kaip nugrezt kniedes

Pokalbis apie kniedes

Jeigu ieškote tokio dalyko, kaip rivets, tai tikriausiai jums reikia paprasčiausių kniedžių. Tačiau net ir pasirinkus netinkamas kniedes, galima sugadinti konstrukcijas. Tad reikia rinktis ir smulkmenas apdairiai. Kalbamės su statybos darbų meistru ir inžinieriumi Vaidu.

Vaidai, pasakyk man, kaip dažnai tu naudoji kniedes ir kur tau jų paprastai prireikia?

Kniedžių pasirinkimasKniedes naudoju, kai reikia sujungti dvi metalo konstrukcijas. Tarkime, kai reikia sujungti lietvamzdžius vieną su kitu, tada šis yra naudojamas produktas. Taip pat, kai reikia sujungti lietvamzdžių dalis, kitaip tariant, konstrukcijas. Dar, jeigu dengiant stogą su skarda reikia panaikinti tarpelius, tada irgi prireikia. Maždaug tada ir naudoju. Senelis naudodavo ir įvairiems metaliniams komponentams prijungti prie stogo. Taip pat žinau, kad pramonėje kniedėsnaudojamos dujinių viryklių korpusams, automobilių pramonėje taip pat.

Ko reikia žmogui, kad galėtum naudotis kniedes?

Paprastai pramoniniu būdu naudojant reikia ypatingos technikos, o žmogui pačiam reikia kniediklio arba kniedžių šautuvo. Jis atlaiko nelabai ilgai, kažkur apie metus. Jis kainuoja apie 12 – 15 eurų. Taip pat reikia turėti kniedžių, maišelis kainuoja apie eurą, ir jų būna penkiasdešimt.

Skaityti straipsnį “Pokalbis apie kniedes” »