Laiptų turėklai – svarbiausia saugumas

GlassrekkverkNamuose įsirengiant laiptus, neabejotinai bus statomi ir turėklai. Tiek laiptų, tiek turėklų pasirinkime svarbiausia saugumas, praktiškumas ir tvirtumas. Dauguma žmonių rinkdamiesi turėklus, susiduria su klausimais, kokie turėklai yra geriausi? Glassrekkverk – stiklo turėklai, nerūdijančio plieno, medžio ar skirtingų kombinacijų? Pasak specialistų, jeigu asmuo neapsisprendžia, kokio tipo turėklus norėtų įsigyti, visuomet yra galimybė tai aptarti su dizaineriais, dirbančiais turėklais prekiaujančiose ir individualiai statančiose įmonėse. Apsilankę jūsų namuose, apžiūrėję interjerą ir pasitarę su užsakovu, dizaineriai jums pasiūlys keletą galimų laiptų turėklų pasirinkimų. Natūralu, jog moderniai, šiuolaikiškai įrengtuose namuose dažniau yra renkamasi stiklo ar nerūdijančio plieno trappe gelender – laiptų turėklai. Vintažinio, sendinto stiliaus namuose pastebima, jog renkamasi įvairių medžio rūšių turėklai. Visi turėklai pasižymi funkcionalumu, saugumu ir ilgaamžiškumu.

Turėklai turėtų būti 90 centimetrų aukščio, matuojant nuo pakopos aukščiausio paviršiaus. Saugūs, neleidžiantys slysti plaštakoms turėklai gali apsaugoti nuo nelaimingų atsitikimų namuose ir sukurti jaukų interjerą namuose. Jeigu jūsų namuose įrengti laiptai yra pakankamai paprasti, rekomenduojama rinktis turėklus su įvairiais ornamentais, kiek prašmatnesnius ir klasikinio stiliaus.

Turėklai yra montuojami tuomet, kai namuose jau yra pastatyti laiptai. Atkreipkite dėmesį, jog laiptai negali turėti slidaus paviršiaus. Geriausia, jei jis yra šiurkštesnis. Taip pat laiptų pakopos turi būti pakankamai plačios ir atitinkamo statumo. Neretai, kuomet laiptus statosi patys savininkai, jie palieka tam tikras klaidas, kurios gali turėti įtakos laiptų ilgaamžiškumui ir, svarbiausia, saugumui. Taip atsitinka todėl, kad anksčiau nesusidūrę su laiptų statymu, asmenys neretai atlieka darbą pagal save. Specialistai kone primygtinai prašo, kad šis darbas būtų patikėtas profesionaliems meistrams, kurie turi atitinkamas žinias ir specialias priemones laiptų montavimui.

Taigi, jeigu nusprendėte į savo nuosavą namą įsigyti laiptus bei jų turėklus pasikvieskite profesionalus, geriausiai išmanančius šį darbą, kurie įvertinę jūsų namus, pasiūlys optimaliausią sprendimą, tinkantį jūsų interjerui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *