Mėnesio archyvas: 2016 m. sausio mėn.

iPhone ekrano keitimas: kaip tai padaryti?

Kad ir kaip saugotumėte telefoną, kartais nutinka tai, ko negalime numatyti, ir tuomet, jei įskyla ekranas, tenka pagalvoti apie tai, kokį sprendimą vertėtų priimti. Interneto vartotojų bene dažniausia paieška – tai iPhone ekrano keitimas, juk būtent šie telefonai šiandien yra vieni populiariausių.

Neretais atvejais pakeisti ekraną nusprendžiama savarankiškai, ir tai padaryti nėra taip sudėtinga, kaip gali pasirodyti iš pradžių. Žinoma, tai reikalauja tam tikrų įgūdžių, tačiau tuomet, jei turėsite instrukciją, atlikti šį darbą tikrai nebus labai sudėtinga. Internetinėje erdvėje galite rasti gana nemažai patarimų, kaip gali būti keičiamas ekranas, ir įvairūs vaizdo įrašai leis jums tai atlikti dar greičiau bei paprasčiau. Taip pat tam tikrais atvejais gali pagelbėti ir draugai, kuriems yra tekę keisti telefono ekraną – labai tikėtina, kad tiems žmonėms, kurie bent kartą tai yra atlikę patys, pakeisti telefono ekraną bus kur kas paprasčiau.

Keičiu ekraną iPhone telefonuiJei neturite laiko tai daryti patys, galite pasidomėti, kur gali būti atliekamas iPhone ekrano keitimas, ir rasite tikrai nemažai įmonių, kurios siūlo šias paslaugas. Jums nereikės rūpintis, kur būtų galima įsigyti reikiamą telefono ekraną, ir keitimą už jus galės atlikti specialistai. Galite pasidomėti, kokia įmonė greičiausiai atlieka ekrano keitimo paslaugas, ir kokia bendrovė yra nustačiusi pačias palankiausias ekrano keitimo kainas. Specialistų galėsite rasti ne taip ir mažai, tad visada bus galima išsirinkti tinkamiausią variantą. Ieškodami tinkamiausios įmonės galėsite pasidomėti, kaip teikiamas paslaugas vertina klientai – atsiliepimų ir rekomendacijų internetinėje erdvėje visada galima rasti pakankamai daug, todėl labai greitai galėsite atrasti tinkamiausią bendrovę.

Skaityti straipsnį “iPhone ekrano keitimas: kaip tai padaryti?” »

Įžiebk Kalėdų žvaigždę

Kokybiškų langų kainosBuvo tokie laikai Lietuvoje, kai nauji mediniai langai kaina buvo per brangūs, o plastikiniai langai apskritai atrodė kaip kažkoks atradimas. Gal net pastarieji buvo brangesni, kadangi, tai buvo naujovė. Visi, gyvenantys prie savo senų apledėjusių langų žiemą svajojo juos pasikeisti naujais. Tam veikė ir speciali LNK organizuota akcija, kviečianti įžiebti Kalėdų žvaigždę.

Ką turėjo daryti žmonės

Tam, kad akcijoje galėtų dalyvauti, žmonės turėdavo ant savo seno medinio lango užklijuoti Kalėdų žvaigždę. Ją galėdavo gauti iš TV antenos, o gal kažkurių kitų leidinių. Tačiau tai buvo gal viena didžiausių akcijų, kurias organizavo televizija, ir kuri taip stipriai paveikė visus žmones. Visi tada tikėjo loterija, visi gyveno kaip ką tik Vakaruose prabudusi tauta. Ko nebūdavo Sovietų Lietuvoje, to atsirado naujoje, išsilaisvinusia. Lengvai kaip avis mus galėjo papirkti su bet kokiais lipdukais. Tai iš tiesų buvo puiki reklaminė kampanija. Kiekvienas klijavo tas žvaigždes ir tikėjosi, kad dėl to taps laimingas laimėtojas. Žvaigždė savaime buvo visai gražus daiktas, kuris iš tiesų šiek tiek puošė namus. Ypač tuos, kurie dar tada pradėjo tik pirkti naujoviškus vakarietiškus papuošimu. Juk pas visus žmones rūsiuose dar būdavo seni nevienodi kalėdiniai žaisliukai, nušiurusios girliandos. Jas net ir mokiniai padarydavo mokykloje, o paskui jomis puošdavo namus. Todėl ir žvaigždė, iškirpta iš žurnalo, buvo geras būdas pasipuošti. Įdomu tai, kad dabar, važiuodami priemiesčiuose, kaimuose, senose sodybose, apleistuose gyvenamuosiuose kvartaluose, galime vis dar pamatyti tokių namukų, prie kurių yra pritvirtinta ta Kalėdų žvaigždė. Tarsi dar ir dabar, praėjus 15 metų, visi tikisi būti laiminguoju.

Kas laimėdavo

Skaityti straipsnį “Įžiebk Kalėdų žvaigždę” »

Greitieji kreditai – vieniems tai gali būti naudinga paslauga, kitiems – pražūtinga.

Turbūt mūsų temos pavadinimas daug kam kelia klausimų dėl labai paprastos priežasties – kodėl vieniems žmonėms tai gali būti naudinga, kitiems – ne? Taip yra todėl, kad kreditai yra toks dalykas, kuris reikalauja labai daug atsakingumo, kadangi neturint jo – sunku grąžinti ir kreditą, o jo negrąžinant, Jums gali kilti labai rimtų problemų, kadangi gali prasidėti įvairūs paskolos vėlavimai, dėl kurių gali tapti sunku grąžinti kreditą, kadangi Jums bus pradėtos skaičiuoti vėlavimo palūkanos, o dėl tos priežasties Jūsų skola didės, todėl Jums ją grąžinti darysis tik sunkiau, todėl visada šioje srityje privalote likti budrūs, kadangi tik tokiu atveju tai gali būti naudinga. Kaip jau minėjome, kitiems žmonėms, kurie turi stiprų atsakingumo jausmą, tai gali būti naudinga dėl to, kad jie yra atsakingi asmenys, todėl skoloje tokioms bendrovėms tikrai neliks, o skolinantis visada turės antrą planą, jeigu pirmasis nepavyktų, todėl tokiems žmonėms ši paslauga gali būti naudinga.

Kreditai greitaiGreitieji kreditai yra suteikiami asmenims, kurie yra pilnamečiai, turi asmeninę banko sąskaitą viename iš Lietuvos komercinių bankų, kadangi tokiu būdu jie turi patvirtinti savo asmens tapatybę, sumokėdami registracijos mokestį, kuris dažniausiai būna minimalus – 0,01 euro centas, tačiau yra ir tokių bendrovių, kurios registracijos mokestį taiko šiek tiek didesnį. Todėl Jūs turite tinkamai pasirinkti bendrovę, iš kurios ruošiatės skolintis, kadangi kiekviena bendrovė kelia skirtingus reikalavimus kiekvienam asmeniui, kadangi tai priklauso nuo to, kiek Jūs uždirbate, taip pat bus atsižvelgta į tai, ar kada buvote pasiskolinęs iš vienos ar kitos kreditų teikimo bendrovės, todėl turite tinkamai ją pasirinkti.

Skaityti straipsnį “Greitieji kreditai – vieniems tai gali būti naudinga paslauga, kitiems – pražūtinga.” »

Pokalbis apie kniedes

Jeigu ieškote tokio dalyko, kaip rivets, tai tikriausiai jums reikia paprasčiausių kniedžių. Tačiau net ir pasirinkus netinkamas kniedes, galima sugadinti konstrukcijas. Tad reikia rinktis ir smulkmenas apdairiai. Kalbamės su statybos darbų meistru ir inžinieriumi Vaidu.

Vaidai, pasakyk man, kaip dažnai tu naudoji kniedes ir kur tau jų paprastai prireikia?

Kniedžių pasirinkimasKniedes naudoju, kai reikia sujungti dvi metalo konstrukcijas. Tarkime, kai reikia sujungti lietvamzdžius vieną su kitu, tada šis yra naudojamas produktas. Taip pat, kai reikia sujungti lietvamzdžių dalis, kitaip tariant, konstrukcijas. Dar, jeigu dengiant stogą su skarda reikia panaikinti tarpelius, tada irgi prireikia. Maždaug tada ir naudoju. Senelis naudodavo ir įvairiems metaliniams komponentams prijungti prie stogo. Taip pat žinau, kad pramonėje kniedėsnaudojamos dujinių viryklių korpusams, automobilių pramonėje taip pat.

Ko reikia žmogui, kad galėtum naudotis kniedes?

Paprastai pramoniniu būdu naudojant reikia ypatingos technikos, o žmogui pačiam reikia kniediklio arba kniedžių šautuvo. Jis atlaiko nelabai ilgai, kažkur apie metus. Jis kainuoja apie 12 – 15 eurų. Taip pat reikia turėti kniedžių, maišelis kainuoja apie eurą, ir jų būna penkiasdešimt.

Skaityti straipsnį “Pokalbis apie kniedes” »

Žiūronai internetu – kokybiškos prekės pigiau

Apsipirkti internetinėse parduotuvėse visada yra palanku, nes įsigyti prekių galima tikrai labai greita, ir netenka ilgai laukti, kada jos bus pristatytos. Taigi, ir tuo atveju, jei pirkėjus domina žiūronai, tokia pasirinkimo galimybė gali būti viena palankiausių. Įsitikinsite, kad internetinėse parduotuvėse šių prekių pasirinkimas bus pakankamai didelis, tad visai nesvarbu, kokia produkcija jus domina, kiekvienu atveju galėsite atrasti pačią palankiausią pasirinkimo galimybę.

Renkuosi žiūronusNaudodamiesi internetine paieška tikrai labai greitai galėsite atrasti tokias prekybos vietas, kuriose yra parduodami žiūronai, ir neilgai trukus galėsite išsirinkti ir užsisakyti jus dominančias prekes. Užsakymo pateikimui dažniausiai tenka sugaišti ne daugiau nei kelias laisvas minutes, tad neilgai trukus galėsite džiaugtis įsigiję patikusias prekes.

Gana dažnai yra nerimaujama, kad internetu užsakytų prekių gali tekti laukti pernelyg ilgą laiką,tačiau taip nenutiks, jei rinksitės savo šalies pardavėjus. Jie paprastai įsipareigoja užsakytas prekes pristatyti per kelias darbo dienas, tad ilgai laukti niekada netenka. Internetinėse pardavėjų svetainėse paprastai galima rasti informacijos, kiek trunka produkcijos pristatymas, ir tuo atveju, jei terminas jums tinka, galite pateikti savo užsakymą.

Skaityti straipsnį “Žiūronai internetu – kokybiškos prekės pigiau” »