Gėlių pristatymas: žvilgsnis į dovaną „kitu kampu“

Labiau mėgstate lepinti dovanomis kitus, ar mieliau jomis norite būti apipiltas pats? Ne toks egzistencinis klausimas kaip „būti ar nebūti“, tačiau taip pat populiarus. Pats klausimas tarsi savaime jau sufleruoja, jog turime nepasirodyti savanaudžiais ir atsakydami pasirinkti pirmąjį variantą. Išties malonu stebėti, kaip džiaugsmingai sužaižaruoja dovaną gavusiojo akys (aišku, galimas ir ne toks patrauklus scenarijus, kai akivaizdu, jog žmogus gavo ne tai, ko tikėjosi…). Tačiau iki šio rezultato tenka sugaišti nemažai laiko ir gerokai pasukti galvą, kol galiausiai priimamas sprendimas, ką dovanoti. Lengva su praktiškais žmonėmis, kurie nesibodi konkrečiai įvardinti savo pageidavimų. Bet ką daryti su tais, kurie tiesiog lepteli „man nereikia nieko“ arba „tiks bet kas“? Pasufleruosime: nors vieną kartą pabandykite visą dėmesį sukoncentruoti ne į pačią dovaną, bet į jos pateikimą. Gėlių pristatymas – viena iš puikių galimybių, kuri palengvins ir dovanojančiojo dalią, ir pradžiugins gavusįjį.

gėlėsGėlių pristatymas – paslauga, iš pirmo žvilgsnio daugeliui besisiejanti išimtinai su senelės sveikinimu jubiliejaus proga. Atsisakykime tokio siauro mąstymo! Vis daugiau floristikos įmonių savo veiklą yra perkėlusios į internetinę erdvę – įrodymas, jog ne vien į pagyvenusiųjų auditoriją orientuojamasi. Kas trukdo tokiu originaliu būdu pasveikinti motinos dienos progą ar vaikiną…kas ir su pagaliau atėjusia žiema!

Kuo gėlių pristatymas, kuomet išsirinktą puokštę įteikia kitas žmogus, skiriasi nuo įprasto gėlių įteikimo? Šiaip gėlės tėra priedas prie kitos dovanos ir dažniausiai nukeliauja į vazą šalia kitų (juk neretai būna net sunku prisiminti, kas padovanojo vieną ar kitą puokštę). Išsirinkus gėlių pristatymo paslaugą, jūsų gėlės tikrai taps išskirtinėmis! Ir ne dėl to savo originalumo ar išskirtinio grožio: esmė – pats įteikimo procesas. Kaip viskas vyksta? Tai priklauso nuo dovanojančiojo fantazijų ir norų (juk būtent jis geriausiai pažįsta asmenį, kuriam dovana skirta). Šią paslaugą teikiantieji savo klientams suteikia galimybę patiems pabūti scenaristams:

  • Galima elgtis „kaip ir visiems žmonėms“: tai yra pasitenkinti tik paprastu puokštės įteikimu ir, esant norui, pridėtu sveikinimo atviruku.
  • Pabūti originaliems. Greta gėlių pristatymo neretai siūlomos ir papildomos paslaugos, tarkime, muzikinis sveikinimas. Įspūdis tikrai garantuotas. Gėles įteikiantys asmenys, be abejonės turi pasižymėti ir tam tikrais vaidybiniais gebėjimais, tad kliento pageidavimas sukurti mini spektakliuką ir šį procesą paversti dar ypatingesniu, bus su mielu noru priimtas ir išpildytas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *