Ką verta žinoti apie kavos pupeles

Kavos pupelės auga ant kavamedžių. Kavos medžių vaisiai – tai nedidelio dydžio uogos, kurių viduje yra po dvi (retais atvejais pasitaiko viena) sėklas – kavos pupeles. Šios pupelės savo išvaizda, aromatu, rūgštumu, taip pat skrudinimo technologija ir kitais faktoriais lemia galutinio produkto – kavos – kokybę bei skonį. Taip pat kavos pupelės gali būti naudojamos ir kaip išskirtinio skonio desertas – kavos pupelės šokolade, kur kavos pupelės, aplietos šokoladu, įgauna karčiai saldų skonį.

Kavos pupelės kavos aparatams

kavos pupelesKavai gaminti naudojamos kavos pupelės, kurios nemaltos arba maltos (priklauso nuo kavos aparato) dedamos į kavos aparatus ir iš jų gaminama kava. Kavos pupelės aparatams tikrai stebina itin plačiu pasirinkimo spektru. Todėl savo mėgstamą skonį atras kiekvienas kavos mėgėjas: tiek mėgstantis švelnią, tiek ir stiprią kavą, su kofeinu ar be jo, malonaus arba intensyvaus rūgštumo, kvepiančią medumi, prieskoniais ir t.t.

Kavos pupelės internetu

Informacinių technologijų pažanga leidžia žmonėms šiais laikais apsipirkti daug patogiau – neišeinant iš namų, darbo vietoje, ryte, vakare – bet kada. Pastebima, kad prekyba kavos pupelėmis elektroninėse parduotuvėje yra aktyvesnė nei prekybos vietose.

Kavos pupelės internetu – patogi, greita ir kliento laiką taupyti padedanti paslauga. Pirkimo internetu procesą supaprastina ir tai, kad čia yra galimybė pasirinkti kavos pupeles pagal daugelį kriterijų:

  • kaina (pirkėjas pasirenka jam priimtiną kainų intervalą);
  • pakuotė (dažniausi dydžiai: 250 g, 500 g, 1000 g);
  • kavos savybės (galimybė pažymėti, kokios savybės bei jų intensyvumas domina: aromato, kavos stiprumo, skrudinimo, rūgštumo, tirštumo);
  • gamintojo šalis;
  • kavos tipas (100 proc. arabica, aromatizuota, ekonominės klasės, espresso, ekologiškų ūkių, premium klasės);
  • prekės ženklai.

Pirkėjas pasirenka pagal visus kriterijus ir jam sistema išfiltruoja tas kavos pupeles, kurios visiškai atitinka visus pirkėjo pasirinkimus. Todėl pirkimas internetu tampa itin patogiu.

Kitas pirkimo internetu privalumas – čia kavos pupelės pigiau kainuoja nei prekybos vietose. Taip pirkėjas sutaupo ne tik laiko, kurį sugaištų keliaudamas į parduotuvę, tačiau ir piniginių lėšų.

Internetinėse parduotuvėse dažniau skelbiamos įvairios akcijos, todėl paieškos sistemos laukelyje suvedus frazę ,,kavos pupelės akcija“, pirkėjas gaus visą sąrašą virtualių parduotuvių, kuriose įsigys kavos pupelių už akcijinę kainą ir dar daugiau sutaupys.

Kiek kainuoja kavos pupelės?

Kavos pupelės kaina gerokai skiriasi nuo įprastos maltos kavos, kurios apstu prekybos centrų lentynose. Žinoma, kavos pupelių kaina labai priklauso nuo anksčiau minėtųjų pasirinkimų ir svyruoja nuo kelių dešimčių iki šimto litų už kilogramą. Pavyzdžiui, ekonominės klasės kavos pupelių pakuotė internetinėje parduotuvėje kainuos apie 50-60 litų, o akcijos metu mokėsite apie 30-40 litų. Tuo tarpu premium klasės šimtaprocentinė arabica kainuos apie šimtą litų ar daugiau.

Kas yra žalia kava?

Kavos pupelės lieknėjimui? Atsakymas – taip. Žalioji kava populiarumą įgavo prieš kelerius metus kaip efektyvi lieknėjimo priemonė. Nuo įprastinės kavos žalioji kava skiriasi tuo, jog jai gaminti naudojamos ne skrudintos kavos pupelės, o žalių pupelės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *