Mėnesio archyvas: 2019 m. vasario mėn.

Kelionė į Londoną – tik su mažiausiu rankiniu bagažu

Londonas - kelionės tikslasNors aviakompanijos šią savaitę ir gavo baudas už tai, kad pigūs skrydžiai į Londoną ir į visą Europą buvo apriboti dėl nemokamo bagažo, kai kuriose pigiose avia linijose vis dar galioja ta pati itin mažo rankinio bagažo politika. Visgi, ką daryti, jeigu nutarėte keliauti tik su rankiniu bagažu? Su tuo nedideliu, kuriame telpa itin ribotas kiekis.

Pigiausiai kainuoja paprastas bilietas be priedų

Tad taupant ir keliaujant pigiai į Londoną, reikia suprasti, kad pats pigiausias visgi bus tas bilietas, kuris bus, taip sakant "be priedų". Tai bilietas, kuriame nėra nei papildomo bagažo, nei prioritetinio įlaipinimo. Tiesiog visos paslaugos yra pačios paprasčiausios ir tiek. Ir sėdimoji vieta bus mažesnė, o jeigu skrendate su artimaisiais, galbūt būsite išsodinti atskirai.

Vasarą nereikia papildomai vežtis drabužių

Jeigu keliaujate tokiu būdu į Londoną vasarą, tuomet be didelio bagažo apsieisite vien todėl, kad nereikės prisikrauti daugybės drabužių. Beveik viską, ką papildomo imsite (švarkelį, megztinį, skarą ir pan.) galite apsivilkti ir su tais rūbais būti kelionės metu. Be to, net ir vasarą skrendant pačiame viršuje, aukščiausiame dangaus lygyje, kuriame skraido dideliu greičiu keleiviniai lėktuvai, yra gana šalta. Tad visiškai normalu tam tikrais rūbais tiesiog užsimesti sau pečius ar kelius, tarsi pledu.

Ką įsidėti į rankinį bagažą

Skaityti straipsnį “Kelionė į Londoną – tik su mažiausiu rankiniu bagažu” »

Planuojame vestuvių biudžetą

Vedėjas renginiuiApskaičiuoti vestuvių kainą galima labai skirtingai, nes tos kainos yra įvairios. Tai gali būti ir renginiu vedeju kainos, plius muzikantų, plius vaišių. O gal viskas įvyko kokliai: tik ceremonija su artimiausiais giminėmis ir pietūs restorane? Paskaičiuokime, kiek kainuoja įvairios išlaidų grupės vestuvėms.

Renginio vedėjo samdymas

Kad renginys neprapultų, jeigu tai šiek tiek didesnė šventė, tuomet svarbu, kad būtų ir renginiu vedeju kainos paskaičiuotos. Nes renginio vedėjas bus tas, į kurį bus galima atsiremti, ieškant pagalbos.

Muzikantai

Kokios vestuvės be muzikantų? Žinoma, kuklios ir paprastos, ramios vestuvės gali būti be muzikantų. Ypač, jeigu tai tik vakarienė su šeima. Tačiau taip pat vestuvės gali būti su puikiais muzikantais ir puikia muzika. Smagu net pagalvoti, kokios puikios tai gali būti vestuvės su gerais muzikantais. Kiek tai kainuos? Patys pigiausi muzikantai, užsakyti labai iš anksto, gyvenantys netoli šventės vietos ir planuojantys groti trumpai, kainuos nuo 200 eurų. Jeigu tik bent šiek tiek geriau, įdomiau, ilgiau gros – kaina kils ir iki 2000 eurų. Na o aukščiau šių kainų – įžymybių, kurie nėra jūsų draugai, samdymas.

Fotografas

Skaityti straipsnį “Planuojame vestuvių biudžetą” »