isdauztas langas

Rytinė staigmena – išdaužtas langas

Kas galėjo patikėti, kad vos nusipirkus mašiną, jau po savaitės bus reikalingas automobilių stiklų remontas. Tokią staigmeną radau šį rytą, o vakare jau buvo paieškomi automobilių stiklai Klaipėdoje.

Pasistatėme mašiną kitur

Paprastai statome automobilį vidiniame kieme. Tačiau norint tą padaryti, dar turi laiku atvažiuoti ir ten pasistatyti. Mat piko metu atvažiuoja daug žmonių, kurie gyvena ir kituose daugiabučiuose, čia pasistato automobilius. Pikčiausia, kad kai kurie žmonės turi po kelias mašinas, iš kurių viena stovi nenaudojama, tik kartas nuo karto perstatoma iš vienos vietos į kitą neva, kad nepyktų kaimynai dėl užimtos vietos ir atrodytų, jog tas automobilis normaliai naudojamas, o ne šiaip stovi. Iš kitos pusės – o kur jiems laikyti tą automobilį. Kai kiemelis būna pilnas, čia užkeliamas šlagbaumas.

StiklaiVakarą praleidome mieste, mašina stovėjo senamiestyje, prie Katedros, mokamoje aikštelėje. Paskui grįžome namo, buvo vėlu ir visos įprastos vietos, žinoma, užimtos. Taigi, galiausiai rezultatas buvo toks, kad teko ieškoti, kur kitur pasistatyti. Nuvažiavome prie parduotuvės, pasistatėme toje aikštelėje, o namo dar penkias minutes vėsią naktį ėjome pėsčiomis, bet tai tik dar labiau atpalaidavo.

Ryte – staigmenėlė

Skaityti straipsnį “Rytinė staigmena – išdaužtas langas” »