Seno namo remontas

Kai Virginija pagaliau priėmė sprendimą parduoti savo su vyru namus ir išsiskirti, ji pradėjo remontuoti senus apleistus tėvų namus. Pradėjo nuo kapitalinio remonto, po to prasidėjo ir apdaila. Dabar kaip tik dedamos Cedral dailylentes, kurios puoš ne vieną namų erdvę.

Vidaus apdaila

Cedral pasiūlymaiKadangi namai kaip tik ir yra dabar vidaus apdailos stadijoje, tai dėl to ir susiduriame su dailylenčių kalimu. Virginija džiaugiasi, kad turi tikrai gerus meistrus. Jie griežti, bet dėl to ir kokybė yra aukšti. Kaip patys sakė – su šiukšlėmis nedirba. Tai jie pasakė, kad geriausia kalti Cedral dailylentes, nes jos atitiks aukščiausius standartus. Neapsimoka imti kokią nors kinišką pigiausią produkciją, nes tai tarnaus tikrai trumpai. Taigi, Virginija džiaugiasi, jog dabar gali jau pamatyti pamažu atgyjančius namus. Kapitalinis remontas, aišku, yra esminis dalykas, bet jis neteikia kažkokio pasigėrėjimo. Tau tik pasako, kad pastatė kažkokią sieną, tam, kad nenukristų lubos. Bet tai tavęs taip labai nepradžiugina, nes esminio gero poveikio vizualiai nematai. O jeigu mėgsti estetiką, jeigu mėgsti, kad viskas būtų gražu, tada būtent jau apdailos etapas priartina tave prie tų nuostabių paveikslėlių iš žurnalų apie namus ir jų tobulinimą.

Kapitalinis remontas

Prieš tai buvo atliekami keli kapitaliniai dalykai. Ten, kur dabar kalamos Cendral dailylentės, buvo senosios grindys. Kaimynai ėjo čia ir patarinėjo, kad neva tų grindų visai galima neliesti, jos ten labai geros. Bet iš tiesų jos tokios nėra, nes po apačia netgi buvo aptiktas puvėsis – grybas. O tai labai pavojinga namui, nes konstrukcijos yra sugadinamosstulbinančiu greičiu. Taigi, Virginija džiaugiasi, kad šis remonto etapas buvo įvykdytas. Kitas dalykas – sienos. Jos buvo apšiltintos ir nutinkuotos. Kai kur paliktos senos raudonos plytos, nes tai dabar dažnai tampa stilingo interjero akcentu. Taip pat sutvarkyta kanalizacija, santechnika.

Langai ir baldai

Dar labai daug džiaugsmo Virginijai teikia vitrinos tipo langai, kuriuos ji įsidėjo visai priešais kiemą. Toje vietoje vėliau gal net ir pasidarys terasą. Kol kas jos nėra, bet ateityje dar bus. Virginijai labai smagu, kad namie pagaliau bus daug šviesos. Kadaise tėvai čia turėjo labai mažus langelius. Kadangi gyveno netvarkingai, o sovietmečiu dar ir daug ko bijojo, tai laikė visada tamsias užuolaidas. Kambarį apšviesdavo tik lemputė, kabanti palubėje. Dabar viskas yra šviesu, gražu ir nauja.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *