Laivo nuoma savaitgalio pramogoms

Klaipėda – tai pajūrio miestas, kuriame, be viso kito, galima patirti ir gyvenimą vandenyje. Todėl valčių nuoma Klaipėdoje jus tikrai suvilios, nesvarbu, ar esate vietinis gyventojas, ar turistas iš kitos šalies ar miesto. Iš Klaipėdos galite plaukioti arba Kuršių mariose, arba Baltijos jūroje – dviejuose skirtinguose pasauliuose. Laivo-nuoma.lt – tai geras pasirinkimas.

LaivaiSu buriavimo jachta chartija, galite pabėgti nuo įtempto kasdienio gyvenimo ir mėgautis tyra ramybe, bangų garsai, ir vėjas. Burinių jachtų nuoma gali būti tinkama daugeliu atvejų. Buriuodami galite atsipalaiduoti ir pasinerti į gamtos ramybę, nesvarbu, ar ramią dieną plaukiojate burlaiviu, ar dalyvaujate kruize jachta. Net ir vėjuotą dieną daugelis žmonių mėgaujasi kruizu jachta ir palieka neišdildomą įspūdį, nes laivas įgauna greitį ir skalauja bangas. Jei pasirinksite kapitoną, galite išmokti visų jachtos gudrybių ir jaustis kaip įgulos dalis. Kiekvienas turėtų išbandyti buriavimą. Jachtų nuoma Klaipėdoje tinka vaikams, senjorams, šeimoms, draugams ir verslo partneriams. Jachtų nuoma ypač populiari mergvakariams, vestuvių fotografavimui ir net vestuvių pobūviams. Laivų nuoma Klaipėdoje labai įvairi, todėl galite rinktis jachtą, greitaeigį katerį, erdvų pramoginį laivą, skirtą įmonių ar asmeninėms šventėms, ar dar ką nors.

Nedidelės grupės gali mėgautis pusės dienos ar kelių valandų plaukiojimu po Kuršių marias greitaeigiu ar mažu keleiviniu laivu. Jei pageidaujate ekstremalesnių pojūčių, rinkitės greitaeigį katerį. Užuot nuomojęsi restoraną ar salę, galite užsisakyti mūsų didelį vakarėlių laivą ilgesniam laikui – taip turėsite daugiau galimybių ir jūsų šventė taps išskirtinė. Turėtumėte apsvarstyti galimybę pasinaudoti šia galimybe gimtadienio, jubiliejaus ar bet kokio kito artimiausio renginio metu. Pasirinkti tinkamą valtį yra paprasta. Nuo mažyčių laivų iki didelių, erdvių laivų, nuo ramių kruizų Kuršių mariomis iki žvejybinių laivų, galinčių išplaukti į atvirus vandenis – kiekvienas ras sau tinkamą. Išsinuomoti laivą – tai paprasta, nes užlipkite į pramoginį laivą, burlaivį, jachtą ar motorinę valtį ir plaukite Kuršmarių pakrante ir Nemuno delta. Laivų, pramogų ir galimybių išsinuomoti yra ne mažiau nei jų. Laivuose vis labiau populiarėja įmonių renginiai, be vestuvių dažnai rengiami mergvakariai ir bernvakariai. Valanda ar dvi, praleistos laive pietų su kolegomis ar klientais, gali tapti puikia staigmena.

Galimi trumpi valandiniai kruizai, pusės dienos, visos dienos ekskursijos ir daugiadienės kelionės po Kuršių marias, Nemuno deltą ir Baltijos jūrą. Taip pat siūlomos naktinės kelionės laivu šeimoms ar grupėms. Plačiau: https://www.laivo-nuoma.lt/lt/keliones/i-nida-per-zveju-gyvenvietes puslapyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *