pripuciami baseinai

Pripučiami ar karkasiniai lauko baseinai: ką rinktis?

Stilingi lauko baseinai – neišsenkantis malonumų šaltinis, kuriame smagu leisti laiką su draugais ir šeimos nariais. Gerėjant ekonominei situacijai, lauke montuojami baseinai tampa nebe prabanga, o itin dažnu pasirinkimu, kurį sau gali leisti net ir vidutines pajamas gaunantys pirkėjai. Apibrėžiant populiariausių baseinų kategoriją, paprastai išskiriami pripučiami ir karkasiniai lauko baseinai.

Pripučiami baseinai: privalumai ir trūkumai

Baseinų įrengimasPripučiami baseinai yra pats paprasčiausias ir pigiausias lauko baseinų tipas – tokį baseiną galima įsirengti praktiškai bet kokio dydžio žemės sklype, nepriklausomai nuo jo reljefo. Be to, šiuolaikiniai pripučiami baseinai sumontuojami itin greitai ir paprastai. Dažniausiai tokie baseinai yra ovalūs arba apvalūs, gali turėti pripučiamą dugną arba kietesnį pagrindą. Minėtojo tipo baseinai sumontuojami vasaros pradžioje ir išleidžiami orams atvėsus.

Didžiausias šių baseinų privalumas – maža kaina ir įrengimo paprastumas. Pripučiami lauko baseinai gali būti statomi bet kurioje sklypo vietoje ir pernešami iš vienos vietos į kitą. Pripučiami baseinai gali būti įvairių dydžių ir skirtingos talpos, todėl tai puikus sprendimas šeimos maudynėms. Iš kitos pusės, šie baseinai yra lengvai ir greitai pažeidžiami, reikalauja itin didelio atsargumo. Nors pripučiamų baseinų gamybai naudojamos aukštos kokybės medžiagos, deja, praktika rodo, kad paprastai tokia įranga tarnauja vos kelis sezonus.

Karkasiniai baseinai: privalumai ir trūkumai

Skaityti straipsnį “Pripučiami ar karkasiniai lauko baseinai: ką rinktis?” »