3 patarimai, kaip pagerinti automobilio kvapą

Naujo automobilio kvapas gali sukelti šiurpuliukus. Tai tas naujo automobilio kvapas, tiesa? Bet ką daryti, jei jūsų automobilis taip nekvepia? Ką daryti, jei jūsų automobilis kvepia blogai? Nesijaudinkite! Jūs nesate vieni. Daugybė žmonių kasdien susiduria su šia problema ir tai taip pat gali būti nemalonu. Jūsų draugai arba žmonės automobilių stovėjimo aikštelėje gali pamanyti, kad jūsų automobilis yra nehigieniškas, arba jie gali pamanyti, kad nesirūpinate savo daiktais. Na, pirmiausia turite suprasti, kad tai nebūtinai rodo, koks netvarkingas yra žmogus, bet labiau rodo jo aplaidumą. Taigi, jei turite smirdantį automobilį, nepanikuokite! Štai 3 patarimai, kaip pagerinti automobilio kvapą:

Patikrinkite oro kondicionieriaus filtrą ir salono filtrą

Kvepalai automobiliuiNežinantiems, oro kondicionieriaus filtras yra nedidelis stačiakampis, pritvirtintas prie oro kondicionieriaus ištraukiklio. Jis padeda iš oro išfiltruoti bet kokias dulkių daleles ar priemaišas ir automobilyje cirkuliuoja švarus oras. Oro kondicionieriaus filtras taip pat yra salono filtro dalis (kartais šie du terminai vartojami pakaitomis). Salono filtras – tai automobilio viduje montuojama dalis, skirta filtruoti dulkių daleles iš automobilio viduje cirkuliuojančio oro. Jei salono filtras užsikimšęs ir oro kondicionieriaus filtras veikia netinkamai, į jūsų automobilį patenka dulkių dalelių ir priemaišų. Dėl to automobilyje bus jaučiamas kvapas. Gera žinia ta, kad yra įmonių, kurios specializuojasi kondicionierių filtrų valymo ir remonto srityje. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai susisiekti su jomis ir jos padės jums atsikratyti problemos. Plačiau: https://amourdevil.com puslapyje.

Reguliariai atidarykite langus

Oro kondicionierius yra nuostabus išradimas, tačiau jis gali sustingdyti orą jūsų automobilyje. Dėl oro sąstingio gali kauptis dulkės ir nešvarumai, o tai galiausiai sukels blogą kvapą. Be to, nuolatinis šalto oro srautas iš kondicionieriaus gali priversti jus drebėti, todėl turėtumėte atidaryti langus, kad į automobilį patektų šiek tiek gryno oro. Taip pat galite pasinaudoti automobilio ventiliacijos funkcija ir įleisti šviežio oro per stoglangį. Geriausias būdas susidoroti su smirdančiu automobiliu – reguliariai atidaryti langus ir įleisti šviežio oro. Taip išvalysite automobilyje susikaupusius nešvarumus ir dulkes ir pašalinsite blogą kvapą. Kvapai automobiliui už gerą kainą.

Naudokite automobilio dezodorantą

Jei norite sumažinti nešvarumų ir dulkių dalelių kiekį automobilyje, galite nusipirkti automobilio dezodorantą. Tai prietaisai, kuriuos galima prijungti prie automobilio maitinimo šaltinio. Dezodorantai būna įvairių formų ir gali skleisti įvairius kvapus ir aromatus. Geriausia, kad automobiliniai dezodorantai yra prieinamos kainos ir gali būti naudojami kasdien.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *