo užklausą į bet kurį internetinį vertimų biurą ir išverstas tekstas atsidurs Jūsų el. pašte nurodytu laiku. Be abejo, reikia pastebėti, jog intenetiniai vertimų biurai atvėrė naujas galimybes ne tik skubančiam žmogui, tačiau ir vertėjui ieškančiam lankstaus darbo.

Darbo galimybės

Dažnai studentai ieško papildomo darbo, kuris neįpareigotų nei savo darbo vieta nei laiku, todėl čia vertimai internetu yra puiki galimybė savo jėgas išbandyti laisvu laiku vertėjo patirtį turinčiam arba užsieno kalbos filologiją studijuojančiam studentui. Darbą galėsite atlikti jums tinkamu laiku savo namuose ar bet kurioje kitoje vietoje, kur yra internetas ir kompiuteris. Svarbiausia tekstą išversti kokybiškai ir kruopščiai bei pristatyti jį laiku.

Skaityti straipsnį “Vertimų internetu nauda klientui ir darbuotojui” »