Pirkti naują ar naudotą automobilį?

Be auto transporto priemonių, ko gero, nei vienas iš mūsų neįsivaizduojame savo gyvenimo. Automobiliai suteikia didelį komfortą, nes taupo laiką ir gali mus bet kada nugabenti į reikiamą vietą. Kai ateina laikas parduoti seną automobilį ir pirkti naują, iškyla pagrindinis klausimas – ar pirkti naują iš salono ar naudotą? Žinoma, atsakymas dažniausiai priklauso nuo Jūsų finansinių galimybių, bet yra ir kitų aspektų, į kuriuos reikia atsižvelgti nepriklausomai nuo to, kiek pinigų galite išleisti pirkdami transporto priemonę.

automobiliu supirkimasNusipirkę naują automobilį, Jūs gausite šiuos privalumus:

  1. Naujas automobilis yra idealiai geros būklės, nepatyręs avarijų, todėl turi garantiją.
  2. Nauji automobiliai dažniausiai turi daugiau naujų technologijų (jei pirksite naujų metų naudotą automobilį šį privalumą taip pat turėsite).
  3. Naują automobilį yra lengviau prižiūrėti, nes pradžioje jam visiškai nereikia jokio remonto.

Tačiau, kad ir kiek privalumų gali suteikti naujas automobilis, vis dėlto, daugelis žmonių Lietuvoje negali sau leisti pirkti naujos transporto priemonės, todėl tenka ieškoti geros būklės dėvėto automobilio. Geriausia, jei kažkas iš Jūsų pažįstamų rato parduoda automobilį – šiuo atveju, Jūs pažįstate savininką ir žinote, kad automobiliu buvo tinkamai rūpintąsi. Tik tada Jūs dažniausiai perkate, atsižvelgdami į transporto priemonės išsilaikymo būklę ir neturite galimybės išsirinkti savo norimos markės automobilio.

Tokiais atvejais, kai tiksliai žinome, kokio automobilio mums reikia, pradedame jo ieškoti kituose šaltiniuose – internetiniuose skelbimuose arba auto supirkimo punktuose. Gyvenantiems Vilniuje, geriausia išeitis yra automobilių supirkimas Vilniuje. Ši paslauga leis Jums greitai išsirinkti automobilį. Dairydamiesi po internetinius skelbimus, savo svajonių automobilio galite ilgai nerasti. Automobilių supirkimas bet kuriuo metu visada turi pačius geriausius pasiūlymus beveik kiekvienam klientui.

Radę savo norimą naudotą automobilį, galėsite būti tikri, kad jis Jums suteiks šiuos privalumus:

  1. Nedidelę kainą, lyginant su nauju automobiliu;
  2. Mažesnę draudimo kainą;
  3. Platesnį pasirinkimą;
  4. Kokybę – jei automobilis gana gerai išsilaikė ne vienerius metus, vadinasi nebuvo jokio gamybinio broko, o ankstesnis transporto priemonės savininkas tinkamai juo rūpinosi.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *