Mėnesio archyvas: 2016 m. kovo mėn.

Buhalterija

Buhalterijos paslaugosĮmonės veikla negali būti vykdoma, jei neatliekama buhalterinė apskaita. Galite pasirinkti, įdarbinti darbuotoją, kuris atliktų tokius darbus arba patikėti kitoms kompanijoms, kurios siūlo tokias paslaugas. Svarbu, kad buhalterija būtų be klaidų, kadangi galite turėti nemažai nemalonumų, galite nukentėti finansiškai, o galiausiai gali tekti sustabdyti veiklą, uždaryti įmonę. Nei vienam savininkui to nereikia, jei jis nori sėkmingai tęsti darbus. Pasirūpinkite laiku mokamais mokesčiais, teisinga apskaita. Nereikėtų taupyti ir bandyti daryti to patiems, ypač jei nedaug išmanote arba apskritai nieko nežinote. Buhalterija tai nėra lengva, įprastai, tokie darbai patikimi tik specialistams. Būtina žinoti įstatymas, kurių nepaisymas, pamiršimas, apsižiūrėjimas gali pridaryti daug rūpesčių. Neretai kompanijos keičia adresus, gali būti patalpos nuomojamos ar perkamos, parduodamos. Nepamirškite, kad įmonės registracijos adreso keitimas, taip pat, yra svarbus. Tuo turėtų pasirūpinti jūsų kompanijoje dirbantis darbuotojas. Tokius duomenis būtina nurodyti, apie pasikeitimus informuoti reikiamas institucijas. Įmonės registracijos adresas ir buveinės gali būti ne tas pats. Rekomenduojama nurodyti ir vieną ir kitą.

Skaityti straipsnį “Buhalterija” »

Perkame plastikinius langus – ką reikia žinoti?

Ruduo ir žiema tai tie metų laikai, kai labiausiai dėmesį atkreipiame į langus. Norisi, kad jie būti ne tik gražūs ir praleistų šviesą į patalpas, bet ir saugotų šilumą. Tokie gali būti plastikiniai langai. Jie kaip ir plastikinės durys, puikiai atlieka šilumos sulaikymo funkciją.

Kokius plastikinius langus rinktis?Renkantis langus daugelis juos lygina tik pagal kainą. Tai nėra geras būdas rinktis naujus langus. Kai kurie lygina tam tikrus parametrus, tarkime, kameras. Pagal kamerų skaičių palygina skirtingų gamintojų ar pardavėjų langus ir tuomet renkasi pigiausius. Tai taip pat nėra tinkamas būdas pirkti. Atminkite, kad plastikinio lango kamerų skaičius ne viską pasako apie patį langą. Tiesa, pardavėjai, kurie neturi pakankamai žinių dažnai sako, kad kamerų skaičius yra svarbiausias kriterijus renkantis. Iš tiesų yra ne taip. Svarbiau tampa stiklo paketų skaičius ir kokybė. Juk stiklo plotas daug didesnis, nei paties rėmo konstrukcijos. Labiau vertinkite ar tinkamas profilis, ar jis tvirtas ir kokybiškas. Verčiau pasidomėkite ar tinkamos lango profilio konstrukcijos. Kad būtų paprasčiau pasirinkti, galima pasakyti, kad mūsų sąlygomis esantys langai turėtų būti penkių kamerų, o kalbant apie plotį, tai tinkamiausi 70 mm. Tokie plastikiniai langai bus tinkamas pirkinys.

Skaityti straipsnį “Perkame plastikinius langus – ką reikia žinoti?” »

Kaip išsirinkti planšetinį kompiuterį?

Jau ne vienerius metus kompiuteris nebėra prabangos prekė, kurią gali įsigyti tik patys turtingiausi. Dabar plansetiniai kompiuteriai nieko nebestebina, o parduotuvėse yra didžiulis jų pasirinkimas. Pirkėjus domina ne tik kaina Kainos.lt, bet ir patarimai kaip teisingai pasirinkti įrenginį, kuris sklandžiai veiks ne vienerius metus ir atliks reikalingas funkcijas.

Kainų palyginimasNorint teisingai pasirinkti planšetinį kompiuterį, reikia apsispręsti kam jums jis reikalingas. Vienam jis bus skirtas filmų ir elektroninių laiškų peržiūrai, kitam jis reikalingas žaisti žaidimus, o dar kitam skaityti įvairias knygas. Nuo jūsų pomėgių ir poreikių priklausys pasirinkimas. Geriausia įrenginį rinktis pagal jums reikalingas funkcijas, kurias jis turės atlikti. Priklausomai nuo to pasirenkamas ekrano dydis. Pavyzdžiui, elektroninių knygų skaitytojas turėtų rinktis 6 colių planšetinį kompiuterį, o jeigu jums reikia įrenginio filmų peržiūrai, tai reikėtų rinktis didesnį, tarkim, 9 ar 10 colių ekraną. Žaidimų mėgėjams reikės geros grafikos, todėl teks paišlaidauti ir įsigyti kur kas geresnį įrenginį. Geriausiai padės pasirinkti pardavėjai.

Skaityti straipsnį “Kaip išsirinkti planšetinį kompiuterį?” »

Apie brendžio gamybos procesą

Kaip gaminamas brendis?

Brendžio pavadinimas atsirado kur kas vėliau nei buvo pradėtas gaminti šis alkoholinis gėrimas. Žodis „brendis“ kilo iš olandų kalbos, ir reiškia „degintas vynas“. Teigiama, kad pirmasis brendis buvo pagamintas 1285 metais, kada gydytojas Arnaudas de Villeneuve užrašė šio gėrimo destiliacijos procesą. Kitas gėrimas – konjakas buvo pradėtas gaminti keliais šimtmečiais vėliau. Šių gėrimų gamyba per pastaruosius kelis amžius gerokai pasikeitė, tad šiandien ragaujami alkoholiniai gėrimai gerokai skiriasi nuo pirmųjų pagamintų brendžių ir konjakų. Sakoma, kad kiekvienas konjakas yra brendis, tačiau brendis – nebūtinai yra konjakas.

Koks brendžio gamybos procesas?

Brendžio gamybaBrendžio gamyba susideda iš kelių etapų, kurių pirmasis – vyno darymas. Vėliau turi būti atliekama destiliacija, ir galiausiai gaunamas skaidrus gėrimas, kuris yra išpilstomas į ąžuolo statines, kuriose gėrimas brandinamas. Kartais lietuviai mano, kad žodis “brendis” yra kilęs nuo žodžio “brandinti”, tačiau žodžių skambesio panašumas tėra atsitiktinis – gėrimo pavadinimo kilmė yra visai kita.

Skaityti straipsnį “Apie brendžio gamybos procesą” »

Lenovo vibe shot – vienas galingiausių telefonų

Nors Lenovo prekinis ženklas labiau siejamas su kompiuterių gamyba, tačiau šiandien taip pat galima įsigyti ir šio gamintojo telefonų. Lenovo vibe shot – tai ienas naujausių siūlomų telefonų, kurį vartotojai vertina tikrai labai palankiai. Modernaus dizaino kokybiškas telefonas už patrauklią kainą patiks tikrai kiekvienam šiuolaikiškam žmogui, kuris neįsivaizduotų savo dienos be telefono.

Kokybiška vaizdo kamera

Lenovo vibe shotLenovo vibe shot kamera – didelis pranašams prieš daugelį kitų populiariausių telefonų modelių. Šis įrenginys turi net 16 megapikselių vaizdo kamerą, kuri tikrai puikiai pateisins daugumos žmonių lūkesčius. Visai nesvarbu, ar vyksie į kelionę, ar dalyvausite vakarėlyje, šis telefonas tikrai padės jums padaryti itin kokybiškas nuotraukas, kurios džiugins ryškumu.

Telefono ekranas

5 colių 1080×1920 raiškos ekranas leis mėgautis iš tiesų kokybišku vaizdu, ir visai nesvarbu, ką darysite naudodamiesi telefonu: naršysite internete, žaisite žaidimus, peržiūrėsite nuotraukas, vaizdo įrašus, ir t.t. Platus matymo kampas ir ekrano ryškumas leis jums naudotis telefonu esant et kokiam apšvietimui.

Programinė įranga

Skaityti straipsnį “Lenovo vibe shot – vienas galingiausių telefonų” »