Autobokštelis – saugiai, greitai ir komfortabiliai

Dažnai matome aukštai dirbančius žmones, bekeičiančius lauko reklamas, valančius langus ar genėjančius medžius pavasarį. Visi jie aukštyje atrodo saugiai ir tvirtai, pakilę ne mažiau dviejų metrų aukščio iš automobilyje „išsilanksčiusio“ kelto, bet ar žinome kaip iš tikrųjų šis daiktas vadinasi, kokia jo paskirtis, kam jis gali būti naudojamas ir kaip jis galėtų pasitarnauti jums? Tai – automobilinis bokštelis, kuris pasižymi ne tik funkcionalumu, tačiau ir saugumu ir gali pasitarnauti ir jūsų kieme.

Kas tai? Kam tai? Kodėl man?

Viluna bokšteliaiAutobokštelis arba kitaip automobilinis bokštelis yra visuomet naudojamas darbams aukštyje, kai žmogus negali pasiekti savo darbo objekto. Autobokštelio platformoje telpa du žmonės, kurie saugiai aptverti tvorele, o pats keltuvas juos gali iškelti net iki 22 metrų aukščio. Automobilio valdomas keltuvas gali būti pasukamas patogiausiu kampu, o pats automobilis privažiuoti arčiausiai objekto.

Dažniausiai automobilinis bokštelis sutinkamas mieste medžių genėjime, pastato langų valyme, lauko reklamų keitime, TV ar kitų antenų tvirtinime. Tačiau autobokštelis yra funkcionalus ir tokiuose darbuose kaip tiltų, kaminų, namų dažyme, lietvamdžių valyme ar montavime, stogų valyme, įvairių konstrukcijų tvirtinime ir montavime, sniego nuo stogų valyme ir ne paukščių lizdų šalinime, varveklių daužyme, augintinių gelbėjime bei kalėdinių papuošimų darbuose. Tad autobokštelis yra be galo reikalingas, patogus ir saugus būdas atlikti net ir paprasčiausius jūsų kiemą apsunkinančius darbus.

Kodėl jums naudinga autobokštelio nuoma? Visų pirmiausia tai dėl saugumo. Sniego valymas nuo stogo, kalėdinių papuošimų ir girliandų kabinimas, varveklių daužymas gali būti labai pavojingas darbas, norint pasiekti reikiamą aukštį su kopėčiomis žiemos metu. Tai gali sulaukti itin skaudžių, kartais net mirtinų pasėkmių, todėl nereikėtų rizikuoti savo sveikata, nes autobokštelis be vargų jus ne tik pakels į reikiamą aukštį, tačiau ir leis prisiartinti prie darbo objekto kuo įmanoma arčiau. Taip pat dėl saugumo ir dėl komforto bei darbo spartumo autobokštelis jums bus naudingas pavasario metu, jei jūsų kieme auga didžiulis medis, kurio šakas, pradėjus žaliuoti gamtai, būtina nugenėti. Įsikerojusių medžių šakas ne tik pavojinga genėti laipiojant į medį, tačiau ir be galo nepatogu ir užima daug laiko, todėl autobokštelis čia bus jūsų geriausias pagalbininkas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *