Viskas, ką reikia žinoti apie plaukų šalinimą lazeriu: Ar tikrai verta?

Plaukų šalinimas lazeriu – tai procedūra, kurios metu lazerio šviesa nukreipiama į plaukų šaknis (folikulus) ir sunaikinama, kad plaukai nebeaugtų. Kadangi plaukų ataugimo ciklas trunka beveik 6 savaites, nauji plaukeliai pasirodys praėjus maždaug 2 savaitėms po procedūros. Todėl, norint pasiekti ilgalaikių rezultatų, reikės vieno ar dviejų seansų. Plaukelių šalinimas lazeriu gali būti atliekamas bet kurioje nepageidaujamų plaukelių turinčioje kūno dalyje, įskaitant veidą, kojas, pažastis ir bikinio zoną. Procedūrą galima atlikti beveik bet kokio tipo odai ir bet kokiai plaukų spalvai. Todėl plaukų šalinimas lazeriu yra naudinga procedūra tamsiaplaukiams žmonėms, nes šviesesnius plaukelius sunkiau pašalinti kitais plaukų šalinimo metodais. Plaukų šalinimas lazeriu veikia nukreiptas į plaukų folikuluose esantį melaniną ir nutraukia plaukų augimo ciklą. Tuomet folikulai negali auginti naujų plaukų, todėl plaukai pašalinami visam laikui. Procedūra yra neskausminga ir trunka tik kelias minutes vienai sričiai. oblakasalon.lt visos procedūros už gerą kainą.

Kaip veikia plaukų šalinimas lazeriu?

SalonasPlaukų šalinimas lazeriu veikia veikiant plaukų folikuluose esantį melaniną ir nutraukiant plaukų augimo ciklą. Tuomet folikulai negali auginti naujų plaukų, todėl plaukai pašalinami visam laikui. Procedūra yra neskausminga ir trunka tik kelias minutes vienai sričiai. Lazerinio plaukų šalinimo procedūros metu lazerio spindulys nukreipiamas į plaukų folikulus ir juos sunaikina. Lazeris taip pat sulėtina naujų plaukų augimą, nes sunaikina pagrindines maistines medžiagas, kurios būtinos plaukams augti. Lazerio šviesą sugeria plaukuose esantis pigmentas, o lazerio šiluma sunaikina folikulus. Todėl nutraukiamas plaukų augimo ciklas ir plaukai paveiktose vietose daugiau niekada nebeaugs. Norint pasiekti nuolatinių rezultatų, reikia kelių seansų. Reikalingų seansų skaičius priklauso nuo jūsų plaukų spalvos, plaukų storio ir gydomo ploto. Lazeriniu būdu plaukelius galima šalinti beveik bet kokio tipo odai ir bet kokiai plaukų spalvai. Todėl plaukų šalinimas lazeriu yra naudinga procedūra tamsių plaukų žmonėms, nes šviesesnius plaukus sunkiau pašalinti kitais plaukų šalinimo metodais.

Plaukų šalinimo lazeriu privalumai

Lazerinis plaukų šalinimas turi keletą privalumų, įskaitant mažesnį niežėjimą, mažiau įaugusių plaukelių, mažiau skutimosi ir mažiau dėmių. – Mažesnis niežėjimas. Plaukelių šalinimas lazeriu sumažina niežulį, nes užkerta kelią įaugusiems plaukeliams. Dėl įaugusių plaukelių gali atsirasti negražių raudonų iškilimų ir stiprus niežulys, todėl skutimosi patirtis gali būti prasta. Plaukelių šalinimas lazeriu padeda išvengti įaugusių plaukelių ir taip sumažina niežulį. – Mažiau įaugusių plaukelių. Įaugę plaukeliai būdingi žmonėms, turintiems garbanotus plaukus, nes garbanos linkusios įaugti į odą, o ne virš jos. Todėl jie dažniau sukelia įaugusių plaukelių atsiradimą. Tačiau plaukų šalinimas lazeriu padės išvengti šių įaugusių plaukelių ir suteiks daugiau komforto skutantis. – Mažiau dėmių. Jei plaukeliai reguliariai įauga į odą, gali atsirasti negražių raudonų iškilimų ir dėmių. Dėl to galite nepasitikėti savo oda ir tai gali turėti įtakos jūsų kasdieniam gyvenimui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *