Rytinė staigmena – išdaužtas langas

Kas galėjo patikėti, kad vos nusipirkus mašiną, jau po savaitės bus reikalingas automobilių stiklų remontas. Tokią staigmeną radau šį rytą, o vakare jau buvo paieškomi automobilių stiklai Klaipėdoje.

Pasistatėme mašiną kitur

Paprastai statome automobilį vidiniame kieme. Tačiau norint tą padaryti, dar turi laiku atvažiuoti ir ten pasistatyti. Mat piko metu atvažiuoja daug žmonių, kurie gyvena ir kituose daugiabučiuose, čia pasistato automobilius. Pikčiausia, kad kai kurie žmonės turi po kelias mašinas, iš kurių viena stovi nenaudojama, tik kartas nuo karto perstatoma iš vienos vietos į kitą neva, kad nepyktų kaimynai dėl užimtos vietos ir atrodytų, jog tas automobilis normaliai naudojamas, o ne šiaip stovi. Iš kitos pusės – o kur jiems laikyti tą automobilį. Kai kiemelis būna pilnas, čia užkeliamas šlagbaumas.

StiklaiVakarą praleidome mieste, mašina stovėjo senamiestyje, prie Katedros, mokamoje aikštelėje. Paskui grįžome namo, buvo vėlu ir visos įprastos vietos, žinoma, užimtos. Taigi, galiausiai rezultatas buvo toks, kad teko ieškoti, kur kitur pasistatyti. Nuvažiavome prie parduotuvės, pasistatėme toje aikštelėje, o namo dar penkias minutes vėsią naktį ėjome pėsčiomis, bet tai tik dar labiau atpalaidavo.

Ryte – staigmenėlė

Visai kitokios nuotaikos apėmė rytojaus rytą, kai prabudę pamatėme, jog automobilis yra apvogtas. Naktį gal ir kaukė signalizacija, bet automobilis buvo per toli, kad girdėtume. Taigi, nieko negirdėjome, nematėme ir kaip ten kažkas įsmuko. Taigi, į automobilį įsilaužė ir buvo pavogtas magnetofonas. Daugiau nebuvo ką vogti. Gal ir bandė užsikurti su laidais, bet ten tokios geros apsaugos sistemos, kad nežinodamas slapukų, neįminsi automobilio užvedimo mįslės. Tačiau stiklai visgi išėjo. Teko kreiptis į policiją, registruoti nusikaltimą. Tikėjausi, kad mašina prekybos centro aikštelėje bus saugesnė, juk ten yra kažkokios filmavimo kameros. Visgi paaiškėjo, kad nieko gero, nes vienos kameros nusuktos į kitą pusę, o tos, kurios buvo atsuktos į mus, seniai neveikia, gal net niekada išvis ir neveikė. Taigi, jokių įkalčių kaip ir neliko.

Dabar keičiami stiklai

Dabar automobilis servise, keičiami stiklai. Kadangi tai nėra labai įprasto gamintojo automobilis, tai ir stiklų reikėjo po visą Klaipėdą ieškoti. Jau buvome ir praradę viltį, tačiau šiaip taip pagaliau pavyko rasti tuos stiklus. Tikimės, kad iki pirmadienio viskas bus sutvarkyta, nes planuojame keliauti prie jūros, o tam tikrai reikėtų pilnai veikiančio ir suremontuoto automobilio.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *