Nekilnojamas turtas Pašilaičiuose – kodėl verta investuoti?

Nauji namai – mūsų saugumo, stabilumo ir ramybės garantas. Rinkdamiesi nekilnojamąjį turtą, neturėtume skubėti. Svarbu pagalvoti ne tik apie šios dienos, bet ir rytojaus poreikius, šeimos narių lūkesčius. Vienas optimaliausių sprendimų – nekilnojamas turtas Pašilaičiuose. Tai patogus pasirinkimas, atitinkantis jaunų šeimų ir individualių asmenų poreikius. Patogus susisiekimas ir aukšta daugiabučių kokybė garantuoja komfortišką gyvenimą.

Gyvenamoji aplinka

Ieškant svajonių namų, svarbu įvertinti kaimynystę ir gyvenamosios erdvės aplinką. Naujos statybos daugiabučiai Pašilaičiuose – tai saugi ir draugiška gyvenvietė. Namai supa didelį vidinį kiemą, kuriame įrengtos poilsio zonos, pavėsinės, lauko treniruokliai, vaikų žaidimo aikštelės. Tai puiki vieta praleisti laiką su šeima, vaikais ir draugais. Namus supa žalia erdvė, pasivaikščiojimų ir dviračių takai ramiam jūsų poilsiui, pasivaikščiojimui su vaikais. Siekiant rūpintis gyventojų saugumu, namai stebimi vaizdo kameromis. Be to, visos laiptinės yra rakinamos, įėjimas saugomas telefonspynių.

Susisiekimas

Amber cityKad gyvenimas naujuose namuose atitiktų praktinius reikalavimus, svarbu rinktis būstą, kuris būtų netoli prekybos centrų, užtikrintų patogų susisiekimą su miesto centru, mokyklomis, vaikų darželiais. Be to, naujų namų komplekse Pašilaičiuose planuojama įkurti jaukias krautuvėles ir įmones, siūlančias kasdienes paslaugas. Svarbu įvertinti ir automobilio statymo patogumą – šiuo atveju pirkėjams siūloma erdvi požeminė automobilių stovėjimo aikštelė ir antžeminės statymo vietos.

Statybiniai sprendimai

Būsto ilgaamžiškumui ir gyvenimo komfortui svarbu statybiniai sprendimai. Ambercity projektas orientuotas į gyventojų patogumą. Namai išsiskiria patvariu fasadu, tarptautinius kokybės reikalavimus atitinkančiais didelių išmatavimų langais, kurie suteikia daugiau šilumos ir šviesos. Silikatinių plytų mūro daugiabučiai namai turi B energinio efektyvumo klasę. Moderni šilumos reguliavimo sistema atitinka individualius gyventojų poreikius ir užtikrina mažas šildymo sąnaudas.

Buto išplanavimas ir stiliaus sprendimai

Rinkdamiesi būstą, gerai pagalvokite, kokio dydžio butas jums reikalingas. Nepamirškite įvertinti ne tik dabartinių savo poreikių, bet ir atsižvelgti į ateitį – greičiausiai namus perkate ne vieneriems metams. Pvz., jei planuojate šeimos pagausėjimą, jums bus reikalingas papildomas kambarys vaikui. Svarbu iš anksto suplanuoti būsto išplanavimą ir rinktis jūsų lūkesčius atitinkantį sprendimą, pvz., gal norite, kad svetainės langai būtų atgręžti į Vakarus arba Rytus? Svarbus pagalvoti apie interjero dizaino sprendimus. Pasitarkite su šeimos nariais, ar norite kraustytis į dizainerių parengtus ir pilnai įrengtus namus, ar ketinate šiuos darbus atlikti savarankiškai ir įgyvendinti savo svajonių namų viziją?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *