Mėnesio archyvas: 2017 m. balandžio mėn.

Ar verta dirbti paprastą darbą

Pirmadienį atėję anksčiau į darbą, sutikote žmones, kurie prižiūri biuro patalpų švarą. Jūs pasisveikinote, o jie atsisveikino, nes kaip tik baigė tvarkyti. Tikriausiai dirbti pradėjo 4 ryto ir dabar turės visą dieną laisvą. O jums savaitė tik prasideda. Greitai ims rinktis biure darbuotojai, spausti rankas ir pradėti darbus. Tik jūs nespausite rankos, nes turite tiek daug darbo. Ir reikia suspėti jį padaryti iki vakaro… Akimirkai susimąstote. O jeigu ir jūs taptumėte aplinkos tvarkytoju? Koks skirtumas, ar dirbti prie stalo, ar po stalu šluoti? Pamąstyti yra apie ką…

Darbas biure: valyti ar valdyti

Švarus biurasGal manote, kad jaučiatės padėties šeimininkas, kai tvarkote daug projektų ir popierių. Tačiau iš tiesų ir tie, kas profesionaliai tvarko aplinką jaučiasi savo srities šeimininkais. Tik jiems paklūsta biuro švara, visos priemonės ir įrankiai. O darbas, kitaip negu jūsų valdomame darbe, kone teikia malonumą. Visada smagu dirbti darbą, kurio rezultatai čia pat ima matytis. O juk kaip tik taip ir nutiks, išvalius tą siaubingai dulkėtą jūsų spintą. Streso nedaug, atsakomybė įvardijama kaip labai nedidele. Sakoma, kad tai yra nekvalifikuotas darbas. O jūs ar kvalifikuotas? Baigėte istoriją ir archeologiją, o dirbate draudimo agentu? Tai kokia ta tikroji kvalifikacija, kai mokslai mūsų šalyje laikomi tik hobiu, bet ne kažkuo, padedančiu įgyti kvalifikacijas? Galiausiai pripažinkite, kad streso darbe patiriate tiek, kad jau trečią kartą per šį pusmetį ėmėte atostogų dėl nervinės nemigos…

Atlyginimas panašus

Skaityti straipsnį “Ar verta dirbti paprastą darbą” »

Stumdomos durys – kokybiškos ir patogios

Stumdomos durysStumdomos durys – vienas praktiškiausių, paprasčiausių ir moderniausių pasirinkimų šiuolaikinėse erdvėse. Spintos, kuriose integruotos stumdomos durys, pasižymi kokybiškumu ir paprastumu naudoti. Įprastos veriamų durų spintos gali sukelti nepatogumų, nes jos atidaromos į išorę – taip netaupoma patalpos erdvė, o ilgainiui, durų vyriams tenkant dideliam krūviui, šios gali pradėti cypti ir reikės papildomų medžiagų bei pajamų, tam sutvarkyti. Stumdomų durų slankiojimo mechanizmai gali būti pagaminti iš įvairių medžiagų. Dažnai tam naudojamas aliuminis, kuris dirba tyliai ir stumdomų durų spintas leidžia atidaryti nesukeliant pašalinių garsų.

Stumdomų durų spintų rūšių gali būti išties daug. Klientams gamintojai gali pasiūlyti arba jau paruoštus baldų variantus, arba, pagal pageidavimus, pagaminti naują spintą stumdomomis durimis. Visiems baldams ir jų sistemoms įmonės tako garantijas, todėl esant tam tikriems gedimo atvejams, visuomet galima kreiptis į baldo gamintojus ir neišleidžiant papildomų pinigų, jis yra sutvarkomas. Spintos stumdomomis durimis yra mėgiamos visame pasaulyje dėl savo patogumo, praktiškumo, talpumo ir tinkamo erdvės užpildymo. Prieš projektuojant naują spintą būtina įvertinti, kiek lentynų, stalčių ir kabyklų ji turės. Gerai apgalvokite, kokius daiktus ir kur spintoje norėsite laikyti. Dažnai tokiose spintose sau vietą atranda ir anksčiau konkrečios vietos neturėję daiktai, avalynė, rankinės ar patalynių kolekcijos.

Skaityti straipsnį “Stumdomos durys – kokybiškos ir patogios” »

Handmade jewelry – not only for wedding

Handmade jewelry – one of the most popular and stylish accessories. It is distributed in these categories: bridal hair accessories, necklaces, earrings, bracelets, jewelry sets, groom accessories, groom accessories and flower girls. Handmade jewelry shop is located in Lithuania capital – Vilnius, Stikliai street. Handmade accessories are perfect for special occasions like prom, birthday or wedding. Unique accessories are made from rhinestones, Swarovski pearls, silver or gold wire, feathers or flowers. The shop offers free shipping and possibility to have delicate, beautiful and handmade accessory.

Handmade jewelryOne of the main occasion when people choose to wear handmade jewelry – wedding. Spring and summer are the most popular time when people get married, so don’t be late to order your own stylish jewelry. Wedding handmade earrings can be made from silver and gold. Bridal hair accessories can be different types like bridal wedding headbands, adornments and vines, lace combs and pins, hair vines and pins and bridal combs for hair. Vintage, modern, retro or other style of accessories will make your look gorgeous and let you feel like a queen on your special day. Don’t lose a chance to shine bright on the dance floor and during the ceremony in a church. If brides don’t like hair accessories, they can wear jewelry sets which include earring and bracelets, wedding hair crown and a necklace, earrings with champagne color pearls and bracelet with crystals. In the shop there are much more opportunities to choose accessories which you like the most or you can order your own jewelry set.

Skaityti straipsnį “Handmade jewelry – not only for wedding” »

Vairavimo kursai Vilniuje – puiki galimybė išmokti vairuoti

Jeigu nusprendėte išmokti vairuoti, pirmiausia, ką jums reikia padaryti – išsrinkti vairavimo mokyklą. Šalies sostinėje Vilniuje veikia ne viena vairavimo mokykla, tad kaip pasirinkti kokybišką ir jūsų poreikius atitinkančią mokyklą, kurioje išmoksite vairuoti sklandžiai ir liksite patenkinti instruktorių darbu? Mokykla „Autoaidas“ džiaugiasi galėdama pasiūlyti kiekvienam asmeniui individualią mokymo eigą, o teoriniai kelių eismo tasyklių užsiėmimai, vykstantys skirtingomis valandomis, kiekvienam mokiniui leidžia pasirinkti jam tinkamą dienos metą mokymuisi. Praktiniai vairavimo užsiėmimai vyksta sutarus individualų laiką su instruktoriumi, todėl net labiausiai užsiėmusiems mokiniams gali būti parinktas tinkamiauias važinėjimuisi gatvėse skirtas laikas.

Autoaidas„Autoaidas“ išsiskiria tuo, jog čia mokiniams neleidžiama atsipalaiduoti, siekiama geriausių mokymosi rezultatų, tačiau tuo pačiu su visais mokiniais elgiamasi pagarbiai ir palankiai. Kaip ir įprasta daugumoje vairavimo mokyklų, teorinių užsiėimų metu įgytos žinios yra tikrinamos sprendžiant kelių eismo taisyklių testus. Čia, remiantis kiekviena išklausyta tema, yra sprendžiami testai, o mokymosi pabaigoje yra laikomas egzaminas. „Autoaidas“ skelbia įvairius pasiūlymus, nuolaidas, akcijas, taip pat suteikia galimybę už vairavimą mokytis mokėti dalimis, lizingu, čia galima įsigyti dovanų kuponus. Tai – puiki dovana žmogui, kuris niekaip neprisiverčia mokytis vairuoti arba ką tik pilnametystės sulaukusiam asmeniui.

Skaityti straipsnį “Vairavimo kursai Vilniuje – puiki galimybė išmokti vairuoti” »

Kokių namų apyvokos prekių reikia dažniau?

Kai kurios namu apyvokos prekes reikalingos dažniau negu kitos: tą patvirtinti galėtų veikiausiai bet kas, kadangi patys pastebite, jog vienų daiktų reikia kas kelis mėnesius – kitų kas penkiolika metų. Kas tos dažnai perkamos prekės, kurios, tikėtina, gal ir jums bus greitai vėl reikalingos?

Indai

Namų ruošaKai kurių indų nereikia dažnai pirkti, kitų prireikia dažniau. Jeigu naudojate paprastas telefono keptuves ar kepimo skardas, tuomet žinote, kad šie indai ne amžini. Tad tenka subraižytus indus išmesti ir kas metus – du pirkti naujus. Nuodinga naudotis tokia keptuve ar skarda, kurios dugnas šviečia nuo subraižymų – tenka stengtis rasti tokius, kurie iš tiesų galėtų užtikrinti normalią indų būklę. Taigi, arba galima kartais (retai) pirkti ketaus indus, arba dažnai pirkti telefono. Kiti indai gali būti keičiami dažniau, jeigu jie sudūžta. Dūžta taurės, stiklinės, keramikiniai indai. Tačiau čia jau priklauso nuo savininkų ir svečių atsargumo.

Švaros prekės: valymo reikmenys, buitinė chemija

Skaityti straipsnį “Kokių namų apyvokos prekių reikia dažniau?” »