Vienos dienos kelionių autobusu idėjos

AutobusaiIšsinuomoti autobusą iš www.nlbus.lt/lt/autobusu-nuoma ir keliauti pažinti Lietuvą – toks planas turėtų ir jums išdegti nors kartą metuose. Jeigu to dar nespėjote padaryti šįmet, vis dar galite nuomotis autobusus iš www.busita.lt/autobusu-nuoma ir keliauti pamatyti šaltą snieguotą kraštovaizdį. O jeigu norite keliauti esant geram orui, pradėkite kelionę planuoti jau dabar. Kai atšils, bus smagu pasivažinėti po mūsų šalį. Juk tikrai dar nesate jos pažinę taip gerai, kaip norėtumėte. Tad kur važiuoti, išsinuomojus autobusą? Štai keletas pasiūlymų vienos dienos ekskursijoms autobusu.

Pažinti Dzūkiją

Mes nuolat aukštiname Žemaitiją vien dėl jai atitekusio gabalo pajūrio. Nuolat giriame Aikštaitiją dėl ten plytinčių pačių gražiausių ežerų ir didžiausių girių su dideliais gyvūnais. O ar atvažiuojame pasižvalgyti po Dzūkiją? Iš esmės, Dzūkija yra puikus kraštas, kuriame taip pat verta gyventi arba bent jau atvažiuoti vieną dieną autobusu su ekskursija ir pasižvalgyti ten. Ką aplankyti Dzūkijoje?

Nuvykę prie Ulos akies pamatysite tikrą lietuvišką versmę, kuri trykšta iš žemės gelmių. Be to, ją sups ir gražiausi kraštovaizdžiai, kokių dar nesate matę. Jie kerintys, ir jie tikrai užburs savo grožiu. Keliaudami pasroviui Ulos upe, pamatysite ir nuostabųjį Zervynų kaimą. Tai vienas seniausių išlikusių gatvinių kaimų, puikioje gamtos apsuptyje. Jeigu pasiseks, susipažinsite ir vietinėmis senolėmis, kurioms niūru vienoms ten gyventi, todėl jos visada mielai pakalbina atvykusius turistus ir papasakoja įdomių istorijų. Aplankysite Liškiavą, kurioje su autobusu galėsite užvažiuoti ant apžvalgos aikštelės. Liškiavoje stovi vienintelė bažnyčia Lietuvoje su šildomomis grindimis. Pamatysite Merkinę, kuri savo įspūdingais vaizdais pakeri ne vieną. Ten netoli piliakalnio taip pat yra nemaža apžvalgos aikštelė, kurioje galima išsilaipinti autobusui. Žinoma, nuvyksite ir į Druskininkus, kur visada susitinka daug turistinių autobusų. Ten galėsite pavalgyti ar pernakvoti, o gal suktis su autobusu atgal.

Panemunės pilimis

Kitas nuostabus maršrutas – važiuoti Panemunės taku, užsukant į pilis ir į piliakalnius. Jūs nustebsite, kaip gražu yra Lietuvoje, kokiais nuostabiais vaizdais jus gali pamaitinti šie kraštai. Tai tikrai puikus dalykas, ir Jūs tikrai turėtumėte bent kartą ten pasivažinėti. Geriausia tą daryti geru oru. Vienoje pusėje bus didžiulis Nemuno slėnis, kitoje pusėje kavos, piliakalniai ir pilys. Tad užlipę ant bet kurio piliakalnio, matysite, kaip gražiai priešais jus atsiveria vaizdai ir kaip nuostabiai viskas ten atrodo. Būtinai pasiimkite foto aparatą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *