Lauko baldų nuoma

Lauko baldai mėgstami daugelio šiltuoju metų sezonu. Galima šauniai laiką leisti kieme. Kas atsisakytų gardžių kvepiančių kepsnių, kurie paruošti lauke, prisėsti ir skaniai pavakarieniauti ar papietauti gamtoje. Populiari šiandieną lauko baldų nuoma. Vasara Lietuvoje trunka ne taip ir ilgai, ne visada verta pirkti stalą, kėdę, suolą ar kitą baldą, kuris bus naudojamas lauko sąlygomis. Esant gražiai saulėtai dienai, puikiai ne tik galima leisti laiką kieme, bet tai puiki vieta šventei. Svečius galėsite sodinti prie vaišių stalo ne namuose, o kieme. Tai bus daug smagesne šventė, nei įprasta svetainėje. Lauko baldų nuoma gali puikiai pasitarnauti tiek vaikų, tiek suaugusiųjų gimtadieniui, vardadieniui ar kitai progai. Nuomos kaina nėra didelė, vidutiniškai nuo 15 proc. Nuo baldų vertės kainos. Galite rinktis, jei jums tinka mažiau kainuojantis suoliukas, kėdė, stalas ar kt., nuoma bus mažesnė, kaina, žinoma, priklauso ir nuo to, kuriam laikotarpiui jums reikalingi daiktai. Baldus galite rinktis, pasirinkimas yra tikrai nemažas. Šventinių rūpesčių, įprastai, pakanka, nuomotojas dažniausiai baldus gali pristatyti pats.

lauko baldų nuomaLauko baldų nuoma gali būti naudojama ne tik šventėms. Tai puikus sprendimas filmavimų metu ar fotosesijų, kada baldai jums reikalingi tik tam tikram momentui. Pirkti tokiam tikslui stalus, kėdes, suolelius ar kitus, tikrai neverta. Užsukę į internetinę svetainę laukobaldunuoma.lt rasite lauko baldų nuotraukas. Čia galite pasirinkti jums labiausiai tinkančius. Baldus galite paimti patys, nepamirškite, kad ne visi gali tilpti į lengvąjį automobilį. Nuomotojas gali jus pristatyti į nurodytą vietą, sutartu laiku. Internetinėje svetainėje pateiktas kontaktinis telefonas, kuriuo galite kreiptis bet kokiu klausimu. Visada stengiamasi, kad klientas liktų patenkintas, rekomenduotų kitiems ir kreiptųsi dar ne kartą. Dažniausiai derinamas laikas, kaina bei kiti dalykai individualiai. Atsižvelgiama į nuomos laikotarpį, pasirinktus baldus. Pasirašoma nuomos sutartis, nuomos mokestis mokamas dažniausiai iš anksto. Suprantama, kadangi nuomotojui reikalinga bent jau minimali garantija. Lauko baldai retais atvejais, tačiau pasitaiko, kad grąžinami apgadinti, nors jie yra tvirti, tačiau būna, kad yra suraižomi ar aplaužomi.

Nuomininkas kai kuriais atvejais lauko baldų nuomai gali taikyti nuolaidas. Dažniausiai tada, jei nuomojatės daug stalų, suolelių, kėdžių ar kitų. Visus klausimus reikėtų derinti individualiai su nuomotoju. Nuoma galima trumpesniam laikotarpiui, o kai kurie nori turėti baldus mėnesį du ar visą sezoną. Rekomenduojama apsvarstyti, ar verta nuomotis, ar pirkti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *