Pokalbis apie kniedes

Jeigu ieškote tokio dalyko, kaip rivets, tai tikriausiai jums reikia paprasčiausių kniedžių. Tačiau net ir pasirinkus netinkamas kniedes, galima sugadinti konstrukcijas. Tad reikia rinktis ir smulkmenas apdairiai. Kalbamės su statybos darbų meistru ir inžinieriumi Vaidu.

Vaidai, pasakyk man, kaip dažnai tu naudoji kniedes ir kur tau jų paprastai prireikia?

Kniedžių pasirinkimasKniedes naudoju, kai reikia sujungti dvi metalo konstrukcijas. Tarkime, kai reikia sujungti lietvamzdžius vieną su kitu, tada šis yra naudojamas produktas. Taip pat, kai reikia sujungti lietvamzdžių dalis, kitaip tariant, konstrukcijas. Dar, jeigu dengiant stogą su skarda reikia panaikinti tarpelius, tada irgi prireikia. Maždaug tada ir naudoju. Senelis naudodavo ir įvairiems metaliniams komponentams prijungti prie stogo. Taip pat žinau, kad pramonėje kniedėsnaudojamos dujinių viryklių korpusams, automobilių pramonėje taip pat.

Ko reikia žmogui, kad galėtum naudotis kniedes?

Paprastai pramoniniu būdu naudojant reikia ypatingos technikos, o žmogui pačiam reikia kniediklio arba kniedžių šautuvo. Jis atlaiko nelabai ilgai, kažkur apie metus. Jis kainuoja apie 12 – 15 eurų. Taip pat reikia turėti kniedžių, maišelis kainuoja apie eurą, ir jų būna penkiasdešimt.

Kuo skiriasi kniedės?

Jos paprastai skiriasi skersmeniu, taip pat jos visos paprastai būna aliumininės, o ta dalis, kuri užsiveržia ir atšoka, gali būti metalo, bet ji yra tik tam momentui, kada sukniedyti. Taip pat jos gali būti spalvotos ir skirtingo ilgio. Tarkime, ilgesnių gali reikėti, kai reikia sujungti kelis skardos sluoksnius. Skirtingos spalvos praverčia tada, kai, tarkime, yra rudos spalvos lietvamzdžiai, jie vienas su kitu susimauna, išsigręžia skylės, su kniedikliu užsispaudžia, kniedės suspaudžia dvi plokštes skardos, ir būdama spalvota ji nesimato. Paprastai ta spalva būna tik ant viršaus matoma, nors kniedę dažniausiai nudažo visą.

Kokių bėdų būna su kniedėm?

Gali būti taip, kad tu bandydamas du sujungti skardos lakštus, arba tris net, gali būti, kad kurio nors lakštoneužstversi. Tarkime, kad sujungsi tik du iš trijų. Tada teks per naują gręžti ir kniedyti. Tada reikia gręžti ne skardą kitoje vietoje, o per pačią kniedę, kadangi ji yra daug minkštesnė negi skarda, mat ji yra iš aliuminio pagaminta.Kartais ypač per kampą gręžiant būna, kad nesusijungia visi trys tarkim lakštai, tada reikia turėti ilgesnes. Kartais, kai būna per ilgos, tada reikia labai ilgai spaudyti kniediklį.

Ačiū už atsakymus!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *