Misija – maudymosi kostiumėliai didelei krūtinei

Gražus kostiumėlisVos tik oras sušyla, o saulė vis dažniau ima mus lepinti savo spinduliais, galvoje ima kirbėti mintis apie… naują maudymosi kostiumėlį. „Anokia čia problema‟ – sakysite. Reklaminiai stendai tik ir mirga pristatydami maudymosi kostiumėlių karščiausias sezono naujienas. Parduotuvėse galva svaigsta nuo spalvų ir modelių įvairovės. Taip, jūs neklystate. Bet yra viena „maža‟ problemėlė. Ką daryti jeigu esate apdovanota putliu biustu? Tuomet tokia paprasta misija kaip maudymosi kostiumėlio radimas atrodo beveik neįmanoma. Kodėl? Nes jums reikia patogumo, stabilumo, gero prilaikymo, patogių petnešėlių. Modelio, kuris vizualiai mažintų viršutinę kūno dalį. Spalva taip pat ne paskutinėje vietoje. Ir dar begalė smulkių detalių. Taigi, kaip palengvinti šią misija?

1 problema: jūsų dydžio maudymosi kostiumėlis yra per mažas jūsų krūtinei. Turbūt dažnai susidūrėte su šia problema, kai maudymosi kostiumėlis didesnei krūtinei yra gerokai per didelis. Tarsi smulkios merginos negalėtų turėti didelio biusto. Bet kokiu atveju maudymosi kostiumėlį pirkite visų pirma pagal savo krūtinės dydį. Patogiausias sprendimas – pirkti atskiras dalis. Daugelis prekybininkų parduoda viršutines ir apatines kostiumėlių dalis atskirai, taip suteikdami galimybę lengviau prisitaikyti reikalingą dydį. Be to, galite sužaisti spalvomis, raštais ir susikurti originalų maudymosi kostiumėlį.

Dar viena galimybė – prailginta viršutinė kostiumėlio dalis. Tai suteiks jums stabilumą ir tvirtą pagrindą gerai savijautai.

2 problema – petnešėlės. Ir draugas, ir priešas vienu metu. Siauros nesuteikia stabilumo, įsirėžia į odą. Gal storesnės petnešėlės ir neatrodys itin dailiai, bet su jomis jausitės laisvai ir pasitikėsite savimi. O tai, kur kas svarbiau.

3 problema – per mažai paramos nugarai. Turint putlią krūtinę, tai labai aktualu. Idealiausias pasirinkimas – nugaros dalyje sukryžiuotos petnešėlės. Taip pat maudymosi kostiumėlis, kurio viršutinė dalis – marškinėlių tipo. Toks pasirinkimas ne tik pagelbės jūsų nugarai, bet ir pridengs bei prilaikys krūtinę. Dar viena galimybė, kurios nereikėtų atmesti – sportinio tipo maudymosi kostiumėlis, kurio liemenėlė segasi priekyje. Nors su putliu biustu, galite turėti viską: ir kryžiuotas petnešėles, ir surišimą per kaklą, ir viską, kas įmanoma. Tikrai nebus per daug.

4 problema – vientisas kostiumėlis. Sunku rasti variantą, kuris tvirtai laikytų, bet ir nebūtų nuobodus, arba dar blogiau – nesutrumpintų liemens. Kad to išvengtumėte, rinkitės monokini tipo maudymosi kostiumėlį. Turėsite tvirtą prilaikymą per kaklą, stabilų užsegimą nugaros dalyje. Audinys prispaus ir prilaikys krūtinę, o iškarpyti maudymosi kostiumėlio šonai suteiks lengvumo įspūdį ir pabrėš figūrą. Kita galimybė – dviejų spalvų, raštų, ornamentų kostiumėliai. Ypač tinka vertikalūs ornamentai kostiumėlio šonuose.

Taigi, pasirinkimas yra, tereikia paieškoti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *