Minkšti baldai, apgalvotas sprendimas

Sutikite, sunku įsivaizduoti savo namus be kokybiškų minkštų baldų. Ir visai nesvarbu kur Jūs gyvenate, name, bute arba dabar taip populiariame lofte. Mes mažai apie tai susimastome, bet minkšti baldai tai vieną pagrindinių vietų bet kuriuose namuose, kur Jūs ilsitės po ilgos darbo dienos, bendraujate su artimaisiais, o kartais net miegate. Šiuolaikiškame gyvenime minkšti baldai taip pat būtini ir namų biurui, juk netgi darbo vietoje (o šiuo metu vis labiau populiarėja darbas iš namų) itin svarbus poilsio kampelis, užuovėja.

Minkšti baldaiRetai pagalvojame ant kiek mes priklausomi nuo mus supančių daiktų, žmonių, aplinkos….

Tuo tarpu mokslas jau seniai nustatytė mūsų bendros sąvijautos priklausomybę nuo visų šių iš pirmo žvilgsnio nesvarbių detalių. Minkštų baldų praktiškas ir teisingas pasirinkimas, gali būti vienas iš taip svarbių daugybės geros mūsų dvasinės būsenos faktorių. Patogus ir kokybiškas daiktas pasamoniškai visada pakelia nuotaiką, o reiškias ir Jūsų gyvybišką energiją.

Taip pat svarbu, kad mus supantys daiktai būtų malonūs akiai, gražūs. Sakoma, kad apie žmogų „sprendžiama iš jo aprangos“. Lygiai taip pat ir Jūsų svečiai ar giminaičiai susidaro įspūdį apie Jus vizualiai įvertinę Jūsų būstą, kas jame yra, kaip pateikta ir apipavidalinta. O galima sakyti, kad Jūsų namų veidas – tai visų pirma svetainė, o reiškias ir minkšti baldai.

Namų interjeras ir baldai jame iš dalies atspindi mūsų charakterį. Koks jis? Ką Jūs parodote ir taip papasakojate apie save aplinkiniams? Galbūt Jūs renkatės „vokišką“ tvarką ir aiškumą, o gal Jums tiesiog labiau priimtini ramūs, šilti atpalaiduojantys tonai ir formos.

Tamsesni ir neutralūs tonai sudaro rimtumo ir galbūt prabangos įspūdį, o šviesesnės ir bent jau kakiek ryškesnės spalvos, bet kuriuos namus pavers gyvesniais ir „lengvesniais“.

Odos ar audinio pasirinkimas sudaro lygiai tą patį efektą. Odiniai minkšti baldai visada atrodo kiek oficialiau, o sofa su gobeleno apmušalais sudarys jaukios oazės įspūdį Jūsų svetainėje.

Kai kurie žmonės kartais renkasi ultra madingus ir netgi egzotiškų, ryškių atspalvių, ornamentų gobelenus. Toks pasirinkimas liudija apie spalvingą ir drąsią asmenibę. Ir visiškai nesvarbu ką manys kiti.

Prieš pasirenkami būtinai pagalvokite apie tai.

Pasirenkant minkštus baldus, be abejo, svarbus ne tik baldų dizainas, bet ir jų ilgaamžiškumas, patikumumas. Juk sofa ar minkštas kampas yra vienas brangesnių baldų namuose.

Tiek baldų ergonomika, komfortas tiesiogiai priklauso nuo medžiagų iš kurių jie pagaminti. O taip pat ir nuo paties pagaminimo būdo. Bet kalbant apie baldus, kaip ir ko gero apie daugelį daiktų, jau pirmas įspūdis daug ką pasako….

Galbūt ne visuomet, bet dažniausiai, patraukliai atrodantis daiktas su nemaža tikimybe bus ir kokybiškesnis. Juk geriausi sofų gamintojai teikia didžiulį dėmesį kompleksiškai, tiek baldo išvaizdai, tiek jo kokybei.

Medžiagos iš kurių pagaminti geri minkšti baldai privalo būti ilgaamžės, atsparios intensyviam naudojimo poveikiui. Juk kiekvieną dieną ant šio baldo leis laiką vienas ar daugiau skirtingos kompleksijos (svorio) žmonių. To pasekoje Jūsų sofa ar kampas gaus tikrai nemažai dėvėjimosi įtampos. Todėl yra ypač svarbu būtent šiuos baldus pasirinkti kuo kokybiškesnius.

Daug kalbama ir apie bet kurio baldo universalumą, bet ar daugelis iš mūsų tikrai supranta kas tai iš tiesų yra.

Renkantis būtent minkštus baldus reikia atminti, kad ant jų laiką leis skirtingo ūgio žmonės. Svoris čia galbūt turi mažesnės reikšmės. Svarbu atkreipti dėmesį, kad pasirenkama sofa nebūtų per daug siaura arba atvirkščiai per daug gyli. Pirmu atveju aukštesniam žmogui joje bus per mažai vietos ir nepatogu sėdėti, o antru atveju žmogaus kojos kabės ir taip negalės atsipalaiduoti. Taip pat nepamirškime ir apie mūsų mažamečius.

Todėl idealus minkštas baldas, sofa, fotelis ar išlankstoma sofa privalo būti apie metro gilio, turint omenyje bendrus baldo, o ne vien sėdimos dalies, išmatavimus.

Minkšti baldai privalo būti pasirenkami atitinkamai atsižvelgiant į bendrą Jūsų namų stilių. Prisimenant apie vyraujančias sienų, grindų ir netgi užuolaidų spalvas.

Reikia taip pat paminėti, kad laikas nuo laiko apskritai naudinga atnaujinti Jūsų namų interjerą. Seni daiktai galbūt pasensta ir atsibosta, o ir jų funkcinė savybė su metais praranda savo pirminę kokybę. Galbūt pačią sofą verta pakeisti kas 7-10 metų. Toks maždaug būtų gero daikto tarnavimo laikotarpis. Vėliau, ko gero keičiasi jo estetinė vertė.

Pasirenkant niekuomet neskubėkite ir apsvarstykite viską. Minktų baldų gamintojų yra gana daug, o visada verta pasirinkti tik patikimą, jau gerai užsirekomendavusį gamintoją, kurio produkcija jau daug metų naudojama ir tinkamai įvertinta. O pats kainų lygis nėra toks svarbus. Visuomet galima atrasti taip vadinamą „aukso viduriuką“.

Yra posakis, kad gera derinti malonius dalykus su naudingais. Ši išmintis tinka ir minkštų baldų pasirinkimui. Pasirinkite baldus, kurie ne tik bus patogūs, bet ir kels Jums nuotaiką ir Jūsų gyvenimas atitinkamai taps toks pats.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *