Apie žolės pjovimą ir nenaudingus žemės plotus

Ginalas asortimentasDažnai važiuodami tarp mietų matome daug nenaudojamų žemės plotų, kuriuos ūkininkai turi nušienauti, kitaip gautų baudas. Iš tokių parduotuvių kaip ginalas.lt visada galima gauti geros šienavimui ir žolės pjovimui skirtos technikos, tačiau kas iš to, jeigu nebus žmogaus, kuris galėtų tas žoles nupjauti. Visur, kur yra naudojama technika, kur naudojama VIKING produkcija, visur taip pat reikia ir žmogaus, jai suvaldyti.

Ūkininkų žemės

Ūkininkai dažnai turi daug pievų, kurios faktiškai niekam nenaudingos. Patys jie jų nedirba, gyvulių tiek, kad viską nuėstų, irgi neturi. Taigi, jiems tenka naudotis valstybės išmokomis ir su parama tas pievas nušienauti. Rankomis niekas nešienauja, dažniausiai turi gerą tam skirtą techniką. Visgi, kartais gaila matyti, kad per žiemą nušienauta ir į kūgius suridenta žolė pūsta per visą vasarą, galiausiai vėlų rudenį būna išvežama išmetimui. O juk, jeigu atsirastų platforma, padedanti žmonėms surasti vieniems kitus, būtų galima paprasčiau ir greičiau rasti žmonės, kuriems reikia tos jūsų nušienautos žolės, ir taip ištekliai nebūtų iššvaistomi.

Pievos nacionaliniuose parkuose

Turbūt daugiausiai kruopščios priežiūros atitenka žmonėms, kurie gyvena nacionaliniuose parkuose. Ten gyvenantieji puikiai žino, kad dėl griežtų apribojimų paprastai negali aplink statytis namų, pastatų, negali net persidažyti norima spalva namo ar nuimti jo senoviškas langines. Tačiau kai ką daryti nuolat tenka – tvarkyti aplinką. Jeigu gyvenate šalia didelio svarbaus piliakalnio, jeigu šalia yra kažkoks svarbus lankytinas objektas, tai nenustebkite, kad jums kartais vis paskambins miestelio seniūnas ir lieps nusipjauti žolę, nes artėja kokia nors miestelio šventė.

Nedidelis sklypas prie namo

Turbūt lengviausia susitvarkyti savo žemes tiems, kas jos turi tikrai mažai. Tada pakankama yra ir tokia VIKINGprodukcija kaip nedideli trimeriai arba žoliapjovės. Galime įsivaizduoti, kad nusipjauti 5 arus žemės tikrai nesunku su maža vejos pjovimo mašina. O ar būtina? Baudas gauna tie, kas būna akivaizdžiai nesusitvarkę žemės sklypo. Pavyzdžiui, žmonės, kurie turi iki langų apaugusias pievas ir tai labai bado akis. Tačiau jeigu tie jūsų du arai yra už namo ir nuo gatvės nesimato, tai gali būti, kad niekam per daug į akis nekris, ir niekas nepastebės. Visgi, jeigu šie plotai labai akivaizdūs ir iškart pastebimi – vardan visų bendros gerovės ir savo saugumo (kad negautumėte baudos) turėtumėte tuos plotus susitvarkyti, susišienauti, ar tiesiog nupjauti su maža pjovimo mašina.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *