Mėnesio archyvas: 2017 m. vasario mėn.

Šiltas grindis mėgsta visa šeima

Šildymas grindysePasirūpinkite, kad namuose būtų grindinio sildymo sistemos, ir tai patiks visai šeimai. Tačiau šeima bus kur kas platesnė negu tikėjotės.

Patogu einant į tualetą naktį

Žmonės, kurie naktį dažnai keliasi ir eina į tualetą akyse vis dar regėdami ką tik nutrūkusį sapną, ne retai pamiršta užsidėti šlepetes. Jie išeina basi, o tualetą pasiekia jau su šiek tiek atšalusiomis kojomis. Tačiau pačiame vonios kambaryje juos nudžiugina šildomų grindų sistemos.

Patogu tik iššokus iš vonios

Kitas atvejis, kada šildomos grindys labai gali pradžiuginti – tik išsimaudžius. Vos iššoksite iš dušo ar vonios, pamatysite, kad kur kas smagiau yra esant šiltoms grindims. Todėl tokios vonios grindys gali kur kas pagerinti jūsų maudymosi komfortą ir maudynes paversti puikiu ritualu. Ar šoksite tiesiai ant šiltų grindų, ar ant jų dar patiesite rankšluostį, vis tiek visada bus kur kas šilčiau.

Gyvūnai mėgsta šildomas grindis

Skaityti straipsnį “Šiltas grindis mėgsta visa šeima” »

Šiltnamių mylėtojų bendruomenės

Ar kada nors būtumėte pagalvoję, kad polikarbonatiniai šiltnamiai galėtų būti dalykas, vienijantis žmones ir buriantis į bendruomenes? Seniau šiltnamiai kaina buvo ekonomiškas būdas užsiauginti maisto, o šiais laikais šiltnamių mylėtojai tiesiog gali kontaktuoti, burtis į tam tikras draugijas, bendruomenes. Kaip tai vyksta ir kas tą nulėmė?

Ekologiško gyvenimo mada

Vedrana šiltnamiaiViena iš priežasčių, kodėl vis daugiau žmonių nori nedidelių jaukių šiltnamių ir juose auginamų daržovių, tai ekologiško gyvenimo mada. Kažkuriuo metu ūkininkavimas, lauko darbai, daržo ir šiltnamio priežiūra, kitaip tariant, žemės ūkis buvo paskelbta prastu, provinciniu dalyku. Tuomet pirmauti norintys žmonės su malonumu ir pergale kėlėsi į miestus ir išsižadėjo viso žemės ūkio, nors jo produkciją naudojo. Kažkuriuo metu naftos produktų išpopuliarėjimo dėka sintetika buvo laikoma geriausia pažanga. Tačiau vėliau vėl imta grįžti prie natūralumo. Galiausiai, kadangi tai, kas nenatūralu yra pigiausia pagaminti, mes esame užversti sintetinėmis prekėmis ir netgi sintetiškai užaugintomis daržovėmis, o mūsų skaitmeninis gyvenimas tampa vis didesnis ir mes vis mažiau laiko darome kažką tiesiog natūralaus ir materialaus. Todėl natūraliai gimė opozicinė srovė, kuri ir vėliau peraugo į madą – tai ekologijos, natūralumo, gamtos puoselėjimas ir natūralių dalykų aukštinimas kaip pačių geriausių. Tame pačiame mieste gimstančios mados šiuo metu propaguoja būtent grįžimą į gamtą. Tokiu būdu į žemės ūkio kultūros puoselėtojų gretas įsitraukia ne tik įprasta provincijoje gyvenantys žmonės, bet ir tie, kurie gyvena miestuose ir vadina save šokančiais ant mados bangos.

Komunikacijos ir socialiniai tinklai

Skaityti straipsnį “Šiltnamių mylėtojų bendruomenės” »

Kur gauti pinigų naujo namo Vilniuje statyboms

Ne vienų jaunų žmonių svajonė – karkasinių namų statyba Vilniuje. Deja, dažnas jaunas lietuvis, norintis gyventi sostinėje, tik trauko pečiais ir sako, kad tą padaryti gali tik magnatai, o eiliniam žmogui nelabai įmanoma. Tačiau išeičių visada yra. Nebe sovietmetis, kai butai būdavo tiesiog dalijami, tačiau ir dabartinėmis sąlygomis galima pasiekti tokį tikslą. Juk geriau gyventi laisvėje ir laisvai nuspręsti, kokiu būdu gausi norimus namus. Ką daryti?

Didinti pajamas Lietuvoje

Karkasiniai namaiPirmiausia reikėtų pradėti nuo pajamų didinimo Lietuvoje. Statytis namą, karkasinį, rąstinį ar kitokį – brangus dalykas, net jeigu statysite jį ne Vilniuje. Kiek uždirbate, ar jau pasiekėte savo karjeros aukštumas, ar tai jau viskas, kiek ir turėtų būti, ar galite uždirbti dar daugiau? Ar abu šeimos nariai dirba? Jeigu norite statyti namą, reikės daugiau pajamų, todėl turėsite dirbti iš peties. Didinkite pajamas iš pradžių net neskaičiuodami, kas iš to išeis, paskui pamatysite.

Gauti paskolą

Skaityti straipsnį “Kur gauti pinigų naujo namo Vilniuje statyboms” »

Pramogos, tinaknčios renginiams laive

Ką veikti laive, jeigu nuomojatės jį šventei? Renginio organizavimas laive priklausys nuo to, kokia šventė. Kokia šventė, toks ir renginys, tokia ir organizacija. Tačiau kai kurios pramogos laivuose gali būti universalios, tinkančios įvairiems renginiams.

Jūros gėrybių vaišės

Renginių planavimasKur labiau, jeigu ne atviroje jūroje, geriau tinka jūros gėrybių vaišės? Jeigu mėgstate ragauti naujus skonius, jums galbūt labai patiks įvairios naujos rūšys. Gal dar nevalgėte natūraliu afrodiziaku vadinamų austrių? O gal neragavote tikrų japoniškų sušių su gyva žuvimi? O gal norėtumėte paragauti įvairių rūkytų žuvies gaminių. Jūros gėrybių lietuviai valgo mažai, nes tik nedidelė dalis žmonių gyvena arčiau jūros, ten, kur lengviau gauti šviežios žuvies. Tad nors kartą paskanaukite tikrai įvairų ir kokybiškų valgių bei užkandžių iš jūros aruodų, užsisakydami sau tokią pramogą.

Koncertas

Ar gali būti romantiškesnė aplinka nuostabiam koncertui, jeigu ne laivas? Pašėlusioms roko ar metalo linksmybėms gal labiau tinka kita atviresnė erdvė, tačiau romantiškai džiazo ar bliuzo muzikai puikiai tiks laivo scena. Kai kurie pramoginiai laivai tik dėl to ir išplaukia, kad jų pagrindinė misija būna padovanoti nepamirštamą koncertą nuostabioje aplinkoje.

Karaoke vakaras

Skaityti straipsnį “Pramogos, tinaknčios renginiams laive” »

Dalykai, kurie padės išlikti jaunai

Net jeigu ir nebūtų to vadinamojo jaunystės kulto, grozis ir sveikata vis tiek visada būtų siejama su jaunyste. Juk tai yra laikas, kada žmonės įsimyli ir susilaukia palikuonių, o tai fiziškai gražiausi metai. Taip yra visame gamtos pasaulyje, tad ir žmonės gyvena tuo pačiu ritmu. Senatvė taip pat turi savo grožį, siejamą su išmintimi, kita vertus, pats gyvenimo pabaigos prieangis jau būna ir su nukvailėjimu. Tačiau tas momentas, kada žmogus iš jauno ima virsti brandžiu ir senu, daug kam yra nemalonus – na norisi dar šiek tiek sulaikyti laiko vadeles, paprašyti tos jaunystės dar pabūti. Grožis ir sveikata išlaikant ar prailginant jaunystę įmanomi, tik reikia nenumoti į priemones ranka.

Pagrindinės higienos priemonės

Grožio paslaugosSvarbus dalykas kiekvienam žmogui – savo visapusiškos gyvenimo higienos užtikrinimas. Reikia rūpintis savo kūnu, leisti jam apsivalyti, kvėpuoti odai, neužteršti odos porų, neapleisti plaukų. Jeigu būsime švarūs, jau iškart atrodysime jaunesni. O jeigu visą gyvenimą rūpinsimės būtina odos sveikata, higiena ir mityba, ilgiau galėsime džiaugtis odos skaistumu. Tam reikės valiklio, toniko, kremo ir kito kremo.

Skaityti straipsnį “Dalykai, kurie padės išlikti jaunai” »