Kreditai be registracijos mokesčio

Dažniausiai paskolos imamos ne iš gero gyvenimo, neskaitant verslo paskolų, t.y. kai norima skolintis pinigus pradedant kurti verslą ar jį išplėsti. Paskolos internetu tapo labai populiarios dėl savo mobilumo, nes jas gauti užtrunka nuo 15 min. iki 1 val. Pakanka tiesiog atsakyti į keletą užduotų kredito bendrovės klausimų apie savo finansinę būklę, patikrinti kreditingumą, sumokėti kredito registracijos mokestį ir pinigai jau beveik Jūsų sąskaitoje!

KreditaiŽinoma populiariausios paskolos internetu tai – greitieji kreditai. Jie išpopuliarėjo ne taip ir seniai palyginus su kitais pinigų skolinimo būdais, kurių atsiradimo laikotarpis siekia dar prieš Kristaus gimimą. Didėjant interneto vartotojų skaičiui didėjo ir konkurencija skolinant pinigus ir tai perėjo į internetą, nes čia ir yra didžiausia rinka. Visi klientai tiesiog ranka pasiekiami, tereikia žmogų sugundyti didžiūlėmis nuolaidomis. Kreditai internetu tapo tokie populiarūs, jog jų reklamai išleidžiamos sumos tapo bene didžiausios iš visų sričių. Dabar kur nepažvelgsi internete, o ypač televizijoje vien tik ir mirguliuoja greitųjų kreditų pavadinimai viliodami būsimus klientus. Tereikia suvesti savo asmens duomenis ir nepraėjus valandai jau gali galvoti kur išleisti gautus pinigus – ir visa tai neišėjus iš namų. O dar atsiranda vis daugiau nemokamos paskolos akcijų, kas dar labiau gundo žmones.

Prognozuojama, jog paskolų ir kreditų teikimo internetu rinka ateityje tik plėsis, nors ir atrodytų, jog jau jos pasiekė viršūnę, bet natūrali konkurencija tik skatina kredito bendrovių skaičių didėti. Žemėje didėjant gyventojų skaičiui – didės ir klientų skaičius, kuriems reikės pinigų, todėl vienas iš seniausių verslų vis tobulės siekdamas pritraukti naujų klientų. Naujų klientų pritraukimas yra pastebimas jau šiomis dienomis – pirmų paskolų išdavimas taikant nulinę palūkanų normą arba siūlant įsigyti kreditą be registracijos mokesčio. Juk neretai kreditus teikianti įmonė ima papildomą mokestį už registraciją kreditui gauti. Pavyzdžiui patvirtinant asmens tapatybę prašoma pervesti tam tikrą pinigų sumą kredito įstaigai, o šie tą sumą pasilieka sau. Taigi ieškant įmonių, teikiančių kreditus, svarbu ieškoti tokios, kuri teiktų kreditus be registracijos mokesčio. Be išvardintų kreditus teikiančių įmonių klientų viliojimo subtilybių šios taipogi gali pasiūlyti palankesnį mokėjimo grafiką su mažesnėmis palūkanomis, o dar kita gali sudaryti palankesnį kredito įmokų mokėjimo grafiką. Todėl labai svarbu nebėgti skolintis iš pirmos pasitaikiusios kredito įstaigos, atsirinkti patį tinkamiausią variantą ir saugotis nuo paslėptų mokesčių, kaip ir minėtas registracijos mokestis, norint gauti kreditą.

Nereikėtų apsistoti tik ties registracijos mokesčiais. Žmonės pradeda geriau susigaudyti tokiose paslėptose mokesčiuose. Į tai reaguodamos kredito įstaigos stengiasi nebereikalauti registracijos mokesčių, bet uždėti panašius mokesčius kitose vietose. Girdėjome apie atvejus, kai mokestis registruojantis buvo perkeltas į padidėjusius administracinius mokesčius. Kitaip tariant, vietoj mokėjimo už prisiregistravimą, dabar reikės mokėti neva už paskolos palaikymą. Tai tik parodo, kad žmonės turi būti budrūs ir atsargūs su visais mokesčiais, ne tik su registracijos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *