Geriausias šampūnas jūsų šuniui: Petuxe

Šunys nėra panašūs į kates. Kačių jautriai odai reikia specialaus šampūno, o šunų – ne. Tiesą sakant, daugelis šunų šampūnų gali būti kenksmingi jūsų augintiniui.Kodėl? Na, daugumoje gyvūnų prekių parduotuvėse parduodamų šampūnų yra cheminių medžiagų, kurios arba sausina, arba drėkina šuns odą. Šios cheminės medžiagos paprastai baigiasi žodžiais "eth" ir "ol", kurie reiškia alkoholį arba aliejų. jei turite mažą šunį, kuris mažai vaikšto lauke ir nesiprausia taip dažnai kaip kiti šunys (pvz., maltiečių veislės), jam nereikia pirkti specialių aliejų ar losjonų. Tačiau jei turite lauko tipo šunį (pvz., rotveilerį), kuris dažnai purvinas, tuomet gali būti naudinga investuoti į keletą specialiai jam skirtų komercinių produktų. jie nepakenks jūsų šuneliui, bet išlaikys jo odą lygią ir neleis sudirgti nuo rūgščių dirvožemių ir žolių. Petuxe – kokybė ir geros kainos.

7 dienų šampūnas

PetuxeTai puikus šampūnas jautrią odą turintiems šunims. Šis specialus šampūnas valo šuns kailį jo neišsausindamas, kaip tai daro daugelis kitų produktų. Šunų 7 dienų šampūno sudėtyje yra alijošiaus, avižų ir arbatmedžio aliejaus, todėl jis puikiai tinka šunims, kurių oda sausa ar pleiskanojanti. Avižiniai dribsniai ir arbatmedžio aliejus pasižymi raminamosiomis ir gydomosiomis savybėmis, kurios nuramina šuns odą ir sumažina niežulį bei sudirgimą. Šampūno sudėtyje esantis alavijas drėkins šuns odą ir skatins sveiką odos ir kailio augimą. Šį šampūną galima naudoti net kas antrą dieną, todėl tai puikus pasirinkimas šunims, kurie dažnai turi odos problemų. Petuxe šampūnas ir specialistės patarimai prižiūrint augintinius.

O'Keeffes Professional šampūnas

O'Keeffe's šunų šampūnas puikiai tinka jautrią odą turintiems ar alergiškiems šunims. Jo sudėtyje yra arbatmedžio aliejaus, kuris pasižymi odą ir kailį puoselėjančiomis savybėmis. Petuxe kondicionierius ir kokybės garantija. Šampūne taip pat yra alavijo, kuris gali nuraminti ir pagerinti jūsų augintinio odą ir kailį. Šampūno sudėtyje taip pat yra avižinių dribsnių, kurie pasižymi odą drėkinančiomis ir raminančiomis savybėmis. Šį šampūną galima naudoti ir šunims, ir katėms, todėl jis puikiai tinka kelių augintinių šeimoms.

Earth Bath Visiškai natūralus šampūnas šunims

Šis visiškai natūralus šampūnas puikiai tinka šunims, kurių oda sausa ir niežtinti. Jame nėra kenksmingų cheminių medžiagų ir priedų, todėl jis nedirgina jūsų augintinio odos. Šampūnas pagamintas su natūraliais aliejais ir žolelėmis, kurios skatina sveiką odą ir prabangų kailį. Šampūną galima naudoti įvairaus amžiaus šunims.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *