automobiliu supirkimas vilniuje

Pirkti naują ar naudotą automobilį?

Be auto transporto priemonių, ko gero, nei vienas iš mūsų neįsivaizduojame savo gyvenimo. Automobiliai suteikia didelį komfortą, nes taupo laiką ir gali mus bet kada nugabenti į reikiamą vietą. Kai ateina laikas parduoti seną automobilį ir pirkti naują, iškyla pagrindinis klausimas – ar pirkti naują iš salono ar naudotą? Žinoma, atsakymas dažniausiai priklauso nuo Jūsų finansinių galimybių, bet yra ir kitų aspektų, į kuriuos reikia atsižvelgti nepriklausomai nuo to, kiek pinigų galite išleisti pirkdami transporto priemonę.

automobiliu supirkimasNusipirkę naują automobilį, Jūs gausite šiuos privalumus:

  1. Naujas automobilis yra idealiai geros būklės, nepatyręs avarijų, todėl turi garantiją.
  2. Nauji automobiliai dažniausiai turi daugiau naujų technologijų (jei pirksite naujų metų naudotą automobilį šį privalumą taip pat turėsite).
  3. Naują automobilį yra lengviau prižiūrėti, nes pradžioje jam visiškai nereikia jokio remonto.

Tačiau, kad ir kiek privalumų gali suteikti naujas automobilis, vis dėlto, daugelis žmonių Lietuvoje negali sau leisti pirkti naujos transporto priemonės, todėl tenka ieškoti geros būklės dėvėto automobilio. Geriausia, jei kažkas iš Jūsų pažįstamų rato parduoda automobilį – šiuo atveju, Jūs pažįstate savininką ir žinote, kad automobiliu buvo tinkamai rūpintąsi. Tik tada Jūs dažniausiai perkate, atsižvelgdami į transporto priemonės išsilaikymo būklę ir neturite galimybės išsirinkti savo norimos markės automobilio.

Skaityti straipsnį “Pirkti naują ar naudotą automobilį?” »