Baigėsi makiažo pagrindas? Padėsime išsirinkti naują!

Ne viena dailiosios lyties atstovė, priversta išeiti iš namų ką tik pakilusi iš lovos be makiažo, neretai pasijunta tarsi nuoga. Taip, dėl to tikriausiai kaltas per didelis kosmetikos kiekis, kurį dažna iš mūsų vartojame nesant būtinybės, tarkime, eidamos nusipirkti pieno į parduotuvę. Mes sakome: kosmetikos atsisakyti nebūtina, bet reikia jausti ribas. Makiažo pagrindas – būtinas bet kokiu atveju. Tačiau reikia žinoti, kaip išsirinkti tinkamą. Pateiksime keletą naudingų patarimų.

makiažasProfesionaliai atliktas makiažas turi sudaryti atvirkštinį įspūdį: jūsų veidas iš tolo negali šaukte šaukti „ei, pažiūrėkite, kiek kosmetikos ant manęs“, tačiau sudaryti natūralaus grožio įspūdį. Tinkamai parinktas makiažo pagrindas – visa ko pradžia. Sutikite: juk apgailėtinai atrodo merginos, atrodančios tarsi su kauke (galbūt jaunystėje, kai tik pradedama naudoti kosmetiką, yra svarbu tą faktą parodyti aplinkiniams, tačiau metams bėgant būtina šios ydingos praktikos atsisakyti). Reikia nepamiršti, jog šios kosmetikos priemonės pagrindinė paskirtis – maskuoti odos trūkumus (nelygumus, dėmeles, randelius, strazdanas ir panašiai), susilieti su pastarąja ir išlikti nematoma. Atrodo, kas čia sudėtingo, kai tradicinių ir virtualių kosmetikos parduotuvių lentynos lūžta nuo įvairių gamintojų produkcijos, besiskiriančios tekstūra, atspalviais ir panašiai. Būtent tai ir apsunkina pasirinkimą.

Iš tikrųjų užtenka tik dviejų dalykų: žinoti, kaip išsirinkti tinkamą makiažo atspalvį ir pritaikyti pastarąją priemonę prie odos tipo.

Spalva.

Kaip jau buvo rašyta anksčiau, makiažo pagrindas turi susilieti su oda, vadinasi, pastarojo spalva privalo būti artima jai. Jokiu būdu nemėginkite rinktis tamsesnio atspalvio, tikėdamiesi išgauti įdegio efektą (draudimas galioja ir gerokai šviesesniems tonams). Pravartu žinoti, jog skirtingų gamintojų ir net skirtingų pavadinimų makiažo pagrindų atspalviai, kad ir pažymėti tuo pačiu numeriu, gali būti nevienodi. Tad, prieš perkant, geriausia išbandyti gaminį ant savo odos. Ieškant tinkamiausios spalvos makiažo pagrindo, rekomenduojama jį tepti ne ant rankos, bet ant apatinio žandikaulio.

Tekstūra.

Nustatę savo odos tipą – sausa, mišri ar riebi – ieškokite atitinkamos tekstūros makiažo pagrindo.

  • Skystas.

Savo sudėtyje turi drėkinančių savybių, tad rekomenduojamas turinčioms sausą odą. Gana gerai maskuoja

  • Kreminės konsistencijos.

Pasižymi dideliu maskuojamuoju efektu, taip pat drėkina sausą odą.

  • Sausas.

„Sugeria“ riebalų perteklių, tad tinka sausos odos tipui. Maskuoja silpniau, todėl, esant poreikiui, reikia naudoti papildomas priemones. Būtina nepamiršti, jog, prieš naudojant sausą makiažo pagrindą, būtina veidą patepti drėkinamuoju kremu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *