7 patarimai, kaip pasirinkti „MacBook“ remonto įmonę

"Mac" kompiuteriai garsėja elegantišku dizainu ir aukšta kokybe, tačiau jie taip pat gali būti brangūs. Todėl daugelis žmonių, pirkdami "Mac" kompiuterius, nusprendžia investuoti į pratęstas garantijas arba "AppleCare". Tai gali būti gera idėja, jei nerimaujate, ar vėliau galėsite sau leisti remontą. Tačiau tokio tipo garantijos ne visada gali būti geriausias pasirinkimas. Pasirinkti trečiosios šalies remonto įmonę paprastai yra pigiau nei pirkti pratęstą garantiją, be to, galite lanksčiau pasirinkti, kur ir kaip taisyti "Mac" kompiuterį. Prieš rinkdamiesi remonto įmonę, turėtumėte atlikti keletą tyrimų, kad įsitikintumėte, jog radote patikimą partnerį, kuris neapgaudinės jūsų paslėptais mokesčiais ar nekokybiškais remonto darbais. Macbook remontas ir patarimai.

Patikrinkite savo reputaciją

Macbook remontasRenkantis remonto įmonę svarbiausia yra reputacija. Norėdami sužinoti, ką apie įmonę sako kiti klientai, galite naudotis tokiomis priemonėmis kaip "Yelp", "Google" apžvalgos ir "Better Business Bureau". Taip pat galite perskaityti atsiliepimus su "Mac" kompiuterių remontu susijusiuose forumuose ir diskusijų lentose, pavyzdžiui, "MacRumors" forumuose. Taip pat galite paklausti savo draugų ir šeimos narių, ar jie naudojosi remonto dirbtuvių paslaugomis ir ar rekomenduotų jas. Turėtumėte atsargiai rinktis labiausiai rekomenduojamą remonto dirbtuvę, nes kartais tai gali būti nekokybiškos veiklos požymis. Pavyzdžiui, įmonė gali turėti daug gerų atsiliepimų, tačiau dauguma jų gali būti kelių mėnesių senumo. Jei staiga padaugėjo teigiamų atsiliepimų, tai gali būti ženklas, kad įmonė bando pagerinti savo reputaciją po to, kai pateko į bėdą.

Klauskite apie garantiją ir remontą

Pasiteiraukite, kiek laiko galioja dalių ir remonto garantija. Dauguma geros reputacijos remonto dirbtuvių remontui suteikia nuo vienerių iki dvejų metų garantiją. Taip pat galite pasiteirauti apie dalių garantijos trukmę. Dauguma įrankių ir dalių, naudojamų "Mac" kompiuteriui taisyti, tarnauja ilgai, tačiau garantijos trukmė gali skirtis. Taip pat galite pasiteirauti apie papildomas remonto paslaugas, pavyzdžiui, duomenų atkūrimą. Pasiteiraukite, kiek užtruks remonto procesas. Dauguma įmonių turėtų galėti pateikti bendrą informaciją apie tai, kiek laiko užtruks remontas. Tačiau jei jos žada konkretų laiką, turėtų sugebėti jo laikytis. Jei jie nesilaiko nustatyto termino, tikriausiai galite prašyti grąžinti pinigus, nes, įmonei praleidus terminą, turėtumėte turėti teisę reikalauti grąžinti pinigus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *