Šiltas grindis mėgsta visa šeima

Šildymas grindysePasirūpinkite, kad namuose būtų grindinio sildymo sistemos, ir tai patiks visai šeimai. Tačiau šeima bus kur kas platesnė negu tikėjotės.

Patogu einant į tualetą naktį

Žmonės, kurie naktį dažnai keliasi ir eina į tualetą akyse vis dar regėdami ką tik nutrūkusį sapną, ne retai pamiršta užsidėti šlepetes. Jie išeina basi, o tualetą pasiekia jau su šiek tiek atšalusiomis kojomis. Tačiau pačiame vonios kambaryje juos nudžiugina šildomų grindų sistemos.

Patogu tik iššokus iš vonios

Kitas atvejis, kada šildomos grindys labai gali pradžiuginti – tik išsimaudžius. Vos iššoksite iš dušo ar vonios, pamatysite, kad kur kas smagiau yra esant šiltoms grindims. Todėl tokios vonios grindys gali kur kas pagerinti jūsų maudymosi komfortą ir maudynes paversti puikiu ritualu. Ar šoksite tiesiai ant šiltų grindų, ar ant jų dar patiesite rankšluostį, vis tiek visada bus kur kas šilčiau.

Gyvūnai mėgsta šildomas grindis

Tačiau tikriausiais šildomų grindų gerbėjais bus jūsų naminiai gyvūnai. Jūs stebėsitės, kaip jie džiaugsis, kai netyčia paliksite pravertas vonios duris ir jie tučtuojau nubėgs į vonią. Ar tai bus šuo, ar katė, naminis gyvūnas mielai atbėgs ir atsiguls ant šiltų grindų. Nebent namuose augintumėte smauglį, kuris ne taip mėgsta šilumą ir šildomas grindis.

Kaip jas įrengti

Taigi, galima suprasti, kad šildomos grindys yra tikrai nuostabus dalykas. Tačiau kaip jas reikia įrengti? Tai galima atlikti tiek pirmą kartą įrenginėjant vonią, tiek atliekant remontą. Kaip atrodo šildomų grindų sistema? Tai tam tikras elektrinis radiatorius, kuris yra panašus į vonioje esantį gyvatuką. Jis išraitomas ant pirmojo pogrindžio sluoksnio, vėliau dedamos tvirtinimo konstrukcijos ir ant viršaus grindys bei jų dekoras – dažniausiai plytelės. Tačiau taip pat gali būti ir medis, jeigu norite medinių grindų. Žinoma, medinės grindys lengviau savyje turės karštį ir greičiau įšils, akmenines grindis reikės pakaitinti labiau, norint šilumos. Grindų šildymas turės jungiklį, tad kada norėsite, tada jas ir įjungsite. Tačiau jeigu jas ir paliksite įjungtas ilgiau, nieko baisaus nenutiks.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *